مردم سفید همچنان به تنهایی در حمایت خود را از تهمت, بررسی و تایید


Illustration for article titled White People Continue to Stand Alone in Their Support of Trump, Survey Confirms

عکس: عکس های نیکلاس KAMM (خبرگزاری گتی ایماژ)

به عنوان بخشی از خود طبقه سنت انجام مطلق حداقل زمانی که بیشتر مورد نیاز است از آنها مردم سفید باقی می ماند جمعیتی در نقاط دورافتاده حمایت خود را از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با توجه به جدید NBC/وال استریت ژورنال نظرسنجی که چاله مغلوب ساختن پیشی جستن در برابر خود presumptive دموکراتیک رقیب سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن.

تبلیغات

با توجه به نظرسنجی جدیدبایدن را حفظ می کند قابل ملاحظه (و انتظار) سرب در میان سیاه و سفید آمریکا رای دهندگان پیشرو 85 درصد به مغلوب ساختن پیشی جستن 7 درصد است. خود شناسایی Latinx رای دهندگان نیز پشتیبانی سابق باراک اوباما veep در 60 درصد به 26 درصد است.

اما در میان تمام سفید رای دهندگان مغلوب ساختن پیشی جستن هنوز هم حفظ یک لبه بیش از بایدن با 51 درصد از رای دهندگان سفید دادن حمایت خود را به رئیس جمهور. بایدن نظرسنجی در 42 درصد برای رای دهندگان.

تبلیغات

ان بی سی تحلیلگران کمک به قرار دادن برخی از این اعداد در متن اشاره به این که اوباما و هیلاری کلینتون در واقع آرای بیشتر ضعیف با رای دهندگان در طول سال 2012 و 2016 انتخابات (39 درصد در سال 2012 اوباما و بین 37 و 39 درصد برای کلینتون در سال 2016). نیز وجود دارد یک روشن آموزش و پرورش تقسیم به خصوص در میان زنان سفید: 64 درصد از زنان سفید پوست با یک مدرک دانشگاهی حمایت بایدن به عنوان مخالف به 37 درصد از زنان سفید پوست که نمی رفتن به کالج. وجود دارد که مشابه البته کوچکتر تقسیم در میان سفید نر رای دهندگان در این نظرسنجی. کسانی که بدون تحصیلات دانشگاهی ابراز کمی بیشتر حمایت بایدن (46 درصد) از مغلوب ساختن پیشی جستن (44 درصد) اما سفید مردان با سطوح پایین تر از آموزش و پرورش نشان داد که اولویت قوی برای مغلوب ساختن پیشی جستن در 65 درصد است.

این بوده است که الگوی برای تمامیت مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری هر چند آن را از همه بیشتر قابل توجه در حال حاضر به چند دلیل. اگر آمریکایی ها در همه تقسیم در مورد تهمت را از دست داده و coronavirus که بخش در درجه اول در میان سفید آمریکایی است.

Coronavirus تاثیر بر رای دهندگان

در کل بایدن است رای گیری پایین تر در حال حاضر از کلینتون در آخرین نظرسنجی های خروج برای انتخابات 2016 که در آن او موفق به کسب رای مردم است اما هنوز هم از دست داد به مغلوب ساختن پیشی جستن. در میان تایید رای دهندگان در سال 2016 66 درصد از خود-شناسایی رای دهندگان اسپانیایی و 91 درصد از رای دهندگان به حمایت کلینتون.

تبلیغات

اما به ان بی سی تحلیلگران توجه داشته باشید مغلوب ساختن پیشی جستن در واقع باید پرواز tailwind در این نقطه: از لحاظ تاریخی مقامات منتخب دیدن یک افزایش در تایید اعتبار در هنگام بار ناپایدار هستند و وقت رئیس جمهور در خصوص تمایل به توان مطلوب تر نسبت به رقبای خود را هنگامی که نظرسنجی در مورد توانایی خود را برای رسیدگی به بحران. این واقعیت است که بایدن لبه مغلوب ساختن پیشی جستن در این متریک (در 47 درصد در مقابل تهمت را 38 درصد) است که در واقع عمده ناهنجاری.

نامتناسب تاثیر coronavirus نیز پیشنهاد در اعداد است. اکثریت پاسخ دهندگان گفته اند که نمی دانند هر کسی که تا به حال بدست ویروس (59 درصد) اما بیش از سه چهارم از شرکت کنندگان گفت: آنها نگران یک دوست آن را دریافت کنید. با بسیاری از مکان ها در این کشور نمی رود برای دیدن یک قله در coronavirus موارد برای یکی دیگر از چند هفته این شماره ما فقط می توانیم انتظار برای دیدن افزایش می دهد—به خصوص اگر متحده را انتخاب کنید به شل ماندن در خانه و محدودیت های بیش از حد زود است.

تبلیغات

رانده شده توسط این ترس 58 درصد از کسانی که آرای گفت: آنها بیشتر نگران در مورد متوقف کردن گسترش ویروس از اقتصادی خرید اینترنتی از پناهگاه در محل اقدامات است.

اینجا آزادی به نظر نمی رسد به افتراق پاسخ دهندگان با مسابقه. اما با تحقیقات اولیه نشان عالی نابرابری در میزان بیماری و مرگ در میان آمریکایی های سیاه و سفید و دیگر جوامع از رنگ (به طور خاص Latinx و بومی جمعیت) آن را امن انتظار رای دهندگان سیاه خواهد بود به احتمال زیاد به می دانم کسی که این ویروس نسبت به سفید رای دهندگان.

تبلیغات

این افزایش چند کلید پیگیری ملاحظات, به ویژه هنگامی که با توجه به این اپتیک از ضد خاموش کردن اعتراضات فوران در کشورهای مختلف (وجود یک کل بسیاری از سفید که سفید و آبی). اگر سیاه جوامع و جوامع دیگر از رنگ نیست مواجه شدید ترین اثرات از coronavirus را سفید مردم بیشتر تمایل به انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و بحران ؟ برای قرار دادن آن در حتی ضخیمتر میشود شرایط: اگر مردم سفید شد فقط به عنوان به احتمال زیاد به مرگ از COVID-19 به عنوان افرادی بودند که 51 درصد از آنها هنوز هم پشتیبانی از مغلوب ساختن پیشی جستن?

جو بایدن نیاز خود را شنیده

در حالی که این اخبار به نظر می رسد بیشتر برای بایدