چرا زنان باید به طور فعال سرمایه گذاران ؟

چرا زنان باید به طور فعال سرمایه گذاران ؟ – شیوه زندگی

به روز شده: May 09, 2020, 12:19 IST | همکاری محتوا | بمبئی

شما می توانید شروع به کار با ابزار سمت راست بدون مجموعه زیادی با تحقیق در مورد سرمایه گذاری آنلاین. بیشتر مسائل مانند جنسيت-پرداخت شکاف ایجاد سرمایه گذاری و حتی بیشتر بسیار مهم برای سلامت مالی خود را.

در یک بررسی انجام شده توسط DSP صندوق این است که تنها 33 درصد از زنان اتخاذ تصمیمات سرمایه گذاری مستقل بدون اینکه با تشویق خانواده خود را. متاسفانه چنین شرایطی می تواند مانع توانایی خود را برای تولید ثروت موثر است.

امروز در بازار مالی نه کمبود دانش و نه نارسایی مایع تامین مالی باید از موانع به سمت سرمایه گذاری است. شما می توانید شروع به کار با ابزار سمت راست بدون مجموعه زیادی با تحقیق در مورد سرمایه گذاری آنلاین. بیشتر مسائل مانند جنسيت-پرداخت شکاف ایجاد سرمایه گذاری و حتی بیشتر بسیار مهم برای سلامت مالی خود را.

به همین دلیل شما باید سرمایه گذاری ؟
در اینجا مختصر و مفید و مختصری در چرا زنان باید سرمایه گذاری و چگونه آغاز شده است.
• رسیدن به اهداف مالی
بازده از سرمایه گذاری خود را می تواند به شما کمک کند کار خود را به سمت کوتاه مدت و اهداف بلند مدت و بدون پس انداز خود را تهی. شما می توانید امور مالی خود را به کودک آموزش عالی عروسی خود را بین المللی تعطیلات و حتی ساخت یک صندوق اضطراری با استفاده از ابزار سمت راست مانند سپرده ثابتوجوه متقابل سهام, سهام و غیره.
• به دست آوردن استقلال مالی کامل
هر 2019 هیولا حقوق و دستمزد شاخص زنان در هند پرداخت می شود 19 درصد کمتر از مردان با تنها 1 ٪ بهبود از سال 2018 اثبات است که پل زدن جنسیتی پرداخت شکاف است که هنوز هم یک دور از واقعیت است. سرمایه گذاری باعث می شود پول خود را برای شما کار می کنند کمک به شما در به دست آوردن استقلال مالی و منابع درآمد اضافی.
• کار نسبت به بازنشستگی خود را جسم
با توجه به سرعت آهسته است که در آن جنس پرداخت شکاف در حال پل زدن و صرفه جویی برای دوران بازنشستگی می تواند یک وظیفه است. بنابراین برای تضمین قابل ملاحظه جسم بسیار مهم است که شما ساخت پس انداز خود را از طریق سرمایه گذاری.

چرا خود را پس انداز کافی نیست ؟
منابع مالی شما در یک حساب پس انداز در حالی که امن رشد در نرخ بهره در حدود 4% می باشد. با تورم خرده فروشی در ماه ژانویه 2020 خونتان به 7.59% همه زمان بالا پس از مارس 2014, ارزش پس انداز خود را بطور قابل توجهی کاهش می یابد. در واقع زمانی که تنظیم شده برای تورم, شما می تواند درآمد منفی هنگامی که شما به سادگی ‘ذخیره’. این مسیر بهتر است برای ایجاد یک نمونه کارها سرمایه گذاری که بازده مبارزه و outmatch تورم است.

چگونه برای شروع سرمایه گذاری ؟
برای زنان به دنبال راه دقیق برای رشد پس انداز خود را در اینجا مختصر و مفید در مورد چگونه برای شروع.
• انجام تحقیقات خود را
قبل از شما سرمایه گذاری را اولین سرمایه گذاری خود را یاد بگیرند جوانب مثبت و منفی از ابزار های مختلف می دانم آینده نگر خود را می گرداند و ارزیابی خطر حاشیه تراز مالی خود و ایجاد ثروت اهداف است. شما می توانید به دست آوردن اطلاعات در اینترنت و سپس به کمک یک حرفه ای مالی مشاور.
• گچ اهداف مالی خود را
زمانی که استراتژیسازی اطمینان حاصل شود که توجه به زنان-عوامل خاص مانند اختلاف درآمد و دیگر امید به زندگی بیش از مردان است. به این ترتیب شما می توانید اطمینان حاصل شود که خود را نمونه کارها بازده به اندازه کافی و به موقع بیش از حد.
• شروع به سرمایه گذاری اولیه
با توجه به این که زنان عمر همتایان مرد خود حداقل 6 تا 8 سال تصمیم به شروع به در حال حاضر است که همیشه مفید است. این کمک خواهد کرد که شما رشد می کنند ثروت خود را از طریق قدرت بهره مرکب بیش از یک دوره طولانی تر است.
• تنوع بخشیدن به پرتفوی خود را
به اعتصاب تعادل بین ریسک و بازده تنوع بخشیدن به پرتفوی خود را با بازار و وابسته به ایمن ابزارهای بنابراین به عنوان به دست آوردن سخاوتمندانه و پرچین خود را در برابر ضرر و زیان به عنوان به خوبی.

