خواهد شد که تماشای Facebook?

خواهد شد که تماشای Facebook? – شیوه زندگی

به روز شده: May 12, 2020, 08:32 IST | | بمبئی

یک کتاب جدید در حفاری های عمیق به جهان بزرگترین شبکه اجتماعی خود بنیانگذار این شرکت مبارزه با حریم خصوصی و آزادی بیان

Facebook Chief Executive Officer and founder Mark Zuckerberg at a Dublin hotel in April 2019, after meeting with Irish politicians to discuss regulation of social media, transparency in political advertising and the safety of young people and vulnerable adults. ic /Getty Images

Facebook, مدیر ارشد اجرایی و بنیانگذار مارک زوکربرگ در دوبلین هتل در آوریل 2019 پس از دیدار با ایرلند سیاستمداران به بحث در مورد قوانین و مقررات از رسانه های اجتماعی شفافیت در تبلیغات سیاسی و ایمنی افراد جوان و بزرگسالان در معرض. ic /گتی ایماژ

Facebook تا به حال یک کابوسی زمان با سطل زباله-صحبت کردن تحریک از سمت راست. هنگامی که سفید ملی توطئه بازرگان الکس جونز بارها و بارها نظرات ارسال شده که به نظر می رسید به نقض Facebook را نفرت گفتار قوانین این شرکت بود و میلی به ممنوعیت او. مسائل پیچیده بود که جونز فردی و خود را در Facebook صفحه InfoWars شد یک عملیات کارکنان توسط چند نفر.

وضعیت رادیواکتیو است. حاشیه به عنوان او جونز داشت زیر از جمله رئیس جمهور بود که به عنوان مهمان در InfoWars رادیو نشان می دهد. آیا جونز newsworthiness او را به یک شکل مانند رئیس جمهور شایسته یک نفرت-سخنرانی رایگان منتقل می کند ؟ در طول تابستان 2018 جنجال خروشان به خبرنگاران نگه داشته و با استناد به نوشته های نفرت. در نهایت این فشار است. در عرض چند ساعت پس از اپل در زمان پایین خود را, پادکست, زوکربرگ خود کشیده پلاگین در InfoWars. جونز به حالت تعلیق در آمد برای سی روز و در نهایت Facebook می بان او را به عنوان “خطرناک است.” آیا این کار در پشت سر هم با اخراج شدید-زبان ملت اسلام رهبر لوئیس فرخ در آنچه به نظر می رسد بی تردید بازی برای تعادل.

وقتی میخوام زوکربرگ در اوایل سال 2018 در مورد Facebook ظرافت را در دست زدن به ایران شکایت او خم شد تا کنون به عقب در احترام به نقطه نظر خود را که من نگران صندلی خود را خواهد ضربه زدن به کف. “اگر شما یک شرکت است که نود درصد لیبرال—که احتمالا آرایش از منطقه خلیج—من فکر می کنم شما برخی از مسئولیت را به مطمئن شوید که شما بیرون رفتن از راه خود را و ساخت سیستم های مطمئن شوید که شما ناخواسته ساختمان تعصب در” او به من گفت. پس همیشه تعادل او به ذکر است که Facebook باید نظارت کند که آیا آن آگهی سیستم های تبعیض علیه اقلیت. در واقع Facebook خواهد کمیسیون مطالعات انجام شده از هر یک از این مناطق است. بخشی از زوکربرگ ناراحتی ناشی از اولویت کمتر نظارت. حتی در حالی که تصدیق کرد که مطالب در Facebook می تواند مضر و یا حتی کشنده او معتقد است که آزادی بیان رهایی بخش است. “این است که موسس آل از شرکت” او می گوید. “اگر شما مردم صدای آنها قادر خواهد بود برای به اشتراک گذاشتن تجارب خود را ایجاد شفافیت بیشتر در جهان است. مردم با دادن آزادی شخصی برای به اشتراک گذاشتن تجارب خود را به پایان خواهد رسید تا مثبت بودن در طول زمان است.”

هنوز هم روشن بود که زوکربرگ نمی خواهید مسئولیت پلیس سخنرانی بیش از 2 میلیارد نفر است. او می خواست راه را به طوری که او نمی خواهد که برای تصمیم گیری در الکس جونز و سخنرانی نفرت یا قاضی که آیا واکسن باعث اوتیسم. “من یک چشم انداز اطراف به همین دلیل ما ساخته شده است این محصولات برای کمک به مردم, اتصال,” او گفت:. “من نظر خودم و یا شرکت ما به عنوان مقامات در تعریف قابل قبول گفتار است. در حال حاضر که ما می توانیم فعالانه نگاهی به چیزهای که می شود برای تعریف آنچه بیان نفرت است؟” او عجله به می گویند که او طفره رفتن از این مسئولیت و Facebook ادامه خواهد داد پلیس محتوای آن است. “اما من فکر می کنم که ممکن است آن را بیشتر حس وجود دارد به اجتماعی و بحث و در برخی از نقطه حتی قوانین که در محل قرار داده شده در اطراف آنچه که جامعه می خواهد در این سیستم عامل نیست.”
آن را به عنوان معلوم زوکربرگ در حال حاضر تدوین یک طرح را به برخی از گرما Facebook برای کسانی که تصمیم گیری. آن درگیر خارج از نظارت هیئت مدیره به تماس با اهمیت است که حتی بالاتر از مارک زوکربرگ کهکشانی پرداخت درجه. این امر می تواند مانند یک دادگاه عالی Facebook و زوکربرگ را به رعایت تصمیمات خود حکومت مدیره.

