که موجب اقتدار Dharavi مدل موفقیت در شکستن COVID-19 زنجیره انتقال

سازمان جهانی بهداشت (WHO) در جمعه تمجید Dharavi مدل برای مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس پس از آسیا بزرگترین زاغه گزارش تک رقمی افزایش COVID-19 مورد برای سه روز متوالی حتی به تعداد افراد آلوده همچنان به افزایش در بمبئی.

Dharavi در بمبئی گزارش 12 جدید کروناویروس موارد در روز جمعه پس از ضبط یک, سه و نه موارد جدید در روز سه شنبه, چهار شنبه و پنج شنبه بود.

در سخنرانی خود در یک کنفرانس رسانه های روز جمعه که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: “تنها اقدام تهاجمی همراه با وحدت ملی و همبستگی جهانی می تواند به نوبه خود COVID19 همه گیر در اطراف.”

“هستند بسیاری از نمونه های بسیاری از سراسر جهان نشان داده اند که حتی اگر COVID19 شیوع بسیار شدید آن را هنوز هم می تواند به ارمغان آورد تحت کنترل” او در ادامه گفت:.

با استناد به نمونه های مختلف که در آن مبارزه با کروناویروس را به همراه داشت نتایج قابل توجه Dr Tedros گفت: “در ویتنام و کامبوج و تایلند و نیوزیلند و ایتالیا و اسپانیا و کره جنوبی و حتی در Dharavi یک پر بسته بندی شده منطقه در بمبئی یک تمرکز قوی بر تعامل جامعه و اصول تست ردیابی جداسازی و درمان همه کسانی که بیمار هستند این است که کلید برای شکستن زنجیره انتقال و سرکوب ویروس.”

Dharavi بزرگترین زاغه در آسیا است که در سراسر 2.5 کیلومتر مربع و جمعیت حدود 6.5 لاخ با بسیاری از مردم زندگی در خانه های کوچک و یا shanties. آنها همچنین باید برای به اشتراک گذاشتن جامعه توالت به ندرت به عنوان یک خانه در منطقه دارای یک توالت جداگانه.

در حالی که ماهاراشترا است که بدترین تاثیر دولت در کشور بمبئی ثبت بیشترین تعداد COVID-19 موارد برای هر شهرستان در هند.

چوب خط حساب کردن از coronavirus موارد در بمبئی عبور 90,000-علامت روز جمعه با 1,354 بیماران جدید در حال آمدن به نور Brihanmumbai Municipal Corporation (BMC) گفت. مرگ و میر در این شهرستان رسیده است 5,202 با 73 جدید مرگ و میر.

Dharavi از سوی دیگر دارای ثبت 2,359 مجموع موارد با 12 مورد جدید از آمدن به نور در روز جمعه. این منطقه در حال حاضر 166 فعال موارد و 1,952 بیماران مرخص شده از بیمارستان پس از بازیابی است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de