با عدم سازگار COVID-19 پیام از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت Lax پاسخ و اطلاعات غلط ممکن است باعث افزایش خطرات بهداشتی


Illustration for article titled With Lack of Consistent COVID-19 Messaging From Trump Administration, Lax Responses and Misinformation May Increase Health Risks

عکس: آنجلا WEISS (خبرگزاری گتی ایماژ)

پس از coronavirus شکست در ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه کرده است پیام های مخلوط به شدت از این ویروس در آمریکا و آمادگی برای مبارزه با آن و آنچه که دولت قصد دارد برای انجام برای کمک به میلیون ها نفر از آمریکایی ها دسترسی به بهداشت و درمان و منابع به عنوان اپیدمی گسترش می یابد. فقط امروز مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او امیدوار به کسب و کارهای عقب باز و انزوا اقدامات کاهش داد مارس 12 (عید پاک) کمتر از سه هفته به دور است.

این اثر که تناقض دیده می شود در نامتجانس پاسخ به همه گیر. آزادی دانشگاه انجیلی کالج, گروگان رئيس دانشگاه جری فالول جونیور, برنامه ای برای باز کردن درهای خود را به دانش آموزان در این هفته با توجه به چند گزارش.

تبلیغات

“من فکر می کنم ما در یک راه در حال حفاظت از دانش آموزان با داشتن آنها در دانشگاه با هم” فالول گفت: Richmond Times-Dispatch. “نود و نه درصد از آنها در سن نه را در معرض خطر و آنها لازم نیست که شرایط است که قرار دادن آنها در معرض خطر است.”

فالول که علنا فرض که coronavirus می تواند یک توطئه است و یک سرسخت تهمت حامی. باز شدن دانشگاه مگس در صورت رسمی کاخ سفید هدایت و نقض دستورات صادره توسط مشترک المنافع ویرجینیا که دستور داده است تا تمام مدارس به برای بقیه سال.

فالول نگرانی به نظر می رسد به تقلید که از مغلوب ساختن پیشی جستن در این هفته—که coronavirus درمان نمی تواند “بدتر از مشکل خود را.”

“من فکر می کنم ما باید مسئولیت را به دانش آموزان ما—که پرداخت به اینجا که می خواهند به اینجا که دوست دارم آن را در اینجا به آنها توانایی بود با دوستان خود به ادامه مطالعات خود را لذت بردن از اتاق و هیئت مدیره آنها در حال حاضر برای پرداخت می شود و به قطع نکنید کالج خود زندگی” گفت: فالول.

تبلیغات

که البته اشتباه است. هر کسی در هر سنی می تواند به گرفتن coronavirus هر چند جمعیت های خاص هستند احتمال بیشتری برای توسعه COVID-19 بیماری ناشی از این ویروس بیش از دیگران است. در طول چند هفته بسیاری از افراد جوان از جمله کشت از ورزشکاران حرفه ای—رو به جلو آمده اند در مورد تست مثبت است. علائم برای کسانی که توسعه COVID-19 شامل—اما نه محدود به—درد عضلانی و خستگی و اسهال خشک سرفه و مشکلات تنفسی.

فالول گفت: بار-اعزام بیش از 5000 دانش آموزان انتظار می رود به بازگشت به آزادی پردیس این هفته است. و حتی اگر اکثر آنها بیمار را دریافت کنید اگر آنها همچنان کسب و کار به عنوان معمول آنها در برخواهد داشت خطر بزرگ برای سالمندان جمعیت اونورتر Va. به عنوان مقاله نویس نیویورک تایمز Jamelle Bouie با اشاره به 14.4 درصد از این شهر 65 ساله یا مسن تر.

تبلیغات

تهمت های اخیر صحبت نقاط نیز منعکس می سی سی پی توسط رژیم صهیونیستی. تیت ریوز, که گفت که او هنوز هم یک “صبر و انتظار” رویکرد به coronavirus حتی به عنوان دولت شاهد بزرگترین واحد-روز افزایش COVID-19 مورد از این بیماری همه گیر رسید.

تبلیغات

به عنوان Jackson رایگان, مطبوعات , گزارش, رژیم صهیونیستی. ریوز میزبانی یک Facebook Live کنفرانس مطبوعاتی در روز دوشنبه که در آن او رد تماس به شماره یک پناهگاه در محل سفارش برای دولت است. چنین دستوری را تشویق غیر ضروری کارگران را به ماندن در خانه برای کمک به کم کردن سرعت نرخ انتقال است. مردم هنوز هم می تواند به ترک خانه های خود گاهی اوقات برای رفتن به, مواد غذایی, مواد غذایی, بانک, داروخانه, ماشین لباسشویی و یا راه رفتن حیوانات خانگی خود را اما نیاز به حفظ حداقل 6 فوت فاصله از سایر مردم و رعایت بهداشت اگر آنها این کار را.

