خواهد شد با توجه به سرفه یک اقدام تروریستی ما را امن تر در طول یک بیماری همه گیر?


Illustration for article titled Will Considering a Cough an Act of Terrorism Make Us Any Safer During a Pandemic?

عکس: SAUL لوئب (خبرگزاری گتی ایماژ)

اگر شما صرف هر زمان در اینترنت, شانس شما در سراسر یک تصویری از برخی از ادم سفیه و احمق در پاسخ به گسترده ترس و اضطراب در مورد کوروناویروس اقدام لعنتی احمق: لیس مواد غذایی و یا آشامیدنی از ظروف در قفسه فروشگاه مواد غذایی سرفه ضروری کارگران و یا با صدای بلند اعلام آنها کشنده و بسیار مسری ویروس.

تبلیغات

در تلاش برای جلوگیری از این رفتار بد مقامات مجری قانون در سراسر کشور در حال شارژ این ناهنجار مجرم با جنایات و در برخی موارد با اعمال تروریسم.

همانطور که واشنگتن پست گزارش در میسوری پنسیلوانیا و مینه سوتا تروریسم اتهامات شده اند وضع در انواع اتهام مجرم چند تن از آنان متهم به عمد سرفه و تف بر محصولات غذایی یا مواد غذایی کارکنان. در ایالت تنسییکی از دادستان منطقه است که به دنبال یک مسئول تروریسم در برابر یک مرد که سرفه در خریداران در تنسی خارج شده و در حالی که فریاد می زدند که او coronavirus. این هفته تگزاس مرد بود arraigned در اتهامات فدرال برای coronavirus جعل: Tاو FBI بازداشت او برای این ادعا در Facebook که به او پرداخت می شود فرد مبتلا به کروناویروس به خالی کردن سن آنتونیو-منطقه فروشگاه های مواد غذایی.

تبلیغات

“آنچه ممکن است یک شوخی به یک نفر شد ترسناک تهدید به چندین دیگران” دادستان منطقه عمومی متی استو گفت: Nashville, اخبار کانال 5. “تخطی از این نوع که در آن عامل است که در واقع یک عامل فعال عمل ترور و کلاس یک جنایت; تخلف برای جعل گسترش یک کلاس C جنایت.”

در نگاه اول به شدت از این مجازات به نظر می رسد برای ایجاد حس: سرایت پخش از طریق ایالات متحده شدید است و در حالی که آمریکایی ها تمام زمینه باید تسلیم به COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس آن را نامتناسب آمار افراد سیاه و سفید و دیگر socioeconomically آسیب پذیر جوامع است. پلیس نیز به عنوان دیگر ضروری کارگران نیز به صراحت هدفمند و صدمه دیده توسط این تهدیدات: NYPD به تازگی گزارش شده که 20 درصد از آنها یونیفورم نیروی کار است بیمار. در نیوجرسی دادستان کل Gurbi Grewal گفت که یک افسر تف توسط یک زن مبارزه DWI دستگیری در نهایت قرارداد COVID-19.

تبلیغات

زمانی که خیلی از زمان بیماری همه گیر در ایالات متحده می تواند در عدم اقدام قاطع—و یا تطابق ضعیف به صراحت اعلام کرد راهنمایی—این مهاجم اجرای قانون موضع ممکن است حتی احساس رضایت بخش است.

اما اگر هدف این است که در واقع مدیریت این بیماری همه گیر است که محدود کردن مقدار از افرادی که بیمار و یا می میرند از COVID-19—تهاجمی تر اجرای کیفری را ندارد حس بسیار. در واقع آن را به یک دیرینه و نگران کننده سنت آمریکایی از مدیریت بحران از طریق پلیس و قفس به جای ارائه مراقبت.

تبلیغات

هدایت با تروریسم هزینه می آید به طور مستقیم از بالا. با توجه به این پست در چند هفته گذشته معاون دادستان کل Jeffrey A. روزن با ارسال نامه به مقامات اجرای قانون در سراسر کشور به بیان آنها می تواند درخواست تروریسم قوانین برای افرادی که تهدید به آلوده دیگران با کروناویروس:

“از آنجا که coronavirus به نظر می رسد برای پاسخگویی قانونی تعریف یک عامل بیولوژیکی’ ” تحت قانون فدرال روزن نوشت: “چنین اعمال به طور بالقوه می تواند دلالت کشور مربوط به تروریسم اساسنامه.” وی با اشاره به قوانین مربوط به حمل و یا تولید عوامل بیولوژیکی برای استفاده به عنوان یک سلاح و مضر که شامل سلاح های بیولوژیکی است.

تبلیغات

شارژ مجرم با اقدامات تروریستی در نظر گرفته شده است به انجام چند چیز است: اولا به عنوان یکی ممکن است انتظار داشت کسانی که به جرم یک عمل تروریستی (از جمله جعل) در صورت مجازات شدید. عنوان پست گزارش بسته به نوع تهدید شما و دولت شما در زندگی شما می تواند به صورت جریمه اعم از 200 دلار به بیش از 250.000 دلار و یا یک حکم زندان تا 100 سال یا بیشتر.

