‘اطمینان حاصل شود هیچ علمی از دست دادن اگر مستند تمدید’: HRD وزیر

به عنوان امتحانات در سراسر کشور ایستاده به تعویق افتاد/لغو به دلیل مستند تحمیلی در تلاش برای مقابله با کروناویروس بحران اتحادیه HRD وزیر رامش Pokhriyal روز یکشنبه گفت که این وزارتخانه آماده است تا اطمینان حاصل شود که دانش آموزان نمی رنج می برند بیشتر علمی از دست دادن اگر خاموش است فراتر از تاریخ 14 آوریل.

او همچنین گفت که او به طور مداوم بررسی برنامه عمل است که موسسات دانشگاهی گرفته اند در طول مستند دوره است.

“ما آماده هستند تا اطمینان حاصل شود هیچ علمی دست دادن به دانش آموزان اگر مدارس باقی می ماند بسته فراتر از مارس 14” PTI به نقل از Pokhriyal عنوان کرد و گفت.

او همچنین اطلاع داد که این تصمیم به گسترش مستند خواهد بود گرفته شده در مارس 14, و اضافه کرد که این انتخاب به بازگشایی مدارس اعمال خواهد شد پس از بررسی COVID-19 وضعیت. تصمیم گرفته خواهد شد نگه داشتن در ذهن ایمنی دانش آموزان Pokhriyal گفت.

تمام هیئت مرکزی جستجو در آموزش و پرورش (CBSE) دانش آموزان مشغول به تحصیل در کلاس های I-VIII ترویج شد و به کلاس بعدی.

“دانش آموزان کلاس نهم و یازدهم برای ترویج شود بر اساس شرایط داخلی ارزیابی از مدارس” اتحادیه HRD وزیر دکتر رامش Pokhriyal Nishank اعلام کرد.

بسیاری از کشورهای در حال ترویج دانش آموزان بدون انجام امتحانات.

در تامیل نادو دولت ترویج دانش آموزان کلاس 1 به کلاس 9 بدون آزمون. در ضمن گجرات دولت در زمان تصمیم گیری برای ترویج دانش آموزان از کلاس های 1 تا 9 و 11 از هیئت دولت sans سالانه ، علاوه بر این, Uttar Pradesh دولت لغو امتحانات برای دانش آموزان از کلاس های یک تا هشت و ترویج بودند به یک استاندارد بالاتر از نظر شیوع کروناویروس.

در هند تعداد کل مثبت COVID-19 موارد وجود دارد و در مجموع 3374 تایید COVID-19 مورد در کشور و 79 ثبت مرگ و میر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im