ویندزور Dominick Serrano و اشعیا Salazar تبدیل شدن به اولین تیمی که چهار ذغال سنگ در همان سال

ویندزور تاریخ ساخته شده یک دسته از بار شنبه شب در پپسی سنتر.

Dominick Serrano و اشعیا Salazar هر دو پیوست چهار بار قهرمان باشگاه با Serrano قهرمانی در کلاس 4A 132 پوند و Salazar عنوان در 182 پوند است. اجراهای خود کمک کرد تا سرعت ویندزور به چهارم آن تیم عنوان شده است.

“من کلاس هشتم سال زمانی که من آمد به من اول دبیرستان قهرمانی کشور و دیدم بچه ها برنده عنوان من نگاه از بالا به پایین از عرصه و گفت: “من می خواهم به انجام چیزی شبیه به آن'” Serrano گفت. “امروز من و بني اسرائيل بود که دوباره. اعتقاد به خود و اعتماد به مربیان پرداخت می شود.”

سرانو و Salazar شد اولین تیمی به پرچ خود را به چهارمین قهرمانی در همان سال و به ویندزور اول آن چهار بار قهرمان. و همانطور که اگر بود که کافی نیست, بازنویسی کتاب رکورد Serrano به پایان رسید کار خود را خیره کننده 168-0 تبدیل شدن به تنها دومین شکست کشتی گیر در دولت سابقه در کنار Kyle شن و ماسه (اروادا غرب 125-0 از 2000-04).

“این یک احساس شگفت انگیز,” Serrano گفت. “من فراتر از کلمات, اما من می دانم که من می توانم این را انجام داده اند و بدون هم تیمی های من. … هرگز در یک میلیون سال (در حال رشد) که من فکر کردم من خواهد بود به انجام این کار است.”

هر دو متعهد به کشتی در این بخش من سطح Serrano رفتن به نبراسکا و Salazar رهبری به مینه سوتا است. Serrano نیز چند بار قهرمان ملی, در حالی که Salazar جلا دیگر شکست نخورده فصل خود را در 37-0 و نه از دست دادن بیش از دو سال آخر.

“کل (Windsor) پایه فن — این باعث می شود من خوشحال به انجام آن برای آنها گفت:” سالازار که موفق به کسب اولین عنوان با کلاس 3A ایتون. “من نمی تواند بیشتر سپاسگزار برای آنها است.”

Serrano که پی در پی بینی خونین او در طول مسابقه قهرمانی به دست آورده 22-8 عمده تصمیم گیری بیش از Broomfield junior جان کمال Hostler. با خون هنوز هم ریختن Serrano را سوراخ بینی postmatch او گفت که او کانال تمام انرژی خود را در این آخر هفته به سمت داخل.

“من واقعا فکر می کنم در مورد اعتیاد به مواد مخدره,” Serrano گفت. “من فقط همیشه تمرکز من روی بازی بعدی و مشابه با این مسابقات است. من دور مانده از سمت رسانه های اجتماعی از همه چیز قرار داده و انرژی خود را به حریف من نیست به چیزهایی که هنوز اتفاق نیفتاده.”

در ضمن سالازار همچنین انجام بخشی خود را به مراقبت از کسب و کار با سهولت. او کوبیده مونترو ارشد کول سیمونز در نهایی خود را برنده دوم-دوره پین. این یک غالب عملکرد نشان دهنده هر دو خود و Serrano کل دبستان مشاغل.

“چه دم و بني اسرائيل را در این چند سال گذشته ما به دنبال بالاترین سطح رقابت ممکن است در عرض مالی ما به معنی” ویندزور مربی مونته قابل اعتماد گفت. “ما سفر در کل کشور است و ما هرگز به آنها اجازه اقامت در منطقه راحتی خود را. که بخش ویژه نیز … آنها خرد از طریق تمام کسانی که در آزمون است.”

این دو چهار-سنگ feat bookended سه فرد دیگر دولت عنوان برای ویندزور به عنوان جادوگران رفت 5-برای-5 در عنوان منطبق است. تاریخ ونس Vombaur برنده در 138 ارشد کودی ایتون برنده در 160 و ارشد تریستان پرز برنده در 170 و پنج فرد قهرمان در یکی از مسابقات که به صورت سوم در CHSAA تاریخ است.

“5-0 — که هدف” سالازار گفت. “ما نمی رسم آن را بهتر از آن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im