با کلرادو دبیرستان بسکتبال مسابقات لغو شد, در اینجا برخی از تاریخی معیار تیم هرگز شانس برای رسیدن به

به دنبال بازگشت به عقب, عنوان, شکست نخوردگان Rangeview فرصتی برای ارائه اولین فصل کامل در کلاس 5A پسران بسکتبال از سال 2004.

به جای رنجرز مانند چند تیم دیگر که هنوز زنده بودند در کلرادو دبیرستان بسکتبال مسابقات اواخر پنج شنبه شب تنها قادر خواهد بود برای اندیشیدن به آنچه که می میرم پس از CHSAA لغو این حوادث در میان شیوع کروناویروس.

در اینجا یک نمونه از برخی از تاریخی معیار تیم هرگز شانس برای رسیدن به دلیل این هفته لغو:

پسران

+ تا به حال Rangeview (26-0) برنده می خواهد به پایان رسید فصل با 47 متوالی برنده بستن 1A هالی (2016-18) برای پنجم تمام وقت در متوالی برنده است.

+ با یک دولت پیشرو 12 دولت بسکتبال عناوین دستی, به دنبال برای اضافه کردن آن 13th و دوم بازگشت به عقب پس از برنده شدن 4A در سال 1990 و 91. کتابچه راهنمای کسب سه قهرمانی متوالی از 1948-50.

+ ایمان مسیحی شد و به دنبال آن از هفتم عنوان که منتقل کرده اید این مدرسه به یک کراوات برای ششم تمام وقت با دنور جنوبی گوسفند مرینوس و Caliche.

+ فرویو شد و به دنبال آن دولت عنوان در 5A و آن حالت اول قهرمانی بازی ظاهر در 10 سال.

+ قیامت مسیحی متوسط 79.8 امتیاز در هر بازی در ورود چهار نهایی قرار می گیرد تیم 14th تمام وقت در دمای به ثمر رساند. مدرسه حساب برای چهار نفر از این 15 بالاترین نمره تیم در دولت تاریخ است. تا به حال در Cougars پیشرفته به نفع دولت 27 پیروزی را قرار داده ایم آنها را بالا 15 تمام وقت به صورت متوالی برنده است.

+ شجاعت مسیحی شد و به دنبال آن اولین 5A بسکتبال عنوان. شجاعت برنده 4A در آن سوم مسابقات قهرمانی کشور را در سال 2017.

+ هشت پسران تیمها وارد تعطیلات آخر هفته به دنبال خود را در مدارس ” اول بسکتبال قهرمانی کشور: Mead, Northfield و کلاسیک در آکادمی 4A; رستاخیز مسیحی در 3A; Wray در 2A; و Briggsdale والش و مایل بالا آکادمی در 1A.

دختران

+ گیلاس نهر و گرندویو شد برای یک مسابقه برگشت سال گذشته 5A دختران قهرمانی کشور که نهر برنده 51-49 در مد دراماتیک. گرندویو شد و به دنبال آن سومین عنوان متوالی قهرمانی بازی ظاهر.

+ با فهرستی با رشته و نوجوانان مولن پتانسیل کامل سه سنگ شدن 12 تیم در دولت سابقه ای به انجام این کار. مولن که قبلا برنده سه دوره متوالی به عنوان از 2000-02 و ام را تبدیل به تنها مدرسه به انجام آن دو است.

+ خانواده مقدس به دنبال هفتم آن به طور کلی دختران بسکتبال عنوان که قرار داده اید این مدرسه در یک کراوات برای دوم (Wray هیقلندس رنچ) در تمام زمان فهرست.

+ این 2A براکت تا به حال بالقوه برای برخی جالب matchups. Limon و هولیوک می تواند ملاقات برای یک مسابقه برگشت 2006 2A عنوان بازی در حالی که دلم نرت و سانفورد کرده اید می تواند به طور بالقوه ملاقات کرد برای چهارمین بار به عنوان لیگ و منطقه رقبا.

+ جدید 1A قهرمان بوده ام تاج. تمام چهار فینالیست در 1A دختران براکت هرگز برنده یک بسکتبال دختران قهرمانی کشور: Springfield, درخشان, کوه, شمال, Baca, Cotopaxi. چهار نفر دیگر می توانست برای اولین بار قهرمان: St. mary’s و قنطورس در 3A و دلم نرت و هولیوک در 2A.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im