عکس: برایان Bedder (گتی ایماژ)

به طوری…

چطور می شود آن را بسیار سخت برای به دست آوردن Boosie به shut the hell up? چه مدت باید ما تحمل او ظاهر منn ما خبرخوان هر چند هفته با ضد همجنس بیهوده گویی پس از ضد همجنس بیهوده گویی قبل از برخی از محترم روابط عمومی پسر, دوست, دوست عضو خانواده یا همکاران را از Baton Rouge, La., خواننده رپ می شود او را به دور از حساب های رسانه های اجتماعی? کسی لطفا چیزی در مورد گرفتن Torrence Hatch جونیور به بسته خود را به هچ برای یک بار.

تبلیغات

قبل از اینکه من به چه Boosie Badazz آیا این بار اجازه دهید من فقط می گویند که مشکل نیست فقط Boosie. این موضوع بزرگتر است و همه او را مانند او که فقط می تواند به نظر می رسد برای قرار دادن سر خود را در اطراف این واقعیت است که آنها خود را از زندگی در عصری که بیشتر و بیشتر مردم شروع به تکامل خودمان آموزش و فرم های جدید مطلع درک چگونه تمایلات جنسی و هویت جنسیتی کار و که آنها را به عنوان ساده به عنوان جامعه ای یک بار فکر می کردم.

سابق NBA ستاره Dwyane Wade همسرش, بازیگر Gabrielle Union و 12 سال کودک قدیمی, Zaya, شده است روند در اخبار بسیاری که از اواخر بیش از یک چیزی که واقعا نباید اخبار در تمام: پدر و مادر’ پذیرش فرزند خود را جنسیت هویت.

وید و اتحادیه ها “افتخارپدر و مادر از یک کودک در تجاوز+ جامعه — و ما افتخار متحدان و همچنین” به عنوان وید گفت: در در “The Ellen DeGeneres Show.”

“ما نقش و مسئولیت ما به عنوان پدر و مادر بسیار جدی” او توضیح داد. “هنگامی که یک کودک به خانه می آید با یک سوال زمانی که یک کودک به خانه می آید با یک مسئله هنگامی که یک کودک به خانه می آید با هر چیزی این کار ما به عنوان پدر و مادر به گوش دادن به آنها را به بهترین اطلاعات را که ما می توانیم بهترین بازخورد است که ما می توانیم — و که تغییر نمی کند چرا که تمایلات جنسی را در حال حاضر درگیر در آن است.”

تبلیغات

صحبت کردن در مورد روز Zaya به خانه آمد و به او گفت پدر و مادر ضمایر او می خواهم به عنوان Wade گفت: “هنگامی که Zaya ما 12 سال به خانه آمد — اولین صهیون, من نمی دانم اگر هر کسی می داند که در اصل نام صهیون به دنیا آمد و به عنوان یک پسر به خانه آمد و گفت:” هی, بنابراین من می خواهم به صحبت کردن با شما بچه ها. من فکر می کنم رفتن به جلو من به حقیقت من و من می خواهم به اشاره به عنوان ” او ” و ” او.’ من خیلی دوست دارم برای شما بچه ها برای تماس با من Zaya.'”

به طوری که آن را. که این خبر: Dwyane Wade است که یک پدر خوب.

در یک دنیای کامل وید پذیرش خود ترانس و دختر, هویت می گیرند تحت همان سطح از اخبار به عنوان “پدر Babysits خود کودکان و نوجوانان” که معقول مردم پاسخ دهند و گفت: “اوه شما معنی پدر و مادر.”

تبلیغات

اما ما نمی توانیم به زندگی در یک دنیای کامل زندگی می کنیم در یک جایی که Boosie Badazz وجود دارد و آزادی بیان و دسترسی به تجهیزات ضبط و Instagram.

“من باید می گویند چیزی در مورد این گه برو. Dwyane Wade شما رفته بیش از حد داغ کنون dawg,” Boosie گفت: در یک ویدیو ارسال شده در روز سه شنبه. “است که یک مرد است. 12-year-old. در 12 آنها حتی نمی دانند چه آنها در وعده غذایی بعدی gon’ بود. آنها لازم نیست که گه نمیفهمد نشده است. او ممکن است یک زن هر چیزی در 16 و سقوط در عشق با او. اما خود بود رفته—چگونه او gon’—مانند bruh شما رفتن بیش از حد dawg.”

تبلیغات

با وجود این واقعیت است که Zaya گفت: دقیقا صفر همه چیز در مورد عمل تغییر جنسیت Boosie ادامه داد: اجازه دادن به جهان می دانم که او می داند که دقیقا صفر همه چیز درباره ترانس هویت.

“قطع نمی دیک خود را خاموش bruh. مانند, نیم, واقعی, اگر او gon’ گی با گی,” Boosie گفت. “اما قطع نمی دیک خود را خاموش bruh. نمی—و لباس او را به عنوان یک زن dawg. او 12 سال است. او وجود دارد در سال است. او نه خود را و تصمیم گیری نهایی نشده است. قطع نمی, گاییدن, کیر, کردن, Dwyane Wade, bruh. شما لعنتی trippin’, dawg.”

تبلیغات

توسط سن 12 سالگی من خیلی روشن بر این واقعیت است که من مرد و بود که من را به خود جلب جنس مخالف. آن چیزی که من تا به حال به یاد بگیرند که آن چیزی بود که من می دانستم که ذاتا. من تصور کنید که اگر از شما خواسته Boosie, او می خواهم به شما بگویم همان خود را در زندگی تجربه به عنوان یکی از 12 سال کودک قدیمی. پس چرا آن را بسیار سخت برای او و امثال او را به تصور کنید که مردم غیر heteronormative تمایلات جنسی و یا افرادی که هویت جنسیتی می افتد جایی در یک طیف در خارج از باینری آمده توسط خود را به درک خود را فقط به عنوان به طور طبیعی به عنوان ما hetero, cis-جنسيت عامیانه انجام دهید ؟ چرا نمی توانید Boosie تصور کنید که اگر Zaya شد برای دیدار و سقوط در عشق با او هنگامی که او از 16 سالگی که او هنوز هم می تواند بسیار قادر به داشتن دو طرف راضی رابطه با آلت تناسلی مرد یا نه ؟

تبلیغات

در این مرحله من از ترس ساده تر از سوال یک شروع کردم: چرا نمی توانم Boosie فقط بسته آن را و ذهن خود را لعنت کسب و کار ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im