مسابقات تنیس ویمبلدون لغو for 1st Time پس از جنگ جهانی دوم در میان شیوع کروناویروس


Illustration for article titled Wimbledon Tennis Tournament Canceled for 1st Time Since World War II Amid Coronavirus Outbreak

عکس: رایان Pierse (گتی ایماژ)

امروز در “به نام” رونا خرابه همه چیز” اخبار ورزشی جهان همچنان به رنج می برند به عنوان coronavirus همه گیر قوی هستند و عمده رویدادهای ورزشی هستند یا به تعویق افتاده و یا آشکار لغو شد.

این بار ویمبلدون تنیس قهرمانی است که راه نسکار و نیمه دوم NBA 2020 فصلبه عنوان برگزارکنندگان چهارشنبه اعلام کرد که گرند اسلم مجموعه رویداد برای شروع در تاریخ 26 ژوئن متوقف خواهد شد به طور نامحدود برای اولین بار پس از جنگ جهانی دوم سی ان ان گزارش داد.

تبلیغات

فقط به تکرار است که آخرین نقطه برای همه “این همه اعتیاد به مواد مخدره رسانه” مردم هنوز هم plaguing ما رسانه های اجتماعی نکته: تنها دیگر رویداد علاوه بر بیماری همه گیر کوروناویروس که گسترده بود به اندازه کافی به علت لغو ویمبلدون بازی مسلما شناخته شده ترین جنگ بین المللی در تاریخ.

از سی ان ان:

مسابقات سازمان همه انگلستان باشگاه (AELTC) برگزار شد جلسه اضطراری روز شنبه به بحث در مورد گزینه های ممکن قبل از اعلام آن است.

“این یک تصمیم گیری است که ما به آرامی گرفته شده و ما انجام داده اند تا با کمترین توجه به بهداشت عمومی و رفاه همه کسانی که گرد هم می آیند برای ایجاد ویمبلدون اتفاق می افتد گفت:” AELTC رئیس ایان هویت.

“این وزن به شدت در ذهن ما است که در این مرحله از مسابقات شده است قطع شده قبلا توسط جنگ های جهانی اما پس از کامل و گسترده در نظر گرفتن تمام حالات ما معتقدیم که این اندازه گیری از این بحران جهانی است که در نهایت حق تصمیم به لغو این سال مسابقات قهرمانی.

“و به جای تمرکز بر چگونه ما می توانیم با استفاده از وسعت ویمبلدون منابع برای کمک به کسانی که در جوامع محلی ما و فراتر از آن. افکار ما هستند با تمام کسانی که شده اند و همچنان تحت تاثیر این بی سابقه بار.”

در حالی که تلاش برای صرفه جویی در این سال حرفه ای فصل تنیسنوشتن بر روی دیوار برای مدتی در حال حاضر. با توجه به رویترز, آلمانی, تنیس, فدراسیون (DTB) معاون رئیس جمهور خنجر Hordorff گفت: آسمان ورزشی آلمان است که در حالی که AELTC هنوز ساخته نشده بود هر مقام تصمیم گیری و در عین حال آن را بعید است که ما را از دیدن ویمبلدون در سال 2020 است.

“این کاملا غیر واقعی تصور کنید که با محدودیت های مسافرتی است که ما در حال حاضر بین المللی مسابقات تنیس که در آن صدها هزار نفر از مردم از سراسر جهان سفر خواهد بود. که غیر قابل تصور است,” Hordorff گفت.

تبلیغات

تنها خوب است که ممکن است از لغو این بازی ها ممکن است AELTC متعهد به استفاده از منابع خود را برای کمک به تلاش ها در مبارزه با شیوع کروناویروس.

“تلاش های ما در حال حاضر خواهد شد با تمرکز بر کمک به پاسخ اضطراری و حمایت از کسانی که تحت تاثیر coronavirus بحران است. ما شروع توزیع تجهیزات پزشکی و ارائه شده با استفاده از امکانات ما به بیمه خدمات درمانی و به لندن انعطاف پذیری مشارکت مجموعه ای از سازمان در لندن مبارزه با جنگ علیه COVID-19. ما در حال کار با مقامات محلی در مرتون و Wandsworth به ویژه در توزیع مواد غذایی و ما در حال توزیع مواد غذایی از طریق همکاری ما با شهرستان برداشت” به AELTC بیانیه بخوانید.

تبلیغات

تا به امروز هنوز هم وجود دارد رویدادهای ورزشی مهم است که موفق به دفع کامل لغو و تنها تعویق افتاده است مانند باز فرانسوی که قرار بود برای شروع در مارس 18, اما در حال حاضر تحت فشار قرار دادند تا سپتامبر و بازی های المپیک تابستانی 2020 در توکیو که در حال حاضر محل در تابستان 2021.

آن را بمکد اما ما نمی توانیم اجازه ورزشی تهمت جمعی ما سلامت و رفاه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im