با 40 مرگ و میر 1,035 تازه COVID-19 نفر در یک روز, هند, ثبت نام تا کنون بیشترین افزایش در coronavirus موارد

به عنوان بیماری کروناویروس (COVID-19) بیماری همه گیر شیوع همچنان به گسترش مانند آتش سوزی در سراسر هند, وزارت بهداشت و رفاه خانواده در روز شنبه اطلاع داد که تعداد کل افراد مبتلا به این ویروس در این کشور رسیده است 7,447. این رقم شامل 6,565 فعال موارد 643 بیمارانی که درمان شده است تخلیه شده و یا مهاجرت و 239 مرگ و میر.

با توجه به وزارت بهداشت و رفاه خانواده بیش از 40 کشته و 1,035 موارد جدید ثبت شده در هند در 24 ساعت گذشته در نتیجه ثبت نام بیشترین همیشه در حال افزایش بوده است.

دولت مرکزی است amping تا تلاش برای ساخت مراکز درمانی قرنطینه واحد و همچنان با نظارت و ردیابی تماس و همچنین اطمینان حاصل شود که این کشور به شرح زیر سخت اجتماعی فاصله گرفته است. شنبه, علائم روز 18 از 21-بعد COVID-19 مستند های اجرا شده توسط نخست وزیر نارندرا مودی در مارس 24.

ماهاراشترا است که بدترین آمار دولت در این کشور و به دنبال آن, Tamil Nadu. هند سرمایه مالی بمبئی پدید آمده است به عنوان کانون coronavirus گسترش در کشور است. با بیش از 1000 COVID-19 بيمار و چندین مرگ و میر در این شهرستان ثبت شده است بیش از 60 درصد از موارد و تلفات ایالت ماهاراشترا.

بزرگترین چالش در بمبئی است که شامل گسترش coronavirus در Dharavi به عنوان یکی از بزرگترین محله های فقیرنشین در جهان است.

این مرکز نیز در تماس مداوم با تمام کشورهای منطقه در سطح نظارت در حال انجام است. تولید PPEs است که ramped و ظرفیت سازی برای پرسنل بهداشت و درمان است که تضمین. غیر دولتی و سازمانهای (Ngo) و گروه های جامعه مدنی نیز در حال بسیج.

نخست وزیر مودی گفته است که او دریافت پیشنهادات از کارشناسان و همه آنها توصیه می شود گسترش در سراسر کشور مستند در هند.

جهانی coronavirus مرگ و میر در روز جمعه عبور یک لاخ علامت با ایالات متحده ثبت نام بیش از 2 ، 000 مرگ و میر ناشی از این ویروس در یک روز اولین بار در کشور به انجام این کار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im