بدون پول و غذا و حمل و نقل: Coronavirus مستند باعث بحران انسانی به عنوان lakhs از کارگران مهاجر سر خانه

21 روز در سراسر کشور مستند بیش از coronavirus اعلام کرد نارندرا نخست وزیر در روز سه شنبه است تبدیل به یک بحران انسانی با این اقدام باعث خروج دسته جمعی از دستمزد روزانه کارگران و کارگران از جمله زنان و کودکان از شهرهای بزرگ به خانه های خود در دیگر نقاط کشور است.

نخست وزیر روز سه شنبه اعلام کرد در سراسر کشور 21-day مستند برای مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس.

به عنوان مستند قرار داده و معیشت خود را در توقف این کارگران تصمیم به ترک محل اشتغال خود را به صورت بومی خود را در خانه های بسیاری از آنها را در یک سفر پای پیاده از صدها کیلومتر. در دهلی بسیاری از این مردان و زنان با کیسه های خود را بر روی سر خود را و پشت و برخی با داشتن نوزادان چسبیده به آغوش خود می گرفت و انتظار در صف های طولانی به هیئت مدیره اتوبوس در نند Vihar ایالتی ترمینال اتوبوس.

برخی از این افراد تا به حال هیچ پول یا بدون غذا.

در حالی که داستان در دهلی نو-Uttar Pradesh مرز برای چند روز گذشته شده بود از مردان و زنان و کودکان راه رفتن با معده خالی به خانه های خود آن را متفاوت بود در روز شنبه بعد از اخبار پخش شده که دولت تا به حال مرتب 1,000 اتوبوس به کشتی آنها را به خانه.

در صبح روز یکشنبه به سر می برند این اتوبوس به حمل مردم به نقاط مختلف اوتار پرادش است.

تصمیم به استقرار اتوبوس ها در نظر گرفته شد پس از lakhs از این کارگران دیده می شد رشته در بزرگراه ها و بین دولت پایانه اتوبوس و یا راه رفتن به خانه ،

بحران ادعا کرد اولین قربانی در روز شنبه به عنوان یک 38 ساله که مشغول به کار در یک رستوران در دهلی درگذشت در آگرا در راه خود را به خانه اش در Madhya Pradesh را Morena منطقه. او تا به حال راه می رفت 200 متر از سرمایه های ملی و سقوط در دهلی-آگرا بزرگراه در صبح روز شنبه پس از شکایت از درد قفسه سینه.

دولت مرکزی در پا در روز شنبه و خواسته متحده و اتحادیه سرزمین بلافاصله به راه اندازی امداد اردوگاه های کار برای کارگران مهاجر و دیگران که در حال بازگشت به خانه شان متحده و یا تلاش برای انجام این کار در سراسر کشور مستند دوره است. وزارت امور است مجاز متحده به استفاده از دولت در واکنش به این فاجعه صندوق امداد اقدامات برای کارگران مهاجر در طول COVID-19 مستند.

صفحه اصلی وزیر Amit Shah گفت: به هر جهت از نخست وزیر مودی مرکز متعهد است همه حمایت از کارگران مهاجر در طول مستند دوره است.

متحده شده اند توصیه می شود به راه اندازی امداد اردوگاه ها در امتداد بزرگراه ها برای مردم در حال حرکت در بزرگراه ها از جمله راه اندازی tented مسکن به اطمینان حاصل شود که این افراد خواهد ماند در امداد اردوگاه تا مستند سفارشات در محل هستند. این پناهگاه ها به طور سازمان یافته با در نظر های مختلف از جمله اقدامات احتیاطی اجتماعی فاصله با مناسب چک آپ پزشکی دیسک برای شناسایی و جدا کردن موارد نیاز به قرنطینه و یا بستری شدن در بیمارستان.

MHA نیز مجاز همه کشورها برای استفاده از دولت در واکنش به این فاجعه بودجه که 29,000 تومان کرور روپیه اختصاص یافته است که برای آینده مالی.

وزیر راه آهن و صنایع و معادن Piyush Goyal خواسته است تا صنعت و تجارت انجمن به مراقبت از کارمندان و کارگران و نه اجازه دهید آنها را به سفر در طول مستند دوره است.

صحبت با نمایندگان مختلف تولید و صنعت و تجارت انجمن از سراسر کشور امروز از طریق ویدئو کنفرانس Goyal گفت که آنها نه تنها خود را از دارایی ها و منابع اما همچنین می تواند به طور بالقوه حامل COVID-19 اگر آنها مجاز به مهاجرت en-مرتبه در سراسر کشور و حومه در طی این بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im