راه اندازی چنین یک بدن و تزویر بود. اگر Facebook آیا آن را به طور کامل خود را در آن نهاد های جدید خواهد بود از فکر به عنوان یک عروسک خیمه شب بازی محدود خالق آن است. پس از آن تهدیدی در خارج و مشاوره و جمع آوری چند صد دامنه کارشناسان در سنگاپور برلین و نیویورک برای کارگاه.

پس از گوش دادن به تمام این ذهن Facebook را بخش هایی از توصیه های آن را مناسب دیدم برای ایجاد یک هیئت مدیره با مقدار سمت راست از استقلال
و قدرت.

من یکی از 150 یا بیشتر شرکت کنندگان در کارگاه در NoMad هتل گردهمایی در شهر نیویورک Flatiron منطقه. نشسته در جدول در یک زیرزمین سالن بودند وکلا لابی حامیان حقوق بشر و حتی یک زن و شوهر از ما روزنامه نگاران است. برای بسیاری از دو روز جلسه ما به حفر یک جفت از موارد فردی دوم حدس زدن تماس. یکی از آنها “مردان تفاله” مورد بود که تحت پوشش چند بار در مطبوعات.

یک چیز خنده دار اتفاق افتاده است. به عنوان ما عمیق تر به تنش آزادی بیان و مضر گفتار وجود دارد یک نقطه که در آن ما از دست پیگیری از معیار است که تعیین می شود که در آن باید خط کشیده شده است. جامعه استاندارد است که صرفا به تعیین آنچه بود و آنچه خواهد بود گرفته شده بود برخی Magna Carta آنلاین سخنرانی حقوق اما meandering سند تکامل از شتاب نت از مشتری حمایت از مردم به سختی از دانشگاه است.

پیشنهاد هیئت مدیره خواهد بود قادر به ابطال چیزی که راهکار برای موارد فردی را در نظر گرفته اما Facebook ارائه شده هیچ ستاره شمال به ما کمک رسم خط—فقط مبهم استاندارد شعار ارزش های ایمنی صوتی و حقوق صاحبان سهام. چه شد Facebook ارزش? آنها تعیین می شود اخلاق و یا دیکته شده توسط کسب و کار خود نیاز دارد ؟ خصوصی, برخی از Facebook سیاست مردم اعتراف کرد که آنها تا به حال شک و تردید عمیقی در مورد این پروژه است.

من می توانید ببینید که چرا. برای یک چیز, اعضای این پیشنهاد بدن—وجود خواهد داشت چهل و اعضای انتخاب شده توسط دو نفر منصوب Facebook—را می توانید در تنها بخش کوچکی از Facebook بحث قضاوت تماس. (در سه ماهه اول سال 2019 حدود 2 میلیون نفر از مردم در اعتراض Facebook مطالب گیری.) Facebook را به رعایت تصمیمات در مورد فردی, اما آن خواهد بود تا به Facebook برای تعیین اینکه آیا هیئت مدیره تصمیم گیری می تواند به عنوان سابقه و یا به سادگی محدود به قطعات منحصر به فرد از محتوای حکومت به دلیل مصلحت یا به این دلیل که آنها شپشو تماس.

یک چیز به نظر می رسد اجتناب ناپذیر: محبوب تصمیم توسط یک Facebook دیوان عالی کشور خواهد بود در نظر گرفته شده فقط به عنوان به شدت به عنوان یک ساخته شده توسط زوکربرگ خود را. محتوای اعتدال ممکن است برون سپاری اما Facebook نمی توانید برون سپاری مسئولیت آنچه اتفاق می افتد خود را در آن پلت فرم. زوکربرگ راست است زمانی که او می گوید که او و یا شرکت خود باید جهان داور از سخنرانی. اما با اتصال جهانی او ساخته شده است چیزی که او را در این موقعیت ناراحت کننده.

او صاحب آن است. Christchurch و تمام.

گزیده ای با مجوز از Facebook: در داخل داستان توسط استیون لوی منتشر شده توسط Penguin Random House انگلستان

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و یک راهنمای کامل از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر بمبئی. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im