سفید Supremacist که سعی در منفجر کردن شهر کانزاس بیمارستان رسم با فعال وظیفه سرباز ارتش


Illustration for article titled White Supremacist Who Tried to Blow Up Kansas City Hospital Plotted With Active Duty Army Soldier

عکس: جیمی همراهی کردن (گتی ایماژ)

این که آیا آن ازدحام سواحل اولویت “آزادی بیش از سلامت” و یا در این مورد تنها بودن واقعا بد اخلاق, انسان, مردم سفید به نظر می رسد قصد ساخت این بیماری همه گیر بدتر از آن در حال حاضر است.

ABC اخبار و گزارش که سفید supremacist که تا به حال برنامه ای برای منفجر کردن یک شهر کانزاس بیمارستان در حال حاضر در برخورد با کروناویروس اپیدمی شد در گفتگو با یک فعال وظیفه عضو U. S Army. تیموتی ویلسون, 36, رفت و به دریافت مواد برای یک خودرو بمب اما متوجه شد که یک نیش توسط مقامات فدرال.

تبلیغات

از ABC اخبار:

پیش از روز سه شنبه حادثه ویلسون “حمایت سفید supremacist ایدئولوژی” و “یک تهدید است که اگر هر عامل اقدام به [جستجو اموال خود] آنها باید” را بسیاری از کیسه های بدن گفت:” اف بی آی هشدار توزیع به دولت های محلی و سازمان های اجرای قانون در این منطقه در روز چهارشنبه.

اف بی آی در تلاش برای دستگیری Wilson اما در ضربات پنالتی گرفت که منجر به ویلسون مرگ است. Wilson شده بود در تماس با جارت اسمیت یک سرباز در U. S Army. او در وظیفه فعال قبل از دستگیری او در سپتامبر سال 2019. ویلسون به اسمیت مشاوره در مورد چگونه به ساخت دستگاه های منفجره دست ساز.

بیشتر از ABC اخبار:

با توجه به شارژ اسناد ثبت شده در زمان در Topeka, کانزاس, اسمیت به اتهام برنامه ریزی برای سفر به اوکراین برای مبارزه با خشونت راست گروه گردان آزوف; پیشنهاد هدف قرار دادن و سپس دموکراتیک نامزد انتخابات ریاست جمهوری Beto o’rourke; پیشنهاد بمباران مقر هنوز ناشناس شبکه خبر; و توزیع ساخت بمب راهنمایی آنلاین.

تبلیغات

به طوری که آه ، شما فکر می کنم که حوادث مانند این را ارتش واقعا در نظر گرفتن افزایش آن اقدامات لازم برای جلوگیری از سفید گرایان از پیوستن به صفوف خود را, اما nah.

“با زمان COVID-19 گیر ویلسون تصمیم گرفت برای سرعت بخشیدن به طرح خود را به منفجر [بمب] به علت آسیب شدید و توده تلفات” اف بی آی گفت: در آن هشدار ABC notes. “ویلسون نیز ممکن است بر این باور استرس اضافی در جامعه مطرح شده توسط COVID-19 pandemic ارائه فرصت منحصر به فرد برای بهره برداری.”

تبلیغات

این شگفت انگیز جهانی همه گیر است که دیده می شود به عنوان یک فرصت با supremacists. باد تا بیمارستان و با قرار دادن فشار بر منابع بر همه مردم سفید گنجانده شده است. شما فکر می کنم خود حفظ خواهد برای زمان حال بیشتر یک تمایل به یک نژادپرست قطعه گه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im