که بسیار چین-محور ” به ما معیوب مشاوره: ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز سه شنبه متهم به سازمان بهداشت جهانی (WHO) از بودن بیش دوستانه با چین depite بودن تا حد زیادی تامین شده توسط ما.

در یک صدای جیر جیر مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که آژانس بهداشت به بد و توصیه به آن در مورد باز کردن مرزهای خود به چین است.

“W. H. O. واقعا آن را منفجر. برای برخی از دلیل بودجه تا حد زیادی توسط ایالات متحده و در عین حال بسیار چین محور. ما ارائه خواهد شد که نگاه خوب است. خوشبختانه من رد توصیه های خود را بر حفظ مرزهای ما باز به چین در اوایل. چرا آنها به ما چنین معیوب توصیه?” او گفت: در صدای جیر جیر.

موارد coronavirus شده اند به سرعت در حال افزایش در ایالات متحده است و در حال حاضر بیشتر تحت تاثیر قرار کشور است. با توجه به داده ها از جان هاپکینز در مجموع 3,78,219 موارد گزارش شده از ما تا کنون در حالی که 11,830 مردم از دست داده اند زندگی خود را.

این 3,485 مرگ و میر از نیویورک به تنهایی.

امروز قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او تعجب خواهد بود اگر هند اجازه نداد صادرات قرص هیدروکسی کلروکین به ایالات متحده وجود دارد و ممکن است تلافی اگر منبع مجاز نمی باشد.

“من به او صحبت کرد (PM مودی) صبح روز یکشنبه و به من گفت: ما آن را درک است که شما اجازه می دهد به ما عرضه به بیرون می آید اگر او اجازه نمی دهد که آن را به بیرون می آیند که درست خواهد بود اما البته ممکن است تلافی چرا نمی خواهد وجود داشته باشد؟” مغلوب ساختن پیشی جستن از وی خواست تا در مورد عرضه هیدروکسی کلروکین از هند است.

هفته گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او به دنبال کمک از نخست وزیر نارندرا مودی به اجازه فروش قرص هیدروکسی کلروکین یک دهه قدیمی مالاریا مواد مخدر به عنوان دانشمندان کشف استفاده از آن در درمان COVID-19.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im