که در آن شما باید شروع به سرمایه گذاری ؟
در میان آشفتگی های اخیر در بانکداری جهانی و مداوم بازار و نوسانات آن ممکن است دشوار برای تصمیم گیری که در آن به سرمایه گذاری. در اینجا مختصر و مفید از بهترین گزینه های سرمایه گذاری برای کمک به شما رشد پس انداز خود را.
• امن بازنشستگی خود را با PPFs و NPS
توسط دولت حمایت عمومی صندوق اندیش فراهم می کند امنیت و جذاب می گرداند و آن را کامل گزینه سرمایه گذاری برای پست های خود را-برنامه های بازنشستگی. آن را در حال حاضر ارائه می دهد نرخ بهره از 7.90 درصد است و قفل در مدت 15 سال است که می تواند گسترده تر در بلوک 5 سال است. این گزینه سرمایه گذاری در دسترس است برای هر دو حرفه ای زنان شاغل و خانه دار است.
شما همچنین می توانید سرمایه گذاری در, ملی طرح بازنشستگی که در استخدام یک ترکیب منحصر به فرد از سهام دولت اوراق قرضه و اوراق قرضه شرکت های بزرگ. این بیش از حد طولانی قفل در دوره ساخت آن را ایده آل برای بعد از بازنشستگی مدت و بلند مدت اهداف مالی. علاوه بر این هر دو این گزینه های سرمایه گذاری ارائه مزایای مالیاتی در بخش 80C هند مالیاتی عمل می کنند.

• لذت بردن از بازده بالاتر از طریق سهام
سرمایه گذاری در صندوق های متقابل از طریق سیستماتیک سرمایه گذاری طرح (SIP) مثلا شما کمک می کند تا مارس نسبت به اهداف خود را با اعتماد به نفس از طریق مسیر افزایش می گرداند. شما همچنین می توانید سرمایه گذاری در سهام مرتبط با پس انداز طرح برای لذت بردن از معافیت های مالیاتی در بخش 80C از ITA. در حال حاضر بازار در رکود است و بسیاری از سرمایه گذاران نگران و شما ممکن است روبرو می شوند و نوسانات بازده خود را.

• دریافت تضمین بازده با سرمایه گذاری یک FD
شرکت سپرده مانند Bajaj سرمایه گذاری سپرده ثابت ارائه بازده در نرخ تا 7.80% برای مشتریان جدید و 8.05% برای شهروندان ارشد. همراه با انعطاف پذیر تنور اعم بین 12 تا 60 ماه, شما می توانید سرمایه گذاری در یک FD برای دیدار با خود را در کوتاه مدت و میان مدت اهداف است. Bajaj مالی FD نیز به اعتبار آن ICRA را MAAA و CRISIL را FAAA رتبه بندی و از این نقطه به سمت علاقه به موقع پرداخت.

لازم به ذکر است که اگر شما یک زن جوان از نان شما می توانید شروع به سرمایه گذاری از طریق نیش اندازه سهم با کنار گذاشتن مبلغ تومان.5000 یا بیشتر در هر ماه. از طریق یک نظام سپرده طرح, سپس شما می توانید درو تمام مزایای که FDs ارائه بدون نیاز به ایجاد سرمایه گذاری اولیه.

که آیا شما با هدف به حداکثر رساندن پس انداز خود را جمع بخشنده جسم برای دوران بازنشستگی خود را و یا به دست آوردن استقلال مالی عاقلانه سرمایه گذاری ثروت خود را کمک خواهد کرد که شما در رسیدن به اهداف خود. که با توجه به FDs به یاد داشته باشید که با اعلام طولانی مدت عملیات مخزن و مخزن بالقوه کاهش نرخ بهره در ماه ژوئن سال 2020 در حال حاضر بهترین زمان برای امن جذاب نرخ بهره. اگر شما مایل به همکاری با Bajaj سرمایه گذاری به سادگی کتاب Bajaj سرمایه گذاری آنلاین FD!

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im