احکام خشن مانند این تاکید بر جدی بودن جرم و اشتباه نکنید: عمدا در معرض کسی به COVID-19 هولناک های شنیع و نفرت انگیز عمل می کنند. اما مطالعات نشان داده اند که احکام خشن نیست یک عامل بازدارنده به جرم; در واقع کارشناسان می گویند اگر جرم و جنایت کاهش است هدف شما می خواهید برای ایجاد فرصت کمتری برای جرم و جنایت رخ می دهد و یا به مجرم گرفتار شود. متهم به تخطی از قانون و یا کاهش درجه جنایت را تقریبا همان عامل بازدارنده تاثیر در بسیاری از این مجرمین به عنوان یک مسئول تروریسم—و در هر صورت در وسط یک بیماری همه گیر است که منتقل شده است بسیاری از آنچه که ما فکر می کنیم می دانستند و یا می تواند انتظار از جهان آن مجازات خواهد شد احتمالا نمی تواند مقابل از ذهن برای برخی از این مجرمین است.

تبلیغات

اگر وجود دارد یک روند مردم faking coronavirus سرفه در افراد و یا در غیر این صورت تلاش برای ترول و فعالانه تحریک آسیب بر اساس همه گیر آن ارزش سهام که در حال انجام این کار است. آیا آنها در زمینه مسائل مربوط به سلامت روان? آنها کوچکتر و یا بزرگتر است ؟ آیا آنها احساس عصبانیت و یا ناتوان ؟ یا انگیزه های خود سنجیده تر و شوم تر? بدون دانستن پاسخ به این سوالات ما احتمالا نمی تواند ارائه مناسب و یا راه حل های پایدار که آیا آنها در اجتماعی, سلامتی, برنامه های قوی تر کمک رسانی به نهفته محله و یا افزایش نظارت از عمده فروشی و خرده فروشی و فروشگاه های مواد غذایی و حمایت بهتر برای کارکنان شاغل در آنها.

تبلیغات

همچنین با توجه به ارزش که در واقع مجازات برای این جرم است. بخشی از انگیزه برای levying این نوع از سخت اتهامات است که حوادث مانند اینها به طور مستقیم تحت تأثیر نیروهای پلیس در سراسر کشور به عنوان پست می نویسد. در حالی که بسیاری از—اگر چه قطعا نه همه—از مجرمین به نظر می رسد سفید تا آنجا که ممکن است همیشه نمی تواند در این مورد به خصوص اگر سرفه یک افسر در دستگیری می تواند شما واجد شرایط برای یک مسئول تروریسم. ما در گذشته و حال, تاریخچه جرم حبس را بسیار روشن است که پلیس و دادستان هدف سنگین ترین, اگر نه برای اولین بار.

روشن است که پیشگیری از این شرایط از اتفاق می افتد در همه بهترین سناریو: قفل کردن تا کسی بعد از این واقعیت متوقف نمی شود آلودگی که ممکن است در حال حاضر رخ داده است ، در واقع, آن ممکن است افزایش خطر گسترش ویروس.

تبلیغات

پرتاب بیشتر افراد در زندان نیست فقط یک معضل اخلاقی برای این کشور آن را در حال حاضر فوری خطر بهداشت عمومی. شرایط در تادیبی امکانات هستند در ابتدا به گسترش coronavirus: محله های نزدیک جمعیت های آسیب پذیر با محدود کردن دسترسی به دارو و درمان, حمام مشترک و عدم مناسب مطابق با اصول بهداشتی تجهیزات. و اگر coronavirus گسترش در این کشور به زندان و زندانيان—به عنوان آن در حال حاضر شده است—نه تنها کسانی که زندانی آن می تواند پایمال بيمارستان در سراسر کشور اوج فلس در زمانی که هر یک هر تخت بیمارستان است که تفاوت بین زندگی یا مرگ.

چرا ما دنبال هر استراتژی است که به طور بالقوه باعث افزایش تعداد افراد در زندان و در خطر است که مردم در معرض ویروس? زمانی که بودجه بسته در سراسر کشور, چرا ما همچنان به قرار دادن پول به پلیس و تهاجمی پیگرد قانونی است که می تواند قرار داده می شود نسبت به کار اجتماعی, مراقبت های پزشکی, کمک رسانی به آسیب پذیر جوامع و یا نیروی انسانی تا پرسنل اداری بنابراین مقادیر عظیم از مردم می توانید دریافت مزایای بیکاری آنها نیاز دارید ؟

تبلیغات

مردم و ملت تعریف خود در بحران است. غایب قوی اخلاقی رهبری شهرها و ایالات متحده در سراسر کشور با وظیفه تصمیم گیری که آنها خواهد بود آنچه را که آنها را اولویت بندی کنید و که آنها را برای مراقبت از. این تشکرها سرفه در کارگران آسیب پذیر هستند آسان خائنانی و در زمانی که coronavirus است که هدف قرار دادن هر آمریکایی در شمار دردناک راه آن احساس خوبی به مجازات کسی که برای درد ما همه احساس. اعمال تروریستی اتهامات این افراد می تواند مسهل اما آن را نمی خواهد ما را امن تر. تنها مراقبت می توانید انجام دهید که.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im