هری پاتر و شاهزاده دوک ساسکس و مگان, Duchess of Sussex
عکس: توبی ملویل (WPA استخر/گتی ایماژ)

تازه آزاد دوک و دوشس ساسکس گزارش گام گذاشتن در یک امیدوارم ساکت تر و بیشتر زندگی مسالمت آمیز با فرزند نوزاد خود در آمریکای شمالی پس از به پله از وظایف خود را به عنوان اصلی royals در ماه ژانویه پس از سال ها از سوء استفاده از رسانه ها و بخش های مجاور و هفته مذاکرات با خانواده سلطنتی است. شاهزاده هری صحبت از خانواده تصمیم به حداقل بخشی از محروم از وظایف سلطنتی خود را در یک سخنرانی در ماه گذشته (h/t هارپر بازار) گفته:

تصمیم گیری است که من را ساخته اند برای من و همسرم به گام به عقب است که من ساخته شده به آرامی. پس از آن چندین ماه از مذاکرات پس از سال ها بسیاری از چالش است. و من می دانم که من همیشه آن را بدست راست اما تا آنجا که این می رود, واقعا وجود دارد هیچ گزینه ای دیگر…من پذیرفته ام این که دانستن آن تغییر نمی کند که من هستم یا چگونه متعهد هستم. اما من امیدوارم که کمک می کند تا شما را در درک آنچه در آن بود برای آمدن به, که من گام خانواده من از من تا کنون شناخته شده را یک گام به جلو به آنچه که من امیدوارم که می تواند بیشتر زندگی مسالمت آمیز.

تبلیغات

اما در حالی که تلاش آنها را مجددا به غیر سلطنتی زندگی (زندگی هری هرگز شناخته شده است اما با این حال انتخاب با توجه به جایگزین) در حال حاضر با داشتن واگذار خود را در “والاحضرت” عناوین و رد خود را در کاخ باکینگهام کارکنان در هفته گذشته (h/t Vanity Fair) زن و شوهر باقی مانده است متعهد به تلاش های بشردوستانه. و در عین حال یکی دیگر از انحصاری ضربه ممکن است رخ Sussexes: به عنوان بازار در حال حاضر گزارش اواز یا موسیقی دو نفری که در ادامه به پایگاه خود را با نام تجاری و خیریه بر moniker “ساسکس سلطنتی” ممکن است قادر به ادعا می کنند خود را سلطنتی وضعیت در حال حرکت رو به جلو است.

به عنوان دوک و دوشس ساسکس پله به عنوان اعضای ارشد خانواده سلطنتی و کار به سمت استقلال مالی استفاده از کلمه “سلطنتی” در این زمینه نیاز به بررسی و بحث ها هنوز هم در حال انجام” سلطنتی منبع می گوید BAZAAR.com. “به عنوان بخشی از روند انتقال دوک و دوشس ساسکس را در فصل جدید برنامه ریزی شده است به خوبی در جریان است در اطراف اندازی جدید خود را به سازمان غیر انتفاعی است. اطلاعات به اشتراک گذاشته خواهد شد در دوره به دلیل.

اوه. ما واقعا نمی خواهید به عنوان خوانده شده بیش از حد به این, اما حتی زمانی که شاه ادوارد هشتم (بعد به عنوان شناخته شده ادوارد شاهزاده دوک ویندزور) استعفا تاج و تخت به نفع ازدواج آمریکایی divorcée والیس سیمپسون او حداقل. نگه داشته والاحضرت عنوان (هر چند او رد شد افتخار…هر چه). ظاهرا این شاهزاده چارلز که اصرار بر سلب پرنسس دایانا از والاحضرت زمانی که آنها طلاق گرفته است, خالص, خرده, با توجه به او در حال حاضر ازدواج به آن ،

پس چرا طوری جدی در حال حاضر Royals?

هری و مگان در حال حاضر ابراز تمایل خود را به لحاظ مالی مستقل (اشاره به مالیات دهندگان). از روابط عمومی چشم انداز این فقط به نظر می رسد فوق العاده-خرده با توجه به این خوبیمستند سوء استفاده دوشس خاص رنج می برد. این زوج در حال حاضر شناخته شده به عنوان اعضای سلطنت بریتانیا; گذشته از مطبوعات بد آنها را انجام داده ایم اما هیچ چیز خوب به نام خانواده سلطنتی است. در حال حاضر سلطنت نمی خواهید آنها را به ادعای آنها عضو یا قادر به سود حاصل از آن به طور مستقل?

تبلیغات

از اواخر سال, ما در هیچ خلقی به قول Jay-Z, اما به عنوان رپر-نیکوکار نوشت: “هیچ کس برنده هنگامی که خانواده دشمنی.” اگر سیاه و سفید رای گیری بلوک می توانید شکل و خارج چگونه برای رای دادن در بهترین منافع خود را در زمان پس از زمان y’all می توانید بهترین از نوزاد پسر پله را در خود بریتانیا سلطنتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de