چرا SuperCard است ایده آل برای آنلاین و آفلاین خریداران

چرا SuperCard است ایده آل برای آنلاین و آفلاین خریداران – شیوه زندگی

منتشر شده در تاریخ: Feb 24, 2020, 16:55 IST | همکاری محتوا | بمبئی

موجود در 11 نوع کارت شما ارائه می دهد تخفیف, تخفیف نقدی ارائه می دهد پاداش امتیاز و پس انداز صرف نظر از اینکه آیا شما با استفاده از کارت اعتباری خود را آنلاین و یا کش رفتن آن را در هر فروشگاه.

Bajaj Finserv RBL بانک SuperCard برای خرید کارت اعتباری شبیه هیچ دیگر است. موجود در 11 انواع آن ارائه می دهد شما تخفیف, تخفیف نقدی ارائه می دهد پاداش امتیاز و پس انداز صرف نظر از اینکه آیا شما با استفاده از کارت اعتباری خود را آنلاین و یا کش رفتن آن را در هر فروشگاه. علاوه بر این کارت دارای صنعت-اولین ویژگی های است که آن مجموعه جدا و به حفظ منابع مالی خود را در مسیر شما همچنین می توانید صورتحساب کارت اعتباری پرداخت با سهولت از طریق RBL MyCard برنامه.

برای درک عمیق تر از آنچه که باعث می شود Bajaj Finserv RBL SuperCard ایده آل برای همه نوع از خرید اعزامی بخوانید.

 شما می توانید ویژگی های از 4 کارت در 1

این SuperCard رول به 1 قابلیت 4 کارت های مختلف. در حالی که شما می توانید استفاده از آن به عنوان یک کارت اعتباری به صورت آنلاین و یا در هر فروشگاه شما همچنین می توانید از آن استفاده کنید به عنوان زیر:

  • یک دستگاه خودپرداز کارت: شما می توانید تا 50 روز بهره برداشت پول نقد از دستگاههای خودپرداز در هر زمان شما نیاز به پول نقد به داد و ستد برای مثال هنگامی که شما نیاز به پرداخت یک فروشنده خیابانی. در اینجا تنها 2.5% هزینه پردازش متهم شده است.
  • وام کارت: در شرایط اضطراری زمانی که شما نیاز مالی فوری شما می توانید پول نقد خود را محدود به سود 90 روز بهره وام پس دادنی در 3 آسان اقساط. دوباره تنها 2.5% هزینه پردازش وضع است.
  • EMI کارت: شما می توانید تبدیل ليزينگ خرید بیش از Rs.3,000 به EMIs. در این راه شما می توانید تقسیم هزینه خرید بیش از یک تنور اعم از 3 تا 24 ماه و فروشگاه بدون پله از بودجه خود را.

شما سود از جذاب ارائه می دهد کارت اعتباری

با بودن SuperCard دارنده در اختیار شما طیف گسترده ای از مزایای کارت های اعتباری است که بیشتر به شما کمک کند economise خرج می کند. این خدمات عبارتند از:

  • Bajaj Finserv امتیاز: شما لذت بردن از تخفیف های جذاب در رسانه ها شریک ارائه پوشاک, اسباب بازی, مواد غذایی, سفر و خیلی بیشتر. مثلا شما در حال حاضر یک آپارتمان 15% تخفیف در Zomato سفارشات. چک لیست کارت اعتباری ارائه می دهد به دانستن بیشتر در.
  • پاداش امتیاز: بر اساس نوع کارت, خرج می کند و پاداش خوش آمدید, شما می توانید جذاب نقاط پاداش که شما می توانید از گرو در اوردن به آینده خرید مقرون به صرفه تر. برای مثال شما می توانید از گرو در اوردن امتیاز پاداش خود را به پرداخت هزینه برای بلیط پرواز و اقامت در هتل را پرداخت در بیش از 90 ، 000+ Bajaj Finserv شریک فروشگاه فایده تخفیف و کوپن هدیه.
  • بزرگ سالانه پس انداز: آنچه که باعث می شود SuperCard جذاب خرید کارت اعتباری است که با آن شما می توانید ذخیره کنید تا تومان.55,000 سالانه به عنوان طولانی به عنوان شما و ستد به طور منظم.

5% تخفیف نقدی معامله: شما می توانید از 5 درصد تخفیف نقدی تا Rs.1000 در پرداخت است که شما را هنگامی که شما با استفاده از Bajaj Finserv SuperCard به فروشگاه در EMI در انتخاب شریک فروشگاه. به سود این کار به سادگی با استفاده از خود را ثبت شماره تلفن همراه را به یک تماس از دست رفته به 9266 012 012.

 

شما SuperCards برای هر پروفایل

این SuperCard انعطاف پذیر است خرید کارت اعتباری است که شما می توانید انتخاب کنید یک نوع متناسب با الگوهای هزینه های خود را و نیازهای خود را. به عنوان مثال:

  • به طور منظم spenders می توانید فایده ارزش به علاوه SuperCard برای لذت بردن از خوش کوپن هدیه اوردن از گرو در Shoppers Stop, Flipkart, MakeMyTrip و…. و مجموع صرفه جویی سالانه به ارزش تومان.6,200.
  • مشتاق خریداران می توانند فایده فروشگاه هوشمند SuperCard برای دریافت 5% تخفیف نقدی بر مواد غذایی صرف می کند تا Rs.250 یک ماه مجموع سالانه مزایای تومان ارزش.5000 و یک cashback تومان ارزش.1,000 تومان در هر.1,00,000 صرف شده است.
  • روزانه مسافران می توانید انتخاب کردن برای سفر آسان SuperCard به سود 10% تخفیف نقدی ارائه می دهد تا Rs.400 یک ماه در سوخت/Ola/بارگذاری معاملات.
  • آگهی های مکرر می تواند انتخاب کردن برای جهان به همراه SuperCard برای تعریف سالن فرودگاه دسترسی 8 بار در سال و پاداش امتیاز در یک سرعت در ناهار خوری و بین المللی صرف می کند.

را بیشتر از آنچه این کارت برای ارائه حق دور, مقایسه کارت های اعتباری و انتخاب یکی که مناسب ترین. سپس خود را بررسی کنید قبل از تایید کارت اعتباری ارائه برای یک لحظه سفارشی معامله!

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>