با بازی بیس بال به تعویق افتاد Coors زمینه را Aramark کارگران مبارزه با حمایت مالی از شرکت و یا رشته کوه های راکی

برای دبرا Gow-کندی کار در Coors زمینه به امور خانواده است. هر دو او و همسرش در حال Aramark کارکنان سابق صندوقدار و دومی یک آشپز در حالی که سه نفر دیگر اعضای خانواده نیز برای امتیاز شرکت در این ورزشگاه.

اما با لیگ برتر فصل به طور نامحدود به تعویق افتاد با توجه به کروناویروس همه گیر Gow-کندی و خانواده اش در حال مبارزه مالی. به عنوان چند از حدود 800, تمام و پاره وقت Aramark کارکنان که کار در Coors زمینه بیس بال را خاموش اتحاد چپ دبرا خانواده بدون حقوق برای آینده قابل پیش بینی.

“ما اساسا گیر کرده بین یک سنگ و یک محل سخت” گفت: Gow-کندی, 58, از تورنتون. “شوهر من و من تا به حال برای رفتن به فروشگاه برای تماس با یک دسته از مسائل به سعی و پوشش برخی از لوایح است. برای پوشش مواد غذایی ما در حال رفتن به بانک های مواد غذایی. آن را واقعا دشوار است.”

هر دو Gow-کندی و همسرش رنج می برند از بیماری های خود ایمنی به معنی گرفتن کار دیگری با یکی از چند کسب و کار در حال حاضر مانند یک فروشگاه مواد غذایی است از سوال. مالی برزخ Gow-کندی و دیگر Aramark کارگران در Coors زمینه در می آید با وجود 30 میلیون دلار بسته امداد مندرج توسط MLB چند هفته پیش برای کمک به ورزشگاه کارگران با 1 میلیون دلار کمک توسط هر باشگاه.

در Coors زمینه وجود دارد سه اولیه اشخاص به کارگیری کارگران: رویداد خدمات (با نام مستعار مهمان خدمات کارکنان که معمولا پوشیدن بنفش) آرگوس (سرویس امنیتی شرکت) و Aramark. تنها رویداد خدمات کارگران پرداخت می شود در حال حاضر با پول از MLB را بسته است.

با توجه به یک شرکت داخلی یادداشت ارسال به رویداد خدمات کارکنان مارس 19 به دست آمده و توسط دنور پستاین باشگاه ارائه دستمزد برنامه کمک برای کسانی که کارگران هر چند ماه آوریل. که اولین ماه از کمک تضمین شده از دست داده است در صدها امتیاز کارگران که در انتظار بیمه بیکاری از طریق آمده است.

“تمام چیزی که قطعا باعث می شود ما احساس مانند آنها don’t care about us ‘بچه ها کمی’,” Gow-کندی گفت.

رشته کوه های راکی و Aramark نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر برای این داستان اگر چه Aramark مدیر جان Zillmer خطاب به پاسخ این شرکت به این بیماری همه گیر در بیانیه ای روز پنج شنبه که شامل وعده “اختصاصی نیروی انسانی مرکز ارائه موقت فرصت در شرکت ما است.”

“من تا به حال به برخی از فوق العاده سخت و کوتاه مدت تصمیم گیری است که ما را قادر به محافظت از حداکثر تعداد مشاغل و اجازه می دهد تا ما به ارزش اعضای تیم برای بازگشت به Aramark به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است” Zillmer در بیانیه ای گفت:.

در ضمن رشته کوه های راکی در ادامه به پرداخت تمام وقت و پاره وقت باشگاه کارکنان علاوه بر دستمزد برنامه کمک برای کسانی که با رویداد خدمات. به عنوان بخشی از MLB تعهد به حمایت minor league baseball, رشته کوه های راکی در حال دادن هر یک از مزرعه خود بازیکنان 400 دلار در هفته از طریق مه 31. پرتاب در یک 100.000 دلار کمک مالی توسط اولین baseman دانیل مورفی برای کمک به حمایت minor league خانواده های نیازمند و آن را سخت به استدلال می کنند که تیم نیست انجام بخشی خود را در طول بیماری همه گیر.

حتی پس از Aramark کارکنان مانند Eugenia میز آشپز که مشغول به کار در Coors زمینه برای 16 فصل معتقد است که تعهد در این تیم نیست و شرکت خود را به مطمئن شوید که تمام ورزشگاه کارکنان از خدمات مهمان برای دادن امتیاز به امنیت و فراتر از آن — در حال مراقبت از طول به تعویق افتادن. رشته کوه های راکی بودند به ارزش $1.225 میلیارد دلار در ماه آوریل گذشته در هر فوربس در حالی که Aramark ملی شرکت نکرد $16.2 میلیارد دلار در درآمد سال گذشته است.

“رشته کوه های راکی کلرادو در حال چتر برای Aramark و دیگر کوچکتر پیمانکاران تا از آنها” گفت: Mays, 62, از شفق قطبی. “به طوری که آنها نیاز به گام تا و مراقبت از خود مردم است. آنها نیاز به مراقبت از ما — ما هستند که به ورزشگاه بروید.”

تیم های دیگر در اطراف بیس بال در حال انجام چه Mays خواسته است.

در کلرادو تقسیم غول’ صندوق اضطراری بهره مند خواهند شد همه ورزشگاه کارگران حتی کسانی که به کار گرفته شده توسط شخص ثالث فروشندگان مانند Aramark. همچنین حدود 2000 نفر از کارکنان انتظار می رود به درخواست برای یک بار 500 دلار کمک مالی از این تیم است. و در روز سه شنبه پادرس اعلام کرد که آنها در حال کمک $100,000 به کارگران دلاور شمالی این شرکت که کارکنان پتکو پارک امتیازی می ایستد.

اما در دنور ذرت — که مانند بسیاری از Coors زمینه همکاران نیز کار می کند برای Aramark در پپسی سنتر — گفت: او هنوز هم احساس می کند مانند Aramark کارکنان “کردم ضربه به سر با یک آجر” در میان خاموش شدن بدون کمک های وعده داده شده. Josef کارت یک متصدی بار که مشغول به کار در Coors زمینه برای 14 فصل احساس می کند بسیار به همان شیوه.

کارت 49, زندگی در ویت ریدج با 92 سال ، مثل Gow-کندی او نمی تواند دریافت نمونه کار در حال حاضر با توجه به نگرانی در مورد کوروناویروس که او نمیخواهد خود را در خطر مادر در معرض.

“پول محدود است بنابراین ما در حال انجام, کره بادام زمینی و ساندویچ ژله زمان در اطراف در اینجا” کارت گفت. “هر کسی و هر کسی که می تواند کمک کند باید مردم با جیب عمیق چه که Aramark این Monforts یا رشته کوه های راکی سازمان به عنوان یک کل. آن زمان برای همه به گام برای همه. اما من احساس دل و روده این است که ما احتمالا قصد خود ما است.”

میز گفت: بد خواهد چرکین بین باشگاه و تلاش Aramark کارگران که کارکنان آن ها می تواند منجر به بسیاری از کسانی که وفادار کارگران برخی از آنها کار کرده اند در ورزشگاه برای بیش از یک دهه مانند خودش به دنبال سایر استخدام یک بار بیس بال و زندگی به حالت عادی بازگشت.

“من آنها را تشویق به انجام کار درست” Mays گفت. “از آنجا که اگر شما می خواهید به پرداخت فقط مردم خود را پس از آن (شانس وجود دارد) شما برای باز کردن این ورزشگاه فقط با خود مردم است. و موفق باشید با آن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im