من همیشه با کسی خاص ؟

من همیشه با کسی خاص ؟ – شیوه زندگی

انتشار: Mar 07, 2020, 06:19 IST | DR عشق | بمبئی

من می خواهم چیزی واقعی و چیزی با پتانسیل برای مدت زمان طولانی گذشته

Illustration/ Uday Mohite

تصویر/ Uday Mohite

picمن شده اند تنها برای یک سال در حال حاضر و دوستان من از من خواست به در نظر با استفاده از نرم افزار برای پیدا کردن بچه ها. من دانلود چند برنامه اما همه من را ملاقات کرده اید بر روی آنها است که تنها علاقه مند به جنس. وجود دارد هیچ علاقه ای به روابط واقعی در جلسه و یا آشنا شدن با کسی. آن را فقط hooking و آن. این چیزی است که من می خواهم دلیل آن را بی معنی و فقط برگ من احساس خالی است. من می خواهم چیزی واقعی و چیزی با پتانسیل برای مدت زمان طولانی گذشته. حذف همه این برنامه ها هستم و نگران است که من هرگز ممکن است پیدا کردن کسی دوباره. باید چه کار کنم ؟

انسان موفق به دریافت به روابط قبل از وجود برنامه های آشنایی و زنده خواهد ماند پس از دره سیلیکون است بسته فروشگاه رفته و دور. شما لازم نیست به بیرون رفتن با هر کسی که علاقه مند نیست و در یک رابطه, و شما همیشه می توانید روشن است که در آغاز. به امید یک ایده بد است هر چند از آنجا که همیشه وجود خواهد داشت افرادی که می خواهند همان چیزهایی که شما را به شما ارائه امیدوار به اندازه کافی به دنبال نگه داشتن. شما تحت هیچ اجبار به سکس با هر کسی که شما نمی خواهید به. شما همیشه می توانید انجام کارهای راه قدیمی از مد افتاده و دیدار با مردم در دنیای واقعی است.

آنچه حق است و سن که در آن یکی باید شروع یک خانواده ؟ من و همسرم باید ایده های مختلف و من نگران هستم در مورد ساخت یک اشتباه است.

وجود انواع عوامل است که به بازی با یک تصمیم شبیه به این — بیولوژیکی-خانوادگی و حرفه ای و مسائل مالی که همه باید در نظر گرفته شود. وجود دارد هیچ پاسخ درست یا غلط هر چند چون این واقعا بستگی به چگونگی و زمانی که شما دو نفر احساس می کنید آماده را در مسئولیت های پدر و مادر. شما ممکن است هر دو مخالف در هنگامی که زمان مناسب است پس از صحبت با خانواده و دوستان برای مشاوره.

این صندوق در حال حاضر باز به خود شخص و عاشقانه نمایش داده شد. ارسال سوالات خود را در ایمیل به [email protected]

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و همچنین یک راهنمای کامل در بمبئی از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر شهر در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im