‘چرا راجیو گاندی بنیاد گرفتن پول از چین؟’: Shivraj سینگ Chouhan انتقاد شدید کنگره بیش از ‘اهدا’ ردیف

Madhya Pradesh وزیر Shivraj سینگ Chouhan روز یکشنبه گفت که مردم این کشور می خواهند بدانند چرا راجیو گاندی پایه (RGF) “پول” از چین.

“در این کشور می خواهد بدانید چرا راجیو گاندی بنیاد در زمان و پول از چین ؟ سونیا گاندی را به کشور حقیقت است. آنها دریافت کمک های مالی از چین و یک یادداشت تفاهم با حزب کمونیست چین. آنها باید عذر خواهی به کشور است. کنگره نمی کند حتی حق صحبت در امر حفاظت از کشور” Chouhan گفت: در چتیسگر Jan Samvad برنامه.

“در 2005-06, چین به کمک Rs 90 لاخ به کنگره است. آیا کنگره باید هر گونه شرم ؟ که در آن زمان رئیس کنگره سونیا گاندی,” او اضافه شده است.

Chouhan گفت: “جواهر لعل نهرو تا به حال حمایت به صورت ساخت چین یک عضو دائم در سازمان ملل متحد. به همین دلیل است که چین شوکه امروز پس از نارندرا نخست وزیر ساخته شده است یک جاده به مرز ؟ چرا که هند تنها کشور در جهان است که می تواند حرکت جلوتر از چین در آینده است.”

این Madhya Pradesh وزیر گفت که جواهر لعل نهرو به شعار “هندی-Chini Bhai Bhai’ (هندی و چینی هستند برادران) اما دومی خود را نمی دانم که زمانی که چینی را وارد خاک هند, در سال 1962

.”زمانی که چینی ها وارد شده بود و هند و کنگره گفته بود در مجلس که چه می کنند با این زمین که حتی چمن رشد وجود دارد در حالی که با مراجعه به عکاسی چانه منطقه,” او گفت:.

Chouhan اعلام کرد که زمان سناریو های مختلف تحت رهبری نخست وزیر نارندرا.

“چین را فراموش کرده است که از آن است که هند از سال 1962. این مودی هند است. ما به نفع صلح و ما هر کسی را تحریک نمی شود اما اگر کسی که باعث ما آنها را ترک نمی,” او گفت:.

Chouhan اعلام کرد که Chhattisgarh حرف اول CG مدلول “معتبر رشد” در هنگام رامان Singh, بود, دولت, وزیر, اما امروز CG معنای “هرج و مرج حکومت”.

“چه Chhattisgarh چیست ؟ CG به معنای معتبر رشد زمانی که رامان سینگ شد وزیر. اما امروز Chhattisgarh به معنی هرج و مرج حکومت. رامان سینگ منجر شده بود دولت برای 15 سال و نوشت: فصل جدیدی در توسعه,” او گفت:.

Chouhan در ادامه گفت که نخست وزیر انجام می شود کار از افزایش افتخار کشور در جهان است.

“نسل های صرف شده برای ایجاد بهترین هند است. امروز جدید هند تشکیل شده است تحت رهبری نخست وزیر مودی” او گفت:.

قابل توجه, Bharatiya Janata Party (BJP) ramped تا حملات خود را در کنگره در روزهای اخیر ادعا که راجیو گاندی پایه (RGF) به پذیرش کمک های مالی از سفارت چین.

روز جمعه BJP جمهور Jagat Prakash Nadda ادعا کرده بود که نخست وزیر ملی امداد صندوق (PMNRF) بود اهدا پول به راجیو گاندی بنیاد در طول UPA سال در حالی که اضافه کردن که برای منحرف کردن این پول به خانواده اجرا پایه و اساس است که نه تنها “بی پروایی نشان دادن تقلب” بلکه یک “خیانت بزرگ” از مردم هند است.

به اشتراک گذاری یک لیست از اهدا کنندگان برای راجیو گاندی بنیاد BJP رئیس ادعا که ‘راز’ رابطه بین کنگره و چین این ادعا که این بنیاد دریافت Rs 90 لاخ از چین و سفارت خود در 2005-06.

“PMNRF به معنای کمک به مردم در پریشانی بود اهدای پول به راجیو گاندی بنیاد در UPA سال است. که نشسته در PMNRF مدیره ؟ دكتر سيد محمد تقي. سونیا گاندی. که صندلی RGF? دكتر سيد محمد تقي. سونیا گاندی. کاملا قابل سرزنش بوده و اخلاق و فرآیندها و آزار در مورد شفافیت او گفت:” در یک سری از توییت.

کنگره را رد کرد و این اتهامات نامیده می شوند و آن را تلاشی برای منحرف کردن این کشور توجه از مسائل مربوط به امنیت ملی است.

مخالفان همچنان به مقابله با دولت مرکزی در آن اعتقادات و بارها پرسید که آیا این آیات را متوقف خواهد کرد, چینی, فعالیت های در امتداد خط کنترل واقعی (لاک) و شهادت از 20 سربازان هندی.

آنها همچنین مشخص شده است که رئیس جمهور چین در بازدید از هند دو بار در شش سال گذشته اضافه کرد که “خیانت” است که چین سیاست قدیمی.

(با آنی ورودی)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de