‘آن را متوقف چینی تهاجم?’: شیو سنا انتقاد بی جی پی “و انحراف از PMNRF پول به RGF’ مسئول در کنگره

شیو سنا در روز شنبه ناودان Bharatiya Janata Party (BJP) بیش از آن ادعا می کند که راجیو گاندی پایه (RGF) به پذیرش کمک های مالی از سفارت چین و پرسید که آیا این آیات را متوقف خواهد کرد, چینی, فعالیت های در امتداد خط کنترل واقعی (لاک) و شهادت از 20 سربازان هندی.

از طریق این سرمقاله در حزب منادی ‘Saamna’, سنا ناودان BJP از متهم کنگره از دریافت وجوه از چین به جای پاسخ به سوالات مطرح شده توسط سونیا گاندی و راهول گاندی.

“آیا کنگره می شود پول از چین ؟ به جای پاسخ به مسائل مطرح شده توسط سونیا گاندی و راهول گاندی بیش چینی تهاجم به BJP رهبران متهم کنگره از دریافت وجوه از چین” را بخوانید سرمقاله.

در سنا نیز خواسته BJP اگر شوی کنگره به عنوان چینی عوامل متوقف خواهد شد PLA فعالیت های مرزی است. “خواهد BJP این آیات در مورد کمک های مالی متوقف کردن فعالیت های چینی در امتداد مرز ؟ BJP باید بگویید چه ارتباط این کمک های مالی باید با چینی ها تاخت و تاز و شهادت از 20 سرباز” به آن اضافه شده است.

“در کشور ما بسیاری از رهبران سیاسی و احزاب و نه فقط کنگره ذینفع از کشورهای خارجی است. بی جی پی صحبت کردن در مورد این است که مانند پرتاب سنگ در گل و لای” سرمقاله گفت.

سرمقاله بیشتر برجسته شده است که رئیس جمهور چین در بازدید از هند دو بار در شش سال گذشته اضافه کرد که خیانت این است که چین سیاست قدیمی

“او میزبانی در گجرات. اما این یک واقعیت است که چین به خیانت. برگزاری مذاکرات از یک سو و در ادامه با توهین آمیز در امتداد مرز از سوی دیگر چین, پیر سیاست” آن را گفت.

تصریح می کند که کل کشور می ایستد بصورتی پایدار و محکم با نخست وزیر نارندرا سنا تاکید کرد که این بحران برای کل کشور و نه فقط برای بی جی پی و یا کنگره.

“بی جی پی می تواند به مبارزه با کنگره هر زمان بعد. اما در حال حاضر زمان برای مبارزه با چین است. باید آن را صحبت می کنند که” سنا گفت.

روز جمعه BJP جمهور Jagat Prakash Nadda ادعا کرده بود که نخست وزیر ملی امداد صندوق (PMNRF) بود اهدا پول به راجیو گاندی بنیاد در طول UPA سال در حالی که اضافه کردن که برای منحرف کردن این پول به خانواده اجرا پایه و اساس است که نه تنها “بی پروایی نشان دادن تقلب” بلکه یک “خیانت بزرگ” از مردم هند است.

به اشتراک گذاری یک لیست از اهدا کنندگان برای راجیو گاندی بنیاد BJP رئیس ادعا که ‘راز’ رابطه بین کنگره و چین این ادعا که این بنیاد دریافت Rs 90 لاخ از چین و سفارت خود در 2005-06.

“PMNRF به معنای کمک به مردم در پریشانی بود اهدای پول به راجیو گاندی بنیاد در UPA سال است. که نشسته در PMNRF مدیره ؟ دكتر سيد محمد تقي. سونیا گاندی که صندلی RGF? دكتر سيد محمد تقي. سونیا گاندی. کاملا قابل سرزنش بوده و اخلاق و فرآیندها و آزار در مورد شفافیت او گفت:” در یک سری از توییت.

کنگره را رد کرد و این اتهامات نامیده می شوند و آن را تلاشی برای منحرف کردن این کشور توجه از مسائل مربوط به امنیت ملی است.