هند در نظر تخلیه Pak دانش آموزان از چین ؟ سازمان دیده بان MEA پاسخ

هند روز پنجشنبه گفت: آن را می توانید در نظر بگیرید تخلیه دانش آموزان پاکستانی از coronavirus-آمار هوبئی استان “اگر چنین وضعیت ناشی می شود” و منابع آن را به عنوان روشن است که اسلام آباد ساخته شده بود هیچ درخواستی برای ایجاد آن تا حال حاضر.

در حالی که هند تخلیه 645 نفر از چین در ووهان پاکستان را ترک کرده است دانش آموزان خود را در coronavirus-آمار شهرستان. صدها نفر از رشته دانش آموزان پاکستانی در ووهان را ساخته اند درخواست های از جان گذشته به عمران خان دولت به تخلیه آنها از چین بدترین آسیب دیده هوبئی اصرار دولت او را به یک برگ از هند کتاب.

در مورد درخواست توسط دانش آموزان پاکستانی و اینکه آیا هند می تواند کمک در تخلیه وزارت امور خارجی سخنگوی Raveesh کومار گفت: “هیچ درخواست دریافت شده توسط ما از دولت پاکستان است. اما اگر چنین شرایطی مطرح می شود و با در نظر گرفتن منابع در دسترس ما می توانید به آن نگاه کنید.”

او روشن نیست چه خواهد بود خاص از پیش شرایط را برای توجه به درخواست.

هند airlifted 654 نفر از جمله هفت Maldivians در روز شنبه و یکشنبه هفته گذشته از ووهان.

تماشای دانش آموزان هندی ترک پاکستان در دانش آموزان نوشته شده فیلم در رسانه های اجتماعی درخواست دولت خود را به انجام همان.

در یکی از فیلم های آموز پاکستانی در حالی که نشان دادن, هندی, دانش آموزان شبانه روزی اتوبوس برای رفتن به فرودگاه گفت: در حالی که هند تخلیه شهروندان خود دولت پاکستان می گوید: “شما زندگی می کنند و یا می میرند ما نخواهد تخلیه و یا تسهیل” خانه سفر خود را.

“شرم بر شما حکومت پاکستان. یادگیری از هندوستان, چگونه آن را طول می کشد مراقبت از آن مردم او گفت:” در این ویدئو که ویروسی رفت.

پاکستان بیش از 28,000 دانش آموزان در چین از جمله 500 در بدترین آمار در شهر ووهان.

چین ستایش پاکستان برای از سرگیری پروازها به مقصد این کشور یک روز پس از آن دریافت ویژه کیت پزشکی از پکن به شناسایی ویروس کشنده موارد است.

در همین حال اتحادیه وزارت بهداشت گفته است که همه 645 نفر را تخلیه از چین بودند که تسلیم در قرنطینه امکانات راه اندازی توسط ارتش و هند و تبت پلیس مرزی (ITBP) در داخل و اطراف دهلی نو باید آزمایش منفی برای کوروناویروس.

آن گفت که در فوریه 6, 1,38,750 مسافران از 1,265 پرواز شده بود به نمایش در آمد برای nCoV بیماری اما هیچ مورد جدید تشخیص داده شده است.

هند تا کنون گزارش سه مورد تأیید از nCoV از کرالا.

سه نفر از دانشجويان پزشکی تحصیل در دانشگاه ووهان همه بومی کرالا که به هند بازگشت خود را به تازگی و گزارش خود را در یک بیمارستان در کشور را آزمایش مثبت برای تنفسی ویروس.

“همه 645 evacuees از ووهان چین در حال آزمایش منفی برای رمان coronavirus” وزارت گفت.

در مجموع 1,202 نمونه آزمایش شده اند که از پنج شنبه که شامل نمونه 645 مردم تسلیم در قرنطینه مراکز راه اندازی توسط ارتش در هاریانا را Manesar و ITBP در چاولا اردوگاه.

“همه 645 مردم باید آزمایش منفی است. نمونه این افراد را دوباره آزمایش در روز 14 دوره قرنطینه ،

(با PTI ورودی)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im