با MLS فصل هنوز متوقف می رپیدز پیدا کردن خود را در ماه دسامبر ؟

هر چه امید باقی مانده برای لیگ برتر فوتبال از سر بازی در اواسط ماه مه بود که ضربه جدی سهشنبه زمانی که لیگ اعلام کرد که سناریو به عنوان “بسیار بعید” در میان coronavirus بیماری همه گیر.

در همان بیانیه MLS کرد و آن را در حال تبدیل شدن به طور فزاینده دشوار به پیش بینی کامل 34 بازی فصل در حال بازی در سال 2020 است. که همه برگ یکی به تعجب آنچه به صورت مختصر به مبارزات انتخاباتی ممکن است مانند نگاه.

MLS’ فصل به طور معمول اجرا می شود از اواخر فوریه تا نوامبر اما لیگ بازی های برگزار شده است آن مسابقه قهرمانی در دسامبر گذشته است. وجود دارد بی شمار از موانع برای پاک کردن قبل از بازی می توانید رزومه, اما اول چند پایه: بهداشت و درمان و تناسب اندام.

“همه سلامت باقی می ماند مهم ترین چیز” کلرادو رپیدز اجرایی Padraig اسمیت گفت: در طول یک مصاحبه تلفنی. “تمرکز ما در حال حاضر در ساخت مطمئن شوید که بازیکنان به لحاظ جسمی و روانی سالم به عنوان آنها احتمالا می تواند به طوری که وقتی ما بر گردیم در خارج وجود دارد در این زمینه ما آماده برای رفتن.”

MLS ” در حال حاضر برنامه منحصر به فرد ممکن است تبدیل به quirkier در سال 2020 است.

بر خلاف همکار لیگ در اروپا و جاهای دیگر MLS نقش خود را در طول فصل تابستان در نیمکره شمالی. نیز وجود دارد که کمتر از میانگین کمتر از اواسط هفته بازی و خیلی بیشتر سفر می کند.

بدون توجه به طول MLS تقویم خواهد بود فشرده — معنی عمق تبدیل خواهد شد و ضروری است.

“ما احساس می کنیم مثل ما عمق و کیفیت” اسمیت گفت. “مهم تر از بازی است که تعدادی از بازی ها این مهم است که ما حفظ بازیکنان ایمنی. ما نمی خواهیم به overextend فردی بازیکنان, بنابراین من فکر می کنم که جایی که کیفیت و عمق را به بازی می آیند و ما احساس می کنیم که در یک موقعیت خوب وجود دارد.”

برخی از کارشناسان استدلال کرده اند MLS می تواند این بیماری همه گیر به عنوان یک فرصت برای تست کردن یک زمستان برنامه. که به لیگ یک شانس برای مطابقت با تقویم خود را به کسانی که در خارج از کشور. اما MLS است که بیشتر مناسب برای اطمینان از تدارکات 2020 حل شده قبل از ساخت هر گونه تغییرات گسترده به آن برنامه.

“آن را به عنوان مربوط به این سال هدف از MLS بدیهی است که هنوز بازی به عنوان بسیاری از بازی ها به عنوان امکان پذیر است و امیدوارم بازی یک فصل کامل” اسمیت گفت. “مهم ترین چیزی که ما متمرکز بر این است که مطمئن شوید که هنگامی که ما را به خارج وجود دارد و ما آماده هستیم. امیدوارم از آن است که یک فصل کامل.”

روز کریسمس رپیدز بازی با برف در dick’s Sporting Goods پارک جالب به نظر می رسد اما دور از ذهن است. و با یک زمستان در جام جهانی آینده در سال 2022 وجود دارد شانس است که اروپا لیگ تلنگر خود را قبل از تقویم MLS می کند.

“اگر ما می تواند چین با تقویم ما خواهد بود” MLS کمیسر دان گاربر گفت: در سال 2018 کنفرانس مطبوعاتی. “این باعث می شود آن را بسیار آسان تر برای ما به تابستان باز به طوری که ما می توانید یک استراحت هنگامی که بازیکنان ما در حال گرفتن به نام به مسابقات بین المللی و گرفتن برخی از فرصت های بین المللی که باشگاه ها می خواهم به اینجا می آیند. اما شما بچه ها می دانید چه آب و هوا مانند در سراسر کشور است. ما تا به حال برف و آب و هوا وحشتناک در آغاز فصل ما در اوایل ماه مارس.

“وجود دارد هیچ لیگ در جهان است که نقش در چهار زمان مناطق و سه مناطق آب و هوایی. ما باید به کار در یک محیط است که مطابق با هنجارها و عوامل وجود دارد که در شمال امریکا است.”

همانطور که برای چه این تیم است تا به رپیدز هافبک دفاعی دنی ویلسون گفت که او لمس نمی یک توپ فوتبال در هفته.

“امیدوارم هر کس می تواند امن باقی بماند و ما می توانیم بازگشت به بازی به عنوان به زودی به عنوان ممکن است,” او گفت: در تماس با دنور پست. “هیچ کس کاملا می داند که چه چیز خواهد به مانند زمانی که ما به عقب برویم اما ما فقط می خواهم به بازی. مهم نیست که چگونه بسیاری از اواسط هفته بازی ما لذت بردن از بازی.”

رپیدز آغاز سال 2020 با دو دراماتیک برنده recapturing اواخر فصل حرکت به دست آورد در پایان 2019. در گذشته 11 و نیم ماه تنها LAFC و NYCFC بیشتر نقاط و اهداف به ثمر رساند از کلرادو.

“ما همه نا امید در این واقعیت است که ما در حال بازی فوتبال حق… که می رود بدون گفت. ما خیلی دوست دارم به خارج وجود دارد در این زمینه” اسمیت گفت. “از دیدگاه انسانی ما باید مطمئن شوید که ما را همه امن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de