طوفان زمستانی roars به کلرادو در اولین روز بهار با شرایط بلیزارد در شرق دشت

یک طوفان زمستانی با شرایط بلیزارد در شرق دشت غرش از طریق کلرادو در روز پنج شنبه اولین روز از چشمه بستن امتداد بزرگراه های اصلی و ایجاد بیش از 1000 پروازها در فرودگاه بین المللی دنور.

غرب دنور در کوهپایه Jefferson County, این طوفان بیش از 15 اینچ از برف در Genesee منطقه از 5 بعد از ظهر با توجه به خدمات ملی آب و هوا.

بزرگراه میان ایالتی 70 بود تعطیل در هر دو جهت بعد از ظهر پنجشنبه در Genesee منطقه در نزدیکی Lookout Mountain, interchange, توسط نامطلوب آب و هوا و چند خودرو سقوط کرد. یک چند تصادف خودرو در بزرگراه شامل هفت خودرو گفت: استاد سپاهی گری کاتلر ایالت کلرادو گشت سخنگوی. وجود دارد چند تصادف دیگر در حدود 3 بعد از ظهر همراه با وسایل نقلیه کشویی کردن جاده در این منطقه است. کشش از بزرگراه بازگشایی در حدود دو ساعت وجود دارد و هیچ گزارشی از آسیب.

Nederland به حال 22 اینچ از برف که از 5:30 p. m. با توجه به آب و خدمات. Longmont و لاولند هر حال حدود 3 اینچ از برف در اواخر روز.

شرق دنور, I-70 شد بسته در هر دو جهت از Airpark جاده به برلینگتون توسط بلیزارد شرایط با توجه به کلرادو بخش حمل و نقل است. بادها در شرق دشت gusted بالای 50 مایل در ساعت به عنوان برف سقوط کرد, کاهش دید و باعث عمیق, باد رانده شمع های برف. Interstate 76 بود تعطیل در هر دو جهت از Lochbuie به ایالت نبراسکا خط. هر دو بزرگراه باقی مانده بسته از 10 p. m. دوشنبه.

بزرگراه بخش و گشت دولت خواست رانندگان به ماندن در خارج از جاده و در خانه بمانند اگر ممکن است. در کوه, قله, شهرستان دفتر مدیریت اضطراری در حدود 4:30 بعد از ظهر خواسته رانندگان به “اقامت از جاده ها مگر اینکه مطلقا لازم است.”

در فرودگاه بین المللی دنور 1,086 پرواز لغو شد که از 7 p. m. به گفته flightaware.com. خطوط هوایی جنوب غربی تا به حال لغو اکثر پروازها — 358. “ابطال 100% ناشی از طوفان” Ro هاتورن غربی گفت. انباشت برف در فرودگاه بود 7.8 اینچ به عنوان 6:20 بعد از ظهر

بسیاری از دشتهای شرقی, north I-70 بود تحت یک بلیزارد هشدار در روز پنج شنبه با توجه به آب و خدمات. مقابل طیف وسیعی از فورت کالینز کلرادو اسپرینگز از جمله دنور بود زمستان هشدار طوفان.

دنور درجه حرارت بالا در روز پنج شنبه 41 درجه در نیمه شب. در 6 p. m. روز شنبه دنور متوسط بود و 29 درجه با نور بارش برف و مه با توجه به آب و خدمات. در روز جمعه ابری, آسمان بیش از این شهرستان به ارمغان می آورد یک 40 درصد احتمال بارش برف بعد از 1 بعد از ظهر و درجه حرارت بالا بالا خواهد شد در حدود 35 درجه است. جدید انباشت برف در دنور در روز جمعه باید کمتر از یک اینچ است.آخر هفته باید آفتابی با دماهای بالا در اواسط 50s.

نویسنده کارکنان کرک Mitchell کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de