‘حضور خواهد ایودیا Bhoomi Pujan’ می گوید: Uddhav Thackeray در ‘Saamana’ مصاحبه جرات مخالفت با سرنگونی ماها دولت

در چه می آید به عنوان یک قابل توجه, توسعه, وزیر ماهاراشترا Uddhav Thackeray روز یکشنبه گفت که او را به حضور ‘Bhoomi Pujan’ مراسم در ایودیا است که انجام می شود و در اوت 5 در معبد شهر, پیش از ساخت و ساز از Ram معبد. او همچنین انداخت باز کردن یک چالش مستقیم به Bharatiya Janata Party (BJP), اعلام که در آینده از ماها Vikas Aghadi (MVA) دولت ائتلافی در ماهاراشترا است نه در دست مخالفان و که آنها می توانید سعی کنید برای سرنگونی رژیم اگر آنها قادر به.

در مورد ایودیا, Thackeray گفت که او رفته بود به معبد شهر حتی زمانی که او نخست وزیر ماهاراشترا و دریافت کرده بود احترام وجود دارد به طوری که او را نمی بینم هیچ دلیل خاصی برای رفتن نیست در حال حاضر.

“من رفتم به ایودیا ارائه شده نماز من من احترام حتی زمانی که من وزیر. در حال حاضر من ارشد وزیر امور خارجه و من را به ایودیا به ارائه نماز من” او گفت:.

بیشتر Uddhav Thackeray باز در یک میزبان از مسائل دیگر اعم از آینده مگا ولت آمپر ائتلاف در دولت به راجستان بحران سیاسی و حتی هند و چین تنش در مصاحبه با شیو سنا سخنگوی ‘Saamana’ روزنامه.

“کسانی که می گویند که این دولت سقوط خواهد کرد در ماه اوت یا سپتامبر. من فقط می خواهم بگویم کسانی که می خواهند برای پایین آوردن دولت آن را حق دور. آن را پایین آورد امروز در مصاحبه. سپس من به آن نگاه کنید,” او در مصاحبه با شیو سنا MP سانجی Raut.

“من می دانم که این دولت در حال اجرا است در سه چرخ مانند یک autorickshaw اما برای مردم فقیر این فرمان را در دست من و دو نفر دیگر در حال نشستن در پشت حمایت از. آنچه در مورد دولت مرکزی? چگونه بسیاری از چرخ دارند ؟ آخرین باری که من رفتم برای یک NDA جلسه آن رو 30-35 چرخ (احزاب) مانند یک قطار” او اشاره کرد.

Thackeray همچنین بر حاکم هند-چین تنش ها و ناودان دولت مرکزی در پاسخ آن در مورد همان.

“ما برای انتقام به ما 20 سربازان شجاع به شهادت رسیدند. اما اگر آنها خوشحال هستند ممنوع, چین, نرم افزار, پس از آن خوب است. چه چیز دیگری من می توانم می گویند ؟ در واقع هر زمان که تنش مانند وضعیت می آید برای مثال اگر تنش وجود دارد مانند وضعیت بین هند و پاکستان پس از آن یکی می دهد شعار “پاکستان Murdabad”. هیچ بیشتر در رابطه با پاکستان نیاز است. هیچ چیز این یا آن. اما هنگامی که وضعیت سرد و سپس آنها را تغییر دهید نقش خود را,” او اضافه شده است.

is.gdclck.ruulvis.net