سفید Supremacists تا به حال برنامه ای برای تسلیحاتی Coronavirus: حتی در میان جهانی همه گیر را انتخاب می کنند نفرت


Illustration for article titled White Supremacists Had Plans to Weaponize Coronavirus: Even Amid a Global Pandemic, They Choose Hate

عکس: دیوید McNew (گتی ایماژ)

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است تحریک شعله های آتش از نژاد پرستی و بیگانه ستیزی توسط بارها و بارها با اشاره به کروناویروس به عنوان “چینی ویروس” اما به نظر می رسد سفید supremacists شده اند در تناقض است که روایت برای برخی از زمان با تلاش برای اتخاذ این ویروس به عنوان bioweapon از انتخاب.

یاهو نیوز گزارش داد که بازرسان فدرال شده اند نظارت بر ارتباطات در برنامه پیام رسانی تلگرام که ظاهرا محبوب در میان سفید گرایان و بحث بین نئو نازی ها در مورد برنامه های تسلیحاتی به این ویروس از طریق استفاده از “بزاق” یک “بطری اسپری” یا “رنگ و لعاب اقلام است.”

تبلیغات

با توجه به هفتگی اطلاعاتی مختصر توزیع توسط فدرال اجرای قانون division on Feb. 17 این سفید supremacists برنامه ریزی شده در هدف قرار دادن اجرای قانون و “غیر سفید” مردم در خاص است.

“خشونت افراط گرایان همچنان به بیوتروریسم یک موضوع محبوب در میان خود” اطلاعاتی مختصر می خواند. “سفید نژاد با انگیزه های خشونت آمیز افراط گرایان به تازگی اظهار نظر در coronavirus حاکی از آن است که ‘تعهد’ برای گسترش آن باید هر یک از آنها قرارداد ویروس.”

تبلیغات

مختصر منتشر شد توسط فدرال خدمات حفاظتی است که بخشی از وزارت امنیت داخلی ایالات متحده و مسئول حفاظت از ساختمان ها در مالکیت و یا اجاره توسط دولت فدرال. خود را مختصر توضیح می دهد که برخی از سفید supremacists در حال حاضر با در نظر گرفتن coronavirus بحران جدی حتی به عنوان رئیس جمهور در ابتدا به نظر می رسد کمرنگ جلوه دادن تهدید آن را مطرح کرد. بنابراین در حالی که تهمت بود ادعا ویروس نیست یک معامله بزرگ نئو نازی ها در حال حاضر در حال برنامه ریزی برای استفاده از آن خود را به پایان می رسد.

از اخبار یاهو:

اطلاعاتی مختصر مشخص شده فقط برای استفاده رسمی اشاره کرد سفید supremacists “پیشنهاد هدف قرار دادن … اجرای قانون و جوامع اقلیت با اشاره ای به برخی از اماکن عمومی به طور کلی.” با توجه به سند افراط گرایان در مورد تعدادی از روش ها برای coronavirus حملات از جمله صرف زمان در عمومی با درک دشمنان ترک “بزاق بر روی دستگیره درب” در محلی اف بی آی و دفاتر تف کردن بر روی دکمه های آسانسور و گسترش coronavirus میکروب در “nonwhite محله.”

با توجه به فدرال محافظ سرویس اطلاعاتی مختصر بحث گسترش coronavirus رخ داده در یک کانال در نرم افزار Telegram است که اختصاص داده شده به “محاصره فرهنگ” فلسفه از نئو نازی ها نویسنده جیمز میسون و “accelerationism.” میسون نوشت: یک سری از خبرنامه با عنوان “محاصره” در سال 1980 که حمایت برای اعمال نژادی تروریسم به منظور تسریع جنگ که باعث فروپاشی جامعه است.

تبلیغات

با توجه به یاهو Maپسر و آموزه های خود را تبدیل شدن به محبوب با Atomwaffen سفید supremacist گروه با شاخه های در کشورهای مختلف است که تلقی شده است بسیار خطرناک است که وزارت امور خارجه است که به دنبال به را آنها تعیین شده به عنوان یک سازمان تروریستی خارجی. آنها خواهد بود که برای اولین بار سفید supremacist گروه تعیین شده به عنوان مثل در تاریخ ایالات متحده است.

دیگر نئو نازی ها گروه نیز تبدیل به الهام Maپسر ایده “accelerationism” که طرفداران افراطی حملات با هدف تحریک یک مسابقه جنگ و یا در غیر این صورت بزرگتر اجتماعی جنگ است.

تبلیغات

“وجود دارد یک کل شاخه ای از نئو نازیسم که به شرح زیر James Mason نوشته و با استفاده از کار خود را به عنوان نوع خود کتاب مقدس. Atomwaffen است که بخشی از آن وجود دارد اما گروه های متعدد که سقوط تحت رده” گفت: نیک مارتین سردبیر the Informantیک خبرنامه است که دارای تخصص در گزارش افراطی گروه های نفرت.

گزارش پس از گزارش آمده است در مورد اف بی آی و دیگر سازمان های اطلاعاتی ایالات متحده اعلام و یا به دنبال اعلام سفید گرایان عمده تهدید تروریستی حتی رتبه بالاتر از تروریست های اسلامی (اما خوب شانس گرفتن رئیس جمهور “بسیار خوب مردم در هر دو طرف” مغلوب ساختن پیشی جستن به اذعان کرد که واقعیت) پس از این ارزیابی نباید تعجب کسی را. ظاهرا حتی در میان جهانی همه گیر نئو نازی ها gon’ نئو نازی ها.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im