با بهترین سن-55-علاوه انداز در شهر لیتلتون ویتا می دهد آن بسیار فعال ساکنان بسیاری از راه برای ماندن اجتماعی

پس از دو ماه است که بیرون آورده می شه طرف عملا همه آمریکایی ها شما می توانید پیدا کردن یک قابل ملاحظه ای خوب-روحیه گروهی از مردم در حال حاضر به خوبی طراحی شده اجاره جامعه نشسته در bluffs مشرف به مرکز شهر لیتلتون. و همه آنها در سن 55-plus.

در ویتا لیتلتون درست در جنوب, Littleton, بلوار شرق نور ایستگاه راه آهن, شما می توانید به ترتیب از لحاظ جسمی فاصله تور آنچه بدون شک است که دیدنی ترین سن-55-به علاوه جامعه در منطقه دنور با نمایش از آن استخر پلازا و از بسیاری از آپارتمان خود را در سراسر لیتلتون ناهار خوری منطقه به کوه ایوانز. اما این دیدگاه نیست که جذب ساکنان جدید به ویتا.

برای شروع حیات است بدون جامعه خرید است که می تواند به مقدار مبلغ سنگین در برخی از منطقه 55-به علاوه جوامع یکی از ساکنان اشاره کرد که تا به حال ساخته شده یک حرکت در اینجا پس از چند سال در یک بزرگتر جامعه بازنشستگی. در ویتا ساکنان لوکس یک و دو خوابه آپارتمان یک مرکز تناسب اندام, استخر آب شور, وان داغ, ‘Velo اتاق’ دوچرخه فروشگاه حیوان خانگی اسپا و با شکوه باغ جامعه, با یک ترکیب از وقایع مرتب توسط یک تمام وقت, شیوه زندگی هماهنگ کننده همه تحت پوشش اجاره ماهانه (آنها در شروع $2,040 یک قیمت واقعی است که به شما یک واحد).

ساکنان می گویند که آنها مانند جوانتر احساس از این جامعه تقویت بسیار فعال تقویم. وقتی کلرادو رفت و به خاموش کردن حالت, شیوه زندگی هماهنگ کننده امی Zavala دوباره طراحی ارائه شده به کار به صورت فیزیکی, فاصله – برخی از وقایع کاملا پناه برخی هنوز هم با هم انجام شده در خارج از منزل در نظر جاروب جامعه مناطق. کسانی که شامل ‘زوم خود را در اتاق جلسات (“ساکنان کنجکاو برای دیدن آپارتمان های افراد دیگر می گوید:” Zavala) و فیزیکی فاصله چالش: چگونه به دور شما می توانید راه رفتن بدون نزدیک شدن به کسی دیگری ؟ برنده و نفرات دوم تا همه تحت پوشش ده مایل و بیشتر.

آن را آسان تر ساخته شده در ویتا با نزدیکی مسیرهای پیاده روی (سده لینک های دنباله دار عبور می کند درست در کنار) به عنوان به خوبی به عنوان آن walkability به ناهار خوری منطقه با گراند ایستگاه Adelite های دلمه پنیر فروشگاه و بسیاری از دیگر گزینه های بسیاری از آنها را به بازگشایی در این هفته در خط با دولت جدید دستورالعمل.

در علاوه بر این به ستارگان تنظیم شما می توانید تور یک شوخی پارچه سست بافت پرچمی’ طرح دو اتاق خواب و دو حمام, آشپزخانه, سمت-توسط-جانبی خشکشویی در risers, 1,055 پا در قیمت $2,520/ماه با اختصاص فضای پارکینگ در ویتا داخل گاراژ. شما خواهید دید رنگی تقویم (آنها به طور متوسط روزانه پنج!) divvied اجتماعی, فیزیکی, فکری و هدفمند امور.

شما می توانید انتخاب کنید یا یک شخصی یا یک تور خود هدایت. حیات بر روی تپه ای در شرق مرکز شهر لیتلتون خاموش اصلی در مقابل دادگاه. را لیتلتون بلوار غرب از برادوی مایل به S. Bemis خیابان و تبدیل جنوبی; و یا پیدا کردن یک تور زنده در Facebook و Instagram.

اخبار و سرمقاله کارکنان از دنور پست تا به حال هیچ نقشی در این پست آماده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>