“هیچ کس در دولت وزارت بهداشت توصیه کرده است که ما یک ایالت پناهگاه در محل سفارش” ریوز گفت.

تبلیغات

“ما نمی خواهید را به هر گونه تصمیم گیری که در نهایت انجام بیش از آسیب خوب” فرماندار بعدا اضافه شده است.

همسایه لوئیزیانا هر چند که باید حداقل 11 کشورهای دیگر از جمله California, New York, پنسیلوانیا, ایلینوی و میشیگان. ویروس ها, البته, احترام نمی گذارند مرز های یک کشور با یک دولت با یک سهل انگاری رویکرد به این ویروس می تواند مخاطره مردم در کشورهای همسایه (این حداقل تا حدی توضیح می دهد که چرا وجود دارد بسیار هماهنگی بین نیویورک و نیوجرسی و کانکتیکات با COVID-19 پاسخ).

تبلیغات

یکی از نگرانی های عمده دولت است زیرساخت های بهداشت و درمان. می سی سی پی, مانند بسیاری از دیگر ایالت های جنوبی خودداری کرده است گسترش مدیکید بودجه. در روز سه شنبه کنگره استیون پلازای نوشت: نامه ای به بالا خانه در ایالات متحده رهبران درخواست بودجه اضطراری برای بیمارستان های روستایی. پالازو هشدار داد که بسیاری از بیمارستان ها در “آستانه” از “سقوط” به گزارش Jackson رایگان را فشار دهید.

می سی سی پی را به “صبر و انتظار” رویکرد نیز مربوط به خصوص با توجه به نسبت بالایی از جمعیت آن که سیاه و سفید هستند. هر کسی می تواند حمل و تصویب در coronavirus اما برخی از جمعیت های بیشتر مستعد ابتلا به توسعه COVID-19 بیش از دیگران است. تاکید بسیاری شده است (حق) قرار داده شده در افراد مسن است اما تحقیقات نشان می دهد شرایط مزمن مانند دیابت و آسم و فشار خون بالا و بیماری های قلبی نیز افراد را مستعد ابتلا به توسعه علائم شدید. اختلالات خود ایمنی مانند لوپوس نیز مردم را در معرض خطر ابتلا به COVID-19. تمام این شرایط به طور نامتناسبی تحت تاثیر قرار مردم سیاه و سفید زندگی در آمریکا با توجه به سرشماری سال 2010 37 درصد از می سی سی پی, جمعیت سیاه است.

تبلیغات

تصورات غلط در مورد که می تواند به گرفتن ویروس آشکار در میلواکی است. با توجه به میلواکی ژورنال سنتینلمقامات گزارش داد که بسیاری از این شهر را تایید موارد میانسال مردان سیاه و سفید.

از مجله-نگهبان:

سه میلواکی بیماران اند پس از عقد قرارداد coronavirus تمام شد آفریقایی مردان در 50s و 60s. مردانی که درگذشت تا به حال بیماری های زمینه ای مانند بیماری انسدادی مزمن ریوی یا COPD دیابت و فشار خون (فشار خون بالا) و یا مشکلات قلبی است.

تبلیغات

کمیسیون بهداشت و درمان جانت Kowalik گفت: محلی که انتشار اولیه تمرکز بر ساکنان که تا به حال سفر خارج از کشور ممکن است با ارسال پیام به مردم است که باقی مانده بود محلی که coronavirus نمی تواند آنها را تحت تاثیر قرار. او همچنین با اشاره به ارتباط بین تاریخ این شهر مسکن تبعیض نژادی و بدتر سلامت برای سیاه Milwaukeeans. محله با غلظت coronavirus موارد نیز جوامع است که مشکلات بهداشت و سلامت دیگر.

“به دنبال در نقشه میلواکی و به دنبال که در آن مردم زندگی می کنند, نگاهی به تاریخچه redlining و تبعیض نژادی و چگونه است که عبور بیش از به امروز” Kowalik گفت: “زمانی که ما در حال صحبت کردن در مورد های مختلف سلامت مانند مرگ و میر نوزادان در دوران کودکی منجر به مسمومیت می بینید بسیار شبیه توزیعهای.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im