با مبارزات در حالت کنترل از راه دور همه گیر Upends نبرد برای کنگره

واشنگتن — به عنوان shive سابق کلرادو فرماندار فعلی و نامزد حزب دموکرات برای سنا شروع مبارزات انتخاباتی دیگر رویداد از طریق Facebook Live در هفته گذشته اعلام کرد آشکار به خود مجازی مخاطبان است.

“ماهیت مبارزات انتخاباتی تغییر کرده است” Hickenlooper گفت: به عنوان او مخابره پیام خود را به جهان سیاسی خود را از خانواده در یک اتاق مشترک ظاهر با کاتلین وزیر سابق دولت اوباما بهداشت و خدمات انسانی وزیر بود که در بازگشت به خانه در کانزاس به بحث در مورد مقابله با کروناویروس. “این بار واقعا متفاوت هستند و ما می رویم به انجام کارهای متفاوت در این مبارزه است.”

Hickenlooper که به امید سرنگونی جمهوری خواه ایالت کوری گاردنر است که نه تنها یک تنظیم به یک تغییر کمپین واقعیت است. ناگهانی یورش coronavirus دارای طرح میتوانست کشور را به کنگره مسابقات به عنوان بسیاری از آنها فقط گرفتن آغاز شده است, تغییر چشم انداز سیاسی در راه های غیر قابل پیش بینی و وادار کردن نامزدها در نبرد برای سنا و مجلس برای انطباق با شرایط منحصر به فرد.

کمپین از مقامات و استراتژیستهای در تلاش هستند تا با دقت بازی کردن واقعیت جدید. این بحران می تواند به اثبات می شود برای افزایش امتیازهای که ساخته شده است در استفاده در ارائه خدمات به موکلین در زمانی که رای دهندگان بر روی لبه هستند و نیاز دارند. اما آن را نیز درخشان یک برنامه به طور بالقوه unflattering ویژه در واشنگتن در پاسخ به همه گیر است که می تواند صدمه دیده است نمایندگان مجلس که در حال حاضر رو به صعود دشوار برای انتخاب مجدد.

در حالی که انتظار جدید رای دهی و سایر اطلاعات آن را دشوار است به ارزیابی که می ایستد به دست آوردن.

“چند وجود دارد منطقی سناریوهای اما آن را خیلی زود به می دانم” گفت: Nathan L. گونزالس ویرایشگر حزبی عضویت در خبرنامه داخل انتخابات است. “پاسخ این است که فقط شروع کار وجود دارد و نمی خواهد به اندازه کافی مسابقه-داده های خاص را جارو نتیجه حداقل برای چند هفته.”

آنچه مسلم است این است که باشگاه روتاری ناهار تجمع جامعه درب-ضربه زدن و جمع آوری کمک های پذیرایی که معمولا حیاتی از کنگره مسابقات بین رفته اند در حال حاضر. آنها در حال جایگزین شدن با تله-سالن شهر متمرکز شده که چگونه باید با این بیماری همه گیر مجازی جمع آوری کمک مالی دریافت-togethers و تجدید نظر برای کمک به مبارزات اما به غیر انتفاعی و گروه های اجتماعی به عنوان امتیازهای و رقبا سعی می کنید به ماندن مربوطه در یک کنفرانس خبری چرخه توسط یک موضوع واحد که بیش از آنها هیچ کنترل.

در یک مثال دیابت تهم Tillis اول-اصطلاح جمهوری خواه در مواجهه با یک مشکل انتخاب مجدد مبارزه با این سقوط در کارولینای شمالی بوده است برگزاری روزانه کنفرانس تلفنی برای ترکیبات به شماره گیری با سوال در مورد این بیماری همه گیر. آنها یک شانس برای Tillis که نظرسنجی ها نشان می دهد به شدت منفور در دولت خود را به ارائه خود را بیشتر به عنوان یک مددکار اجتماعی رسیدگی به رای دهندگان از به عنوان یک سیاستمدار چسبیده به صندلی خود را در یک مسابقه نزدیک.(شروع اختیاری تر و تمیز.)در آریزونا سناتور. مارتا McSally دیگر بحرانزده جمهوری خواه اعلام کرد او اختصاص 15 روز به جمع آوری پول برای نجات ارتش با سازمان های سیاسی. ترزا Greenfield دموکراتیک چلنجر در آیووا امیدوار به جای جمهوری خواه ایالت جونی ارنست بوده و اصرار مردم آیووا نمایندگان شان برای کمک به بانک های مواد غذایی.

