چرا همسر من هنوز عمل کودکانه?

چرا همسر من هنوز عمل کودکانه? – شیوه زندگی

به روز شده: Jun 26, 2020, 06:06 IST | DR عشق | بمبئی

ملاقات ما در دانشگاه, و او هنوز هم رفتار به عنوان اگر او گیر کرده است در آن زمان

Illustration/ Uday Mohite

تصویر/ Uday Mohite

Drهمسر من 35 ساله هستم و تقریبا 40. او را بسیار دوست دارم اما گاهی اوقات آن را احساس به عنوان اگر او هنوز یک نوجوان است. او نه بالغ در سال ما ازدواج شده است. ملاقات ما در دانشگاه, و او هنوز هم رفتار به عنوان اگر او گیر کرده است در آن زمان. او کودکانه در مورد همه نوع از همه چیز صحبت نمی کند و به من برای روز اگر ما حتی یک استدلال ساده است و آن را خسته کننده به درخواست او برای هر گونه کمک و مرتبط با مالی و یا مسائل دیگر است چرا که او حتی نمی آن را به طور جدی. چگونه می توانم از طریق به او و از او بپرسید فقط رشد می کنند ؟

فکر می کنم در مورد اینکه چرا شما سقوط در عشق با او در وهله اول. آیا شما می خواهید او را بیشتر به خاطر شما اعتقاد دارم که شما را در برخی از راه است ؟ آیا رفتار او آسیب ارتباط خود را در هر راه و یا شما به سادگی می خواهید او را به مانند کسی که شما فکر می کنم او باید باشد ؟ من رد نگرانی های خود را به عنوان واقعی, اما این مهم است که به درک و قبول است که مردم در هر رابطه تکامل در جهات مختلف در سرعت خود را. اگر شما باید بیشتر از بزرگسالان در حال حاضر — بدون در نظر گرفتن چگونه شما تعریف به معنی مادر — چرا که نه بهبود چگونه شما و همسر خود ارتباط برقرار? آیا او درک چشم انداز خود را و یا انتظارات خود را از او به عنوان یک شریک ؟

من معرفی شد و به یک مرد حدود 3 سال پیش که گفت: او به من یک مقدار زیادی. من او را رد کرد در آن زمان چون من خسته نمی شدن به او را بهتر می دانم. پس از من می آیند به درک که او همه چیز من را می خواهید در یک شریک. من به تازگی متوجه شدم که او کسی دوستیابی و آن این است که رانندگی من دیوانه است. چگونه می توانم برنده شدن او را به عقب ؟

شما نمی توانید هر چیزی را به جز امتحان کنید و در تماس با او. اگر او موافقت می کند به چت, شما می توانید سعی کنید و توضیح دهید. اگر نه, شما ممکن است مجبور به قبول تصمیم خود و حرکت بر روی.

این صندوق در حال حاضر باز به خود شخص و عاشقانه نمایش داده شد. ارسال سوالات خود را در ایمیل به [email protected]

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و یک راهنمای کامل از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر بمبئی. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de