‘همسر شیرین است اما خشونت فیلم!’

‘همسر شیرین است اما خشونت فیلم!’ – شیوه زندگی

به روز شده: Jun 29, 2020, 07:17 IST | DR عشق | بمبئی

آیا چیزی وجود دارد که من باید نگران یا من باد این از نسبت ؟ وجود دارد هیچ چیز اشتباه است با او چگونه رفتار من به همین دلیل است که از من بپرسید

Illustration/Uday Mohite

تصویر/Uday Mohite

Dr Loveمن ازدواج شده است به مدت دو سال در حال حاضر و به جهنم همسر من یکی از شیرین ترین مردم به من شناخته شده اند. اخیرا من متوجه چیزی نگران کننده در مورد عادات هر چند. هنگامی که ما تصمیم به تماشای یک فیلم در یک آخر هفته او همیشه میدارد ترین خشونت ، در ابتدا من فکر کردم این خنده دار بود اما پس از آن متوجه شدم که حتی این کتاب او را می خواند همیشه خشونت پلیسی. آیا چیزی وجود دارد که من باید نگران یا من باد این از نسبت ؟ وجود دارد هیچ چیز اشتباه است با او چگونه رفتار من به همین دلیل است که از من بپرسید.
دقیقا چه هستند شما نگران? آیا شما فکر می کنم او را خشونت آمیز با شما به خاطر تنظیمات خود برای خشونت فیلم و ادبيات فارسي? مردم به چیزی که تداعی احساسات خاص در آنها را به خاطر آنها آن را دوست دارم. این است چگونه فیلم های ترسناک کار بیش از حد به ما دادن frisson از ترس است که ما لذت بردن از. رفتار او نسبت به شما هیچ ربطی به چگونه او را دوست دارد به باز کردن از پیچ. چرا از او بپرسید در مورد اولویت های خود را کنید و سعی کنید درک کنند که چرا او کشیده شده است به چیزی می شود و بخشی از آن بیش از حد ؟ اگر چه او یک مشکل با آنچه شما انتخاب می کنید به تماشای و یا خواندن و نگران نباشید که شما را با مته سوراخ او را به مرگ به خاطر از خود را کمتر هیجان انگیز انتخاب ؟

اضطراب و ناامنی در مورد تعدادی از چیزهایی که در حال شروع به گرفتن در راه روابط من. این همیشه یک مشکل برای من, اما من می دانم که من ممکن است زندگی می کنند یک زندگی ناخشنودی اگر من همین حالا امتحان کنید و حل این مشکل است.
اگر شما آگاه هستند از مشکل شما در راه خود را به سمت رفع آن است. شما نیاز به صحبت می کنند به یک حرفه ای. وجود دارد هیچ کار اشتباهی با اضطراب از آنجا که همه ما باید برای مقابله با آن است. این چگونه شما مقابله است که مهم است. صحبت با دوستان و خانواده توصیه هایی در مورد درمانگران ممکن است شما احساس راحتی با و شما را از این طریق دریافت کنید.

این صندوق در حال حاضر باز به خود شخص و عاشقانه نمایش داده شد. ارسال سوالات خود را در ایمیل به [email protected]

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و یک راهنمای کامل از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر بمبئی. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de