با labs توقیف کلرادو دانشگاه محوری برای کمک به بیمارستان های مبارزه با شیوع کروناویروس

به عنوان رمان coronavirus شروع به گسترش از طریق کلرادو, Steve Fenster آموخته دست اول چگونه به بیمارستان مورد آزمایش می شود.

شرکت صندلی از بخش زیست شناسی در فورت لوییس کالج در Durango شنیده از او همسر یک پرستار در رحمت مرکز پزشکی منطقه ای که بحرانی تجهیزات حفاظت شخصی مانند دستکش و ماسک برای رفتن به در تامین کوتاه مدت در آینده نزدیک.

کلاس در کالج توسط این نقطه نقل مکان کرده بود حاضر, بنابراین مدرسه labs خالی شد.

“ما تا به حال تمام این مسائل وجود دارد و ما در آزمایشگاه شدند و به طور موثر تعطیل برای بقیه سال” Fenster گفت. “چرا باید این تجهیزات نشستن در اطراف در اینجا؟”

Fenster یکی از یک میزبان از اساتید دانشگاه و کارکنان دانشگاه در سراسر کلرادو غذای تماس به عنوان COVID-19 تبدیل شده labs به بیمارستان و مراکز عرضه و تولید امکانات و هاب برای ایده های نوآورانه برای مبارزه با جهانی همه گیر. موسسات آموزش عالی و پایین جلو محدوده بر روی غربی شیب و به چهار گوشه گرفتن سهام از موجودی خود را و تبادل نظر در برای پر کردن کلرادو کمبود بسیار مورد نیاز تجهیزات حفاظت شخصی.

رژیم صهیونیستی. Jared پلیس رسیده به کالج ها و دانشگاه ها به درخواست برای تامین, در حالی که گروه کلرادو آموزش عالی صادر کرده است راهنمایی برای مدارس تنها به استفاده از تجهیزات حفاظت شخصی برای تحقیقات انتقادی حمایت از سلامت عمومی است.

Fenster برای اولین بار شروع به جمع آوری منابع خود را در گروه زیست شناسی اما به زودی, شیمی, زمین شناسی و انسان شناسی بخش — و حتی پردیس فروشگاه کتاب — اضافه شده به شمع.

ارین Lehmer یک فورت لوییس استاد زیست شناسی, انجام تحقیقات گسترده به hantavirus — شدید بیماری تنفسی — که به معنای او در حال حاضر به حال چندین با کیفیت بالا ماسک در دست است. که تجهیزات بلافاصله رفت و به کمک مالی.

“با دانشگاه ها تعطیل و هیچ کس با استفاده از آن ما باید اهدای همه چیز را ما می توانیم قطعات یدکی برای کارکنان مراقبت های بهداشتی” Lehmer گفت.

حسن نیت ارائه میدهد عکس استیو Fenster

فورت لوییس اساتید کالج سحر Mulhern و ملیسا شوالیه-Maloney ایستادن در مقابل استاد استیو Fenster کامیون پر از تجهیزات حفاظت شخصی محدود برای Durango بیمارستان.

در پایان از اهدای, haul, Fenster پر پشت وانت با هزاران نفر از دستکش صدها حفاظت از چشم عینک ایمنی چند صد ماسک و یک مجموعه ای از لباس و پیش بند. وسایل رفت و به رحمت مرکز پزشکی منطقه ای همراه با یک هندی سلامت مرکز خدمات در Socorro, New Mexico.

با منابع محدود عرضه شود و دولت فدرال هنوز هم قادر به ارائه متحده آنچه را که آنها نیاز به حفاظت از کارکنان مراقبت های بهداشتی و اولین پاسخ دهندگان پلیس تبدیل شده به مدارس کمک کند.

“فرماندار بوده است صریح مورد نیاز برای بیشتر PPE برای کلرادو خط مقدم پزشکی حرفه ای ارائه مراقبت از” کونور کاهیل یک سخنگوی پلیس در بیانیه ای گفت:. “او خواسته است برای بیشتر PPE از دولت فدرال و رسیده به کسب و کار و دانشگاه به جمع آوری هر گونه که ممکن است استفاده می شود به منظور صرفه جویی در زندگی در کشور ما است.”

فورت لوییس تنها نیست. دانشگاه کلرادو Anschutz پزشکی دانشگاه رفت و به کار در سراسر شبکه های وسیع خود را از idled آزمایشگاه ها و امکانات آموزشی, جمع آوری بیش از 36,600 ماسک 47,500 یکبار مصرف آزمایشگاه لباس از 245.000 جفت دستکش و 50 نفر از ضد عفونی کننده دستمال مرطوب. مس دانشکده دندانپزشکی تن به تن با 130,000 جفت دستکش, 45,000 لباس و 35,000 ماسک.

مس Anschutz نیز شنود گذاشته برای تست سپر چهره قبل از آنها در حال حمل به بیمارستان و میزبان یک کارآزمایی بالینی برای بیماران بستری با COVID-19. در دانشگاه ایالتی کلرادو, مهندسی آزمایشگاه تبدیل شده به رسمی تست سایت برای ماسک و ماسک های جراحی برای توزیع در سراسر کشور.

در ضمن دانشگاه دنور همکاری با یک میزبان از دیگر کلرادو کالج ها و دانشگاه ها با یک ماموریت برای پر کردن هزاران نفر از خالی شغل را که ضروری است به مبارزه با کروناویروس جدید شیوع.

“کلرادو COVID سپاه” در حال کار برای پر کردن پوزیشن های باز در فروشگاه های مواد غذایی و بیمارستان و انبارها و مزارع و همچنین ارائه خدمات در سراسر صنایع. دانشجویان دانشگاه و دانشکده در حال حاضر در حال ساخت یک پایگاه داده از فرصت های شغلی که در نظر گرفته “ضروری” و توسعه همکاری ها با شرکت های نیاز به کارگران است.

علاوه بر DU مهندسین 3D-چاپ پلاستیک سپر چهره برای استفاده در بیمارستان.

به عنوان جدید کروناویروس می رسد هر گوشه ای از کشور هر قطعه ای از تجهیزات کمک می کند.

“ما یک county” Fenster گفت: با اشاره به La Plata County, در جنوب غربی ایالت کلرادو است. “این کالج های منطقه ای می تواند یک تاثیر واقعی به جامعه محلی است.”

Join our Facebook گروه برای آخرین به روز رسانی در coronavirus در کلرادو.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de