حیات وحش ممکن است به نوبه خود تا در مکان های غیر معمول به دلیل افزایش فعالیت های انسانی در فضای باز پارک

یک mountain lion sleeps در یک درخت در 1500 بلوک از خیابان گراو در بولدر در 2 آوریل. (متی جوناس, Boulder, دوربین های روزانه)

حیات وحش در امتداد جبهه محدوده به نظر می رسد در واکنش به افزایش فعالیت های انسانی در فضای باز پارک ها و مسیرهای پیاده روی در طول coronavirus قرنطینه با حرکت به مکان های که در آن کمتر وجود دارد مردم و دولت های حیات وحش و زیست شناس می گوید.

“همه چیز با حیات وحش است ارزیابی ریسک به خصوص این شهری حیات وحش گفت:” شانون, Schaller, یک زیست شناس حیات وحش برای, کلرادو, پارک ها و حیات وحش است. “آنها یاد بگیرند که چگونه برای مدیریت ریسک و اگر فضای باز دارای پنج بار تعداد زیادی از مردم آنها به طور معمول اما گلف نیست که در زمین گلف بسیار کمتر در معرض خطر و راحتی بیشتری برای آنها.

“من فکر می کنم این چیزی است که ما شاهد این تغییر در توانایی خود را به راحتی زندگی می کنند و در اطراف مردم اما قطعا تطبیق با آنچه ما انجام می دهیم متفاوت در حال حاضر.”

یک محلی الک گله انشعابات زمان بین فسیلی ردیابی و تپه های گلف در طلایی منطقه اگر چه فسیلی ردیابی سر pro جیم Hajek می گوید الک رؤیت وجود ندارد افزایش یافته است.

مرتبط(ish): حیوانات خانگی در کنفرانس تلفنی چرت زدن در لپ تاپ سرقت و اجتماعی فاصله با ما

“ما یک گله از حدود 110 است که اردوگاه در اینجا بیشتر از زمستان” Hajek گفت. “آنها هنوز هم در اینجا, اما من انتظار دارم که ما احتمالا دیدن آنها پس از ترک بعدی این طلسم سرد اتفاق می افتد که این آخر هفته. از آنجا که گلف ساخته شده بود این است که روزمره برای آنها به طوری که آنها تمایل به قطع ارتباط با ما. به عنوان به زودی به عنوان ما به یک دمای خاص که در آن بیش از حد گرم کردن در اینجا آنها را بیش از ششم خیابان و پشت به تپه. من انتظار می رود اگر آن را می شود گرم در هفته آینده در این آخر هفته احتمالا خواهد بود آخرین باری که ما آنها را تا سقوط.”

فسیلی ردیابی بسته با توجه به کروناویروس در مارس 26, اما بازگشایی پنج شنبه. بار توپ را روی گوه به فروش می رسد از طریق پنج شنبه.

بهار است و به طور معمول زمانی که وجود دارد مقدار زیادی از حیات وحش جنبش به دلیل خفته پوشش گیاهی است عطف به سبز. حیوانات وحشی که به تابستان در کوه ها پایین آمده و در ارتفاع زیرا هنوز هم وجود دارد snowcover بالاتر.

“آنها در حال بیرون آمدن از زمستان آنها در حال گرفتن است که بسیار مورد نیاز رشد جدید و مواد مغذی افزایش” Schaller گفت. “همچنین شما می توانید بچه های حیوانات که در حال برخورد به زمین در حال حاضر است. پس از آن حیوانات که خوردن حیوانات دیگر تمایل به شکار در آن نوزادان است. این فقط یک زمان فعال برای حیات وحش است.”

در سال های اخیر حیات وحش زیست شناسان متوجه شده اند با پیروی از قلاده ردیابی است که برخی از الک گله در حال گذراندن زمان بیشتری در کوهپایه و یا در لبه های شهری از آنها در طول تاریخ است.

