باد به ارمغان می آورد پایین موقت ورود به دروازه در Motera ورزشگاه پیش از مغلوب ساختن پیشی جستن بازدید

موقت VVIP ورود دروازه در خانه های تازه ساخته شده ورزشگاه کریکت در Motera سقوط در صبح روز یکشنبه یک روز جلوتر از ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سفر به احمدآباد.

دروازه سقوط با توجه به بادهای قوی در این منطقه است. اطرافیان ثبت کل رویداد و آن را پس از پخش در تلویزیون محلی کانال.

هیچ کس مجروح شد در این حادثه.

موقت ورود به دروازه بود ساخته شده از میله های فولادی جوش داده شده و پوشش داده شده در فلکس و بنر و PTI گزارش شده است.

“این (VVIP) ورود دروازه سقوط زمانی که ساخت کار بود. آن را یک حادثه بزرگ. هیچ کس مجروح شد در این حادثه” PTI به نقل از ویژه کمیسر پلیس, جنایت شعبه, Ajay تومار عنوان کرد و گفت.

یک مقام دیگر گزارش شده است که بخشی از یکی دیگر از موقت دروازه ساختار در ورزشگاه اصلی ورودی نیز فرو ریخت با توجه به توفانی باد.

هیچ کس مجروح در حوادث و کار بود و در جریان قرار دادن ساختار در محل رسمی اضافه شده است.

رئیس جمهور ایالات متحده را به احمدآباد گجرات در نیروی هوایی یک پرواز در حدود 11 AM در فوریه 24. مغلوب ساختن پیشی جستن را شخصا دریافت PM مودی و آنها را ادامه خواهد داد به یک roadshow توسط رهبران دو کشور به Motera ورزشگاه. یک توقفگاه بین راه در Sabarmati آشرام خواهد گرفت و در طول این roadshow که در آن آنها را صرف 15 دقیقه.

خروس بزرگ, عمومی, event, ‘Namaste مغلوب ساختن پیشی جستن’, برگزار خواهد شد به استقبال او در یک تازه ساخته شده ورزشگاه کریکت در Motera منطقه در این شهر است که به احتمال زیاد با حضور بیش از 1.10 لاخ مردم است. این ‘Namaste مغلوب ساختن پیشی جستن’ رویداد است که توسط سازمان دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن Nagrik Abhinandan برای samiti که تصمیم خواهد گرفت که همه چیز را از جزئیات این رویداد به لیست مدعوین.

مغلوب ساختن پیشی جستن را مشاهده احمدآباد-آگرا-دهلی نو در دو روز دیدار با همسر و بانوی اول Melania Trump, دختر, Ivanka Trump, و پسرش در قانون Jared کوشنر.

تدابیر امنیتی در حال تنگ تر جلوتر از خود را با مشخصات بالا بسیار شایع مراجعه کنید.

پیش از سفر خود یک شرکت ایالات متحده هوایی نیروی وارد شده در احمدآباد به بررسی ترتیبات امنیتی برای رئیس جمهور آمریکا است. در ضمن ما Secret Service عوامل در حال حاضر در این شهرستان وارد شده و در حال هماهنگی با مقامات هندی, سازمان های اطلاعاتی مناسب برای اطمینان از امنیت. درونی ترین لایه های امنیتی به کار گرفته خواهد شد توسط سرویس مخفی آمریکا در حالی که امنیت ملی هند گارد (NSG) رسیدگی خواهد شد لایه دوم امنیتی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>