خواهد Cnn در نهایت تبدیل به یک فدرال نفرت و جنایت ؟ خانه برای تصمیم گیری هفته آینده


پلاک نشانه gravesite از امت تا در Burr Oak گورستان 4 مه 2005 در Aslip, Illinois.
عکس: اسکات اولسون (گتی ایماژ)

در حالی که بسیاری از ما مشاهده lynchings به عنوان یک چیزی از گذشته صدمات غیر قابل بیان که به آنها تحمیل شده بر جامعه ما هنوز هم بسیار زنده امروز است. که و آنها نیست دقیقا یک چیزی از گذشته به عنوان محله دوستانه ما نژادپرستان همیشه نگاهی هم به ما یادآوری می کنند.

تبلیغات

در عین حال با وجود اینکه به لحاظ نژادی با انگیزه اعمال خشونت lynchings به نحوی واجد شرایط نیست, به عنوان یک فدرال جرم و جنایت نفرت—و در عین حال. هر چند که ممکن است در نهایت تغییر به عنوان خانه را قرار داده و آن را به رای گیری هفته آینده.

از واشنگتن پست:

رهبر جناح اکثریت مجلس Steny D. Hoyer (D-Md.) پنج شنبه اعلام کرد که به مجلس در هفته آینده به مجازات فدرال جرم و جنایت نفرت که کنگره موفق به انجام نزدیک به 200 بار در قرن 20 پس [Rep. جورج هنری] سفید لایحه در سال 1900. Hoyer گفت که در حالی که این لایحه بسیار دیر شده است “این است که هرگز خیلی دیر به انجام کار درست و آدرس این وحشتناک نواخته انگیزه اعمال تروریستی که دامنگیر ملت ما تاریخ است.”

این امت تا Antilynching عمل معرفی شده در خانه با تشکر. بابی راش را lynchings و اوباش قتل مجازات به زندگی در زندان است. در سال گذشته این لایحه به تصویب مجلس سنا بود که در آن پشتیبانی توسط سنسور. کامالا هریس, Cory Booker, و تیم اسکات کارولینای جنوبی.

در یک بیانیههر دو بوکر و هریس در پاسخ به Hoyer اعلام.

“Lynchings شد وحشتناک نژادپرستانه اعمال خشونت” هریس گفت. “بیش از حد به کنگره شکست خورده را به یک اخلاقی ایستاده و با تصویب یک لایحه در نهایت مجازات یک جرم فدرال. ممنون میشم برای همکاری از سناتورهای بوکر و اسکات و من این را تحسین مجلس نمایندگان برای آوردن این قانون مهم به طبقه. این عدالت است که دیر شده است.”

تبلیغات

“من فروتن و سپاسگزار که به خانه خواهد شد در نظر گرفتن این قطعه مهم از قانون هفته آینده” بوکر گفت. “مجازات استفاده شده است به عنوان یک مهلک ابزار racialized خشونت و ترور و ظلم و ستم است و یک لکه در روح ملت ما. در حالی که ما نمی توانیم بی آسیب غیر قابل فسخ از مجازات و آن فراگیر میراث ما می توانیم اطمینان حاصل شود که ما به عنوان یک کشور روشن است که مجازات تحمل نخواهد شد.”

همانطور که قبلا ذکر شد, کنگره شکست خورده به چراغ سبز ضد مجازات قانون تا 200 بار بین سال 1882 و در سال 1986. و با توجه به برابر عدالت ابتکاردر مجموع 4,084 lynchings رخ داده در قرن 19th و 20th.

تبلیغات

تشکر. بابی راش ایلینوی منعکس شده قدر این لحظه.

“من بسیار افتخار اعلام کند که من لایحه امت تا Antilynching عمل خواهد شد و در نهایت دریافت یک رای در کف خانه” او هنوز توییتی. “من فکر می کنم هیچ راه بهتری به افتخار حافظه امت تیل و جشن #BlackHistoryMonth از با عبور سریع از این لایحه در هفته آینده.”

تبلیغات

پس از عبور از خانه این لایحه خواهد شد و سپس سر به رئیس جمهور میز به امضا و به قانون است.

تبلیغات

ما نگه داشتن چشم در رای گیری و ارائه شما با یک به روز رسانی در اینجا در ریشه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>