“کسانی که الک که باید از رفتن به کوه و دور از مردم در این زمان از سال به عنوان زمستان است کاهش و برف عقب کشیدن آنها در واقع ماندن در کوهپایه نزدیک به مردم حتی در شهر در طول سال” Schaller گفت. “تعداد فزاینده ای از الک شروع به انجام این کار است. آنها فقط یاد گرفتم که زندگی آسان تر است در دوره های گلف و یا در اطراف مردم در بیشتر قسمت ها.”

و که همراه با جمعیت انبوه در فضای باز زمین بدان معنی است که شما ممکن است بیشتر احتمال دارد برای دیدن الک در مکان های غیر معمول.

مربوط به: مسیرهای شلوغ نیروی Jeffco کلانتر به گام تا اجرای “فیزیکی فاصله”

“من فکر می کنم آن را ترکیبی از آنچه که ما در حال دیدن در مقابل طیف وسیعی است که تعداد فزاینده ای از الک اطراف مردم بلکه در این زمان از سال زمانی که آن را سبز و فعالیت های ما در سطح واقعا بالایی در برخی از فضاهای باز که در آن زندگی می کنند” Schaller گفت. “جالب آن سال برای تمام حیات وحش حتی کسانی که آنهایی که بزرگتر مانند الک.”

و مثل خرس. این زمان از سال که آنها در حال بیرون آمدن از خواب زمستانی با توله گرسنه به غذا پشت در دن. خرس توله به طور معمول متولد می شوند در ماه ژانویه است.

“اگر آن افشانده او هنوز هم کمی توله بنابراین او واقعا به فکر کردن در مورد مراقبت از آن بچه ها تا زمانی که آنها در خارج از خانه در, مانند, ماه ژوئن” Schaller گفت.

این زمان از سال خرس مانند به خوردن aspen catkins کسانی فازی استوانه ای شکوفه در آسپن درختان است که در بهار قبل از برگ ظاهر می شود. آنها گل در حال حاضر در سراسر جبهه محدوده خانه.

Catkins در حال بیرون آمدن در مقابل طیف وسیعی aspen درختان و آنها یک منبع بزرگ مواد غذایی برای خرس. (جان مایر, دنور پست).

“این واقعا مهم است منبع غذایی برای خرس” Schaller گفت.

بنابراین در حال serviceberries, chokecherries, huckleberries و تمشک و همچنین به عنوان بلوط برس.

“که در آن ما بیشتر بلوط قلم مو است که در آن ما بیشتر خرس” Schaller گفت. “ما کمی از آن را در شهرستان داگلاس بنابراین ما تمایل به غلظت های بالاتر از خرس وجود دارد.

مرتبط(ish): چرا مردم در حفظ و زوزه مانند گرگ در 8 بعد از ظهر در سراسر دنور

“بلکه متاسفانه شما تمایل به یک مقدار زیادی از خرس ها که در آن شما باید در دسترس بشر منابع غذایی که آیا سطل زباله و یا فیدرهای پرنده یا چیزهای شبیه به آن. آنها بسیار به آنچه در دسترس به آنها را در وحشی. در یک سال برای خرس زمانی که ما یک مقدار زیادی از انواع توت ها و بذرها — هنگامی که ما اصلا اواخر (بهار) فراست و تمام چیزهای که می آید واقعا خوبی که در آن شما را پیدا خواهد کرد این خرس در تپه خوردن چیزهای که. در یک سال و زمانی که ما یک فراست و همه چیز می میرد, شما در حال رفتن به آنها را پیدا کنید و نزدیک در داخل و اطراف مردم است.”

در هر صورت, Schaller خواستار مقابل محدوده مالکان را به اتخاذ اقدامات برای اطمینان از کارگاههای خود را ندارد و رفتار که ممکن است جذب خرس.

“حتی در یک سال و زمانی که ما در برابر سرما وجود دارد مواد غذایی در طبیعت برای آنها” Schaller گفت: “اما آنها را به آسان منابع در اطراف خانه اگر مردم نمی انجام بخشی خود را با نگه داشتن attractants دور از خرس.”

عضویت در خبرنامه هفتگی ما به Adventurist به خارج از منزل, اخبار, ارسال مستقیم به صندوق پستی خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de