با مشتریان محروم از خودرو نمایشگاه Stevinson نمایندگی برش 336 کارگران

Stevinson خودرو را رد کرد و 336 کارگران در شش نمایندگی در سراسر مترو دنور در روز دوشنبه با توجه به براده های ساخته شده با کلرادو وزارت کار.

آنها شامل 93 کارگران در Stevinson تویوتا غرب در لیکوود; 73 کارگران در Stevinson تویوتا شرق در شفق قطبی; 71 در Stevinson Lexus of Lakewood; 34 در Stevinson لکسوس فردریک; 33 در Stevinson شورلت غرب در لیکوود; و 32 در Stevinson واردات در لیتلتون.

کسانی که اخراج اعلامیه های ساخته شده تحت کارگر تنظیم و بازآموزی عمل ممکن است نشان دهنده تنها نوک کوه یخ در خودرو صنعت خرده فروشی. تیم جکسون, رئیس جمهور, کلرادو, Automobile Dealers Association, تخمین می زند که بین 8000 تا 9000 خودکار خرده فروشی کارگران در معرض خطر از دست دادن شغل خود.

“دفاتر فروش ما به طور کامل تعطیل شود. ما فقط می توانید خرید و فروش آنلاین با تحویل خانه” جکسون گفت. “ما نمی توانیم با استفاده از تمام مردم فروش به دلیل ما نمی توانیم از نمایشگاه باز است.”

نمایندگی می توانید نگه دارید سرویس خلیج و قطعات ادارات باز است اما حتی کسانی که در حال اجرا هستند در کاهش ظرفیت خانواده ها سر خم کردن در زیر یک ایالت پناهگاه در محل جهت است که آغاز شده در روز پنج شنبه. Stevinson تویوتا غرب, برای مثال, اجازه رفتن از 14 lube techs و چهار بخش رانندگان است.

زمانی که چین تعطیل اقتصاد آن شامل رمان coronavirus خرید و فروش خودرو کاهش یافته است 92 درصد در ماه فوریه جکسون گفت. و در حالی که محدودیت نیست به عنوان افراطی در آمریکا خرید و فروش خودرو انتظار می رود به طور قابل توجهی پایین.

آنها در حال حاضر نرم به عنوان سال با ثبت خودرو پایین 2.8% از سال 2018 اولین کاهش سالانه در سه سال با توجه به CADA.

Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی و یا مراقبت تصویب قانون در هفته گذشته شامل چیزی به نام چک حفاظت از برنامه ای است که اجازه می دهد تا کسب و کارهای کوچک با 500 یا کمتر کارکنان برای به دست آوردن یک وام تا 2.5 برابر در حقوق و دستمزد ماهانه.

بخشهایی از آن وام است که حمل با نرخ بهره 4% می توانند ببخشند اگر درآمد حاصل از استفاده می شود به نگه داشتن کارگران شاغل. جکسون گفت: Stevinson خودرو تا به حال بیش از 500 کارمند و واجد شرایط نیست. اما امید است که کوچکتر نمایندگی مزیت را اجازه می دهد آنها را به کارکنان در محل برای مقابله با مقید کردن تقاضا هر زمان که اقتصاد بازگشایی.

دیگر هشدار می دهند اعلامیه ارسال شده در روز دوشنبه بودند برای سفارت سوئیت & هیلتون باغ مسافرخانه در بولدر که به اطلاع دولت آن را رها از 126 کارگران در روز جمعه و تعطیلات مسافرخانه دنور شرق استاپلتون که در گفت و گو با رد دو ده نفر است. Welk تفریحی که در عمل خواص بهره وری منقسم زمانی در Breckenridge و بدرد خوردن آن گفت: تا به حال گذاشته شدن 29 کارگران مارس 20.

آنها را به یک لیست در حال رشد از هتل ها و استراحتگاه دولت است که یا تعطیل و یا کمرنگ کارکنان به طور قابل توجهی با توجه به کاهش اشغال به دلیل شیوع.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de