چرا افراطی makeovers کمک به کنار آمدن با مستند

چرا افراطی makeovers کمک به کنار آمدن با مستند – زندگی

به روز شده: Apr 26, 2020, 08:50 IST | Aastha Atray بنان | بمبئی

از بین بردن و یا رنگ مو و چهره است که به رخ کشیدن بدون آرایش نمادهای چگونه ما در حال تغییر راه ما برای مقابله با این راه ما احساس می کنیم

پس از چند هفته از پخت و پز و نشان دادن آنچه شما ساخته شده در Instagram خستگی شروع می شود به شما. به عنوان نشانی از نگرانی بسیار واقعی است که شما ممکن است دسترسی به سالن خود را و یا hairstylist چند هفته دیگر حداقل اگر نه ماه. که شما لازم نیست به گام به جهان و در نتیجه در نظر گرفته شود برای خارج از ماشین چین دهنده fringe شما خودتان را با توجه به معنی آزمایش است که در تمام زمان بالا.

معاون مقاله به نظر می رسید نشان می دهد که کسانی, تراش, مو خود آن را به عنوان یک مسهل تجربه یک راه برای اجازه خاموش بخار و یا به عنوان یک مطالعه موردی گفت: “من شما را به چیزی جالب که راه حداقل زمانی که من در خانه چیزی هیجان انگیز را که اتفاق افتاده است.”

Makeovers نیز به معنای پمپ به شما برخی از اعتماد به نفس (که توضیح می دهد که چرا بسیاری از مردم موهایشان پس از یک رابطه به پایان می رسد) و این چیزی است که همه ما به دنبال. شنیدن آن را از کسانی که آن را محاکمه و جان سالم به در برد.

Anshu Pande, 23, نویسنده مشتاق

Before

من دور از خانواده در پرت جایی که من مشغول به تحصیل در نوشتن حرفه ای در دانشگاه Curtin. من مادر و خواهر هستند در جیپور و پدر من در دبی. زمانی که مستند اعلام شد, رفتم و خودم خریداری سفید کننده و رنگ فقط در مورد. و آن آمد دستی. چند روز پیش من رنگ مو بنفش. من در ویدئو تماس با من هدایت من در مورد لکه های من از دست رفته بود. کلاس های من در حال حاضر نقل مکان کرد آنلاین و من های من آپارتمان با هفت نفر دیگر. هنگامی که من انجام شد و من در زمان selfies شده و آنها را در رسانه های اجتماعی. یکی از بستگان من اظهار نظر در تصویر درخواست پدر من اگر او را با آن خوب و پدرم گفت: “tedi hai پر hai meri’. بهترین چیزی که موهای بنفش برای من انجام می شود این است که به بالا بردن خلق و خوی من و ذهن من بدترین. من یک آینه در نزدیکی تخت من و من در حال حاضر لبخند هر روز صبح زمانی که من و دیدن من ، من از دست رفته من لبخند. در حال حاضر آن را به عقب.

Jehan Darukhanawala, 27, خودکار, روزنامه نگار

pic

من اصلاح موهای من بعد از شش سال. برادر من به من کمک کرد تا آن را انجام دهد. من احساس می کنم سبک تر و کولر و این خوب است چرا که حرارت تنظیم کرده است. این راه را برای من به خنک ماندن در یک زمان وقتی که من نیاز به انجام آن بیشتر است.

Dhemant شاه, 33, پوشاک خرده فروش

pic

من با پدر و مادرم زندگی مادر و همسر در Vasai صفحه اصلی. آنها در نهایت این شانس را به صورت جمعی یاد من به تراشیدن. بنابراین اولین دلیل برای اصلاح است لطفا به خانواده من است. آن بوده است که چهار سال از من اصلاح ریش من است. آنها خوشحال هستند. مردم شده اند به من گفتن که من 15 سال جوانتر. اما بهترین پاسخ آمده است از مادر بزرگ من که 90. چشم او روشن زمانی که او را دیدم من.

جایا Tulsi Ramshetty, 24, عکاس

pic

من تا به حال می خواستم به اصلاح مو در ژانویه. من از بازگشت از سفر خود به تیروپاتی و تا به حال اصلاح سر او. من الهام گرفته شده بود. اما او از من خواست به نگه کردن تا من عروسی خواهر. اما زمانی که مستند اعلام شد, من سمت راست جلو رفت. آن را تنها یک هفته پیش که من با قرار دادن تصاویر. مستقیم پیام از محدوده “آیا شما بیمار است ؟” به “چه جهنم شما انجام دهید؟”

اما بسیاری نیز اظهار داشت: به من گفتن چه زیبا من نگاه کرد. من تا به حال صبر کردم برای قرار دادن تصویر بالا تنها پس از من آماده بود. زمانی که این دیدگاه به طور ناگهانی شروع به در آمدن شما احساس می کنید آگاه است. اما نکته این است که خود را به هر آنچه که شما ایجاد کنید. پس از آن هیچ چیز دیگری مهم است.

من آن را به خاطر من مایل به تأمل در خودم و زندگی من در هر روز است. من متوجه شدم ما برای مو راه بیش از حد اهمیت مانند بسیاری از چیزهای دیگر: آنها نمی توان همه که بزرگ تفاوت زمانی که آنها در اطراف نیست. این احساس عجیب و غریب در حالی که [پس از من, اصلاح کرده,], اما زمانی که من رفتم حمام و احساس آب خنک و ملایم بر روی پوست من, من احساس بزرگ است.

pic

سلمان خان برادر در قانون Ayush شارما که با همسر Arpita و بچه ها در خان خانه رعیتی در پنول همچنین تصمیم گرفت تا خود را یک نگاه جدید است. شکلات پسر فر رفته به عنوان تکیه قاب. خود را نگاه است که قدردانی خود را چوب اسکنه خورده بدن مرزی است. او در Insta, “نگاه طاس یا badass مستراح. Harry laga?”, که Varun Dhawan پاسخ داد که او شبیه کشتی گیر WWE Stone Cold Steve Austin. ما فکر می کنم آن را مناسب او است.

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و یک راهنمای کامل از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر بمبئی. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im