درخواست خود را در پس زمینه منحصر به فرد به وضعیت خوانده شده را علامت کلی حزب دموکرات و فضانورد سابق تلاش برای سرنگونی McSally شده است ارائه راهنمایی در مورد چگونه به مقابله با انزوا در طول روز صرف شده در صفحه اصلی بر اساس زمان خود را در فضای.

رژیم صهیونیستی. استیو بولاک از مونتانا تصمیم گرفت که برای اجرا به مجلس سنا تنها در ماه مارس پس از گفت و برای ماه است که او علاقه مند به کار در مرکز دولت خود را در پاسخ به همه گیر. به عنوان تنها نشسته فرماندار در حال اجرا برای سنا در این سال بولاک که امیدوار به شکست دادن وقت جمهوری خواه ایالت استیو Daines پتانسیل مزیت بودن در کانون به عنوان Montanans مقابله با شیوع مقدار کمی او را معمولی مبارزه رقبا در تلاش برای گرفتن توجه از شناخته شده وقت.

صوتی بیرون درز هفته گذشته در یک کنفرانس تلفنی بین ملت فرمانداران و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در آن بولاک به چالش رئیس جمهور در عدم تست لوازم. و بولاک است ظاهر می شود به طور منظم در تلویزیون به صحبت در مورد وضعیت در دولت خود را. جمهوری خواهان واگذار او می تواند به دست آوردن از مشخصات بالا نقش رهبری اما هشدار می دهند آن را نیز می تواند به او صدمه دیده است اگر دولت پاسخ تلقی مایل یا bungled.

در حال حاضر وضعیت داده است بولاک یک فرصت برای به تصویر کشیدن خود را به عنوان بالا حزبی فرای به عنوان مشاوران او اصرار او است نه تفکر از نظر سیاسی قابل فهم و outs.

“وجود خواهد داشت یک زمان برای یک کمپین و او به نظر می رسد به جلو به آن گفت:” مت مک کنا فرماندار مشاور سیاسی. “اما در حال حاضر او است که با تمرکز بر مبارزه با این بیماری همه گیر نگه داشتن Montanans امن و کارگران خط مقدم منابع آنها نیاز دارید.”

خانه رقیب را نیز به دنبال تاکید بر تشکیل دهنده خود کار می کنند. Rep. هارلی Rouda D-کالیفرنیا جایگزین مبارزات انتخاباتی داوطلبان به دور از معمول خود تماس کارگردانی آنها را به تماس با افراد مسن برای سلامتی چک به جای. تشکر. کالین Allred, D-تگزاس استفاده کرده است را لیست ایمیل های جمع آوری کمک های مردمی برای ارسال لینک به مواد غذایی محلی بانک ها.

ملی جمهوری خواه کنگره به طور معمول در یک سنگر و استحکامات برای Trumpian نام-تماس و سخت لبه حزبی حملات با استفاده از آن حساب کاربری توییتر در روز جمعه به گردش یک لینک به ارشاد برای کسب و کارهای کوچک چگونه برای به دست آوردن تازگی در دسترس وام از طریق فقط-تصویب اقتصادی و قانون است. در یک یادداشت کمیته کمپین بازوی آمریکا و همچنین خواست نامزد خود را به تماشای تن در پیام به رای دهندگان.

“در زمان هایی از این, شما نیاز به خودتان بپرسید اگر شما آزادی مطبوعات و یا snarky نظر در فقیر طعم” این یادداشت گفت. برخی از امتیازهای تجربه کرده اند خطرات ناشی از خورده شدن نزدیک به دولت در پاسخ به این بیماری همه گیر. در طول یک تله تاون هال Tillis که مواجه است با یک چالش از کال کانینگهام سابق دولت دموکراتیک قانونگذار آمد انتقاد از مؤسسان که گفت: اقتصادی اقدامات امداد تصویب در واشنگتن در هفته های اخیر — از جمله $1,200 پرداخت های مستقیم به مالیات دهندگان — به اندازه کافی نبود.

در حالی که بسیاری از کسانی که صحبت صدا جونگ با سیاست و بیشتر علاقه مند به یادگیری چگونه به جمع آوری مزایای بیکاری و دیگر کمک زنی به نام سارا شدت انتقاد کرد در Tillis برای آنچه او استدلال شد بیش از حد محدود ماندن در خانه سیاست هایی که او گفته بودند آسیب رساندن به اقتصاد و هزینه خانواده های شاغل شغل. ملت را انتخاب رهبران او گفت: باید به سخت گیری برای به حداقل رساندن تاثیر coronavirus در حالی که نگه داشتن این کشور در کار است.

“خود را یک بار چک را به خانواده من رفتن نیست برای کمک به ما برای بهبود یافتن از آنچه که ما رنج می برند در حال حاضر گفت:” کاری که کاهش یافته است را به نام گذشته. “من فقط پیدا کردن این تمدید مستند به ظالمانه است.”

Tillis ارائه شده meandering, پاسخ, اما ایستاده بود و شرکت در دفاع از جریان اجتماعی فاصله برنامه.

“اگر ما در ارسال هر کس به کار من به شما تضمین اوج بیشتر خواهد شد و تعداد تخت های بیمارستانی خواهد شد کمتر و مردم خواهد مرد” او گفت:. “چه ما در حال تلاش برای به حداقل رساندن آن صاف و منحنی بازگشت به کار.”

بحران ارائه چندین سناتور جمهوریخواه در بسیار رقابتی مسابقه فرصت برای تاکید بر نقش آنها در شکل دادن به 2 تریلیون دلار بسته محرک و در کمک به امن مورد نیاز تجهیزات پزشکی برای کشورهای خود را. گاردنر که در حال تلاش برای نگه Hickenlooper گفت: او با استفاده از ارتباطات او از طریق کار خود را در کمیته روابط خارجی سنا برای کمک به امن 100,000 ماسک برای کلرادو از 1 میلیون تایوان به اهدا متحده است.

جمهوری خواه کمپین مقامات گفت: آنها اصرار سناتورها به تمرکز بر بحران به جای تغییر به حالت مبارزات انتخاباتی.

“تنها راهنمایی است که ما به عنوان یک سناتور گفت:” کوین مک لافلین, مدیر اجرایی ملی سناتوری جمهوری خواه کمیته. “ماندن در تماس با مردم بود یک نقطه مرجع فقط به انجام کار خود را.”

سنا وب سایت Daines که امیدوار بود برای فرار از مسابقه با گاو نشان می دهد که رویکرد است. این ویژگی مجموعه ای از مطلوب کلیپ های ویدئویی از مونتانا رسانه های خبری در مورد Daines’ نقش در coronavirus کمک قانون — از جمله کاخ سفید فریاد از معاون رئیس جمهور مایک پنس — تحت عنوان “بهداشت ، Daines است و مبارزه برای مونتانا در COVID-19” نیز برجسته شد منتشر شده در مورد مزایای او تحت فشار قرار دادند از جمله یک جدول زمانی از نقش خود است.

برخی از تحلیلگران گفته بودند شک و تردید است که سنا امتیازهای دریافت جستن از بسته های قانونی. گونزالس پیشنهاد کرد که حتی در این فوق العاده و محیط زیست, نبرد برای کنترل سنا را به پایین می آیند به درک عمومی از مغلوب ساختن پیشی جستن.

“من در انتظار رای دهندگان به سقوط به خود حزبی گوشه و رقابتی ترین رقابت های انتخاباتی سنای آمریکا خواهد بود به طور قابل توجهی تحت تاثیر رئیس جمهور ایستاده,” او گفت:.

دموکرات ها در حال شمارش است که همچنین با اشاره به ناخشنودی عمومی با رئیس جمهور پاسخ.

“در این تحول بحران از مردم می خواهید اطلاعات قابل اعتماد و ثابت رهبری گفت:” لورن Passalacqua سخنگوی دموکراتیک سناتوری کمیته کمپین. “دموکرات ها با تمرکز بر راه حل به نشانی گسترش coronavirus و کاهش تاثیر آن بر کشورهای خود را به اشتراک گذاری, منابع, میزبانی, مجازی, شهر سالن با کارشناسان و کار برای حمایت از جوامع خود.”

یک چیز توافق دو طرف بر این است که حتی با توجه به مخاطرات در مبارزه برای کنگره کنترل و مبارزه است که به سختی روی در ذهن هر کسی در لحظه.

“ما باید برای مقابله با این” مک لافلین رئیس جمهوری خواه مجلس سنا کمپین گفت از این بیماری همه گیر. “اگر ما نمی رفع این فقط مهم نیست.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de