ویمبلدون لغو شد با توجه به کروناویروس اولین بار پس از جنگ جهانی 2

به عنوان جهان همچنان به نبرد coronavirus بحران با بسیاری از رویدادهای ورزشی یا اوراق کردن تقویم و یا به تعویق افتاد ویمبلدون سال 2020 لغو شده است با توجه به COVID همه گیر همه انگلستان چمن باشگاه تنیس (ALETC) گفت: در روز چهارشنبه.

این اولین بار است که پس از جنگ جهانی دوم که برتر مسابقات تنیس نامیده شده است ،

“این است که با کمال تأسف که اصلی هیئت مدیره از تمام انگلستان باشگاه (AELTC) و کمیته مدیریت مسابقات امروز تصمیم گرفت که در مسابقات قهرمانی 2020 لغو خواهد شد با توجه به نگرانی های بهداشتی مرتبط coronavirus بیماری همه گیر. از 134 قهرمانی را به جای صحنه از 28 ژوئن تا 11 جولای 2021” یک بیانیه از بدن گفت.

ALETC تاکید کرد که اولویت آن شده است سلامت و ایمنی از همه کسانی که گرد هم می آیند برای ایجاد ویمبلدون اتفاق می افتد از جمله بازدید کنندگان از انگلستان و سراسر جهان, بازیکنان ما مهمان اعضای کارکنان و داوطلبان همکاران و پیمانکاران و ساکنان محلی است.

“پس از ظهور coronavirus (COVID-19) شیوع در ماه ژانویه ما باید به دنبال راهنمایی از دولت بریتانیا و مقامات بهداشت عمومی در رابطه به ما در طول سال عملیات در کنار توسعه درک درستی از احتمال زیاد مسیر از شیوع این بیماری در انگلستان است. این فعال تجزیه و تحلیل از تاثیر محدودیت دولت در حد معمول شروع در ماه آوریل قابل توجهی فرآورده های مورد نیاز به مرحله قهرمانی یا در اصل تاریخ 29 ژوئن یا در تاریخ بعد در تابستان سال 2020” ویمبلدون سازمان در بیانیه ای گفت.

هفته گذشته ویمبلدون برگزارکنندگان حفظ کرده بود که این رویداد برگزار خواهد شد در پشت بستن درها و همچنین رد تعویق با توجه به طبیعت از چمن است که به عنوان نگهداری شده برای این بازی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im