چرا مرغ سرخ شده مد یک چیز است ؟ KFC باعث می شود پیشنهاد خود را به صورت Pop-فرهنگی ارتباط با…یک کروک?

درست زمانی که ما فکر Crocs بود سمان شهرت خود را به عنوان زشت ترین (اما ظاهرا راحت ترین) کفش های مرغ سرخ شده, صنعت, قدیمی ترین (اما حداقل لذیذ—مبارزه من) زنجیره ای فست فود کنتاکی مرغ سرخ شده به ما گفته است که برای برگزاری آن آبجو چرا که این دو معشوق کالاهای اساسی از میانه آمریکا (دوباره مبارزه با من; من زندگی می کنند وجود دارد) ملحق شده اند نیروهای خود را برای ایجاد یک—شما آن را حدس زده—KFC کروک.

تبلیغات

بله درست است. به وضوح محتوا با تلاش برای نام تجاری جدید تعریف سرهنگ ساندرز به عنوان نماد جنس (هر چند او هرگز نه بیرون کشیدن تصاویر از مزارع به من), KFC در حال حاضر قرار دادن آن اختصاصی 11 گیاهان و ادویه جات ترشی جات بر روی یک friggin’ کروک از همه چیز…اینکه چرا یکی می خواهید مواد غذایی خود را همراه با یک لاستیک کفش فراتر از من است. (اما اگر به هر دلیلی شما تعجب کنید که کسانی که پلت فرم مفاصل تصویر بالا سفارشی هستند و برای خرید در دسترس—و ما نمی دانیم که چرا کاغذ مجله حمایت این fuckery یا.)

ما می دانیم Crocs اغلب به رخ کشیدن embellishments (ظاهرا آن سوراخ نیست فقط برای تهویه) اما ما هنوز برای بررسی اینکه آیا کسانی که طبل ها فقط در حالت استراحت و یا در واقع به عنوان زینت (و بله طبل بیش از آپارتمان…اما نه این درام ، #SorryNotSorry). چه ما نمی دانیم این است که این Crocs خواهد شد به احتمال زیاد به نوبه خود شما را به 5 قطعه اگر شما خیره در آنها بیش از حد طولانی پس…لطفا نیست.

اگر شما فکر می کنم ما ناعادلانه بودن ما شما را بشنود اما به ما گوش: ما مسلما دست هایش را که مشهور Popeyes ساندویچ مرغ ساخته شده آن را بر روی یک زشت ژاکت کریسمس. ما پس از آن اوج ابرو زمانی که نام تجاری همان تلاش برای دست کشیدن بیانسه پیچک, پارک x آدیداس راه اندازی. اما واقعا ؟ این احساس #Chickening بیش از حد….به دلیل این است که یک مد انتخابی است که ممکن است در واقع حمله به دیگران. (ما در حال حاضر با داشتن سند چشم انداز هولناک از پرستاران در تعامل با بیماران در حالی که با پوشیدن این; آن را مانند یک قسمت از آناتومی که در آن علائم تشخیص داده نشده.)

تبلیغات

اگر شما عشق KFC مثل این پیش بروید با خود بد (ما حدس می زنم). اما اگر شما مراقبت از یک ذره در مورد انسانیت ما مصرانه از شما: لطفا توقف تلاش برای مرغ سرخ شده مد یک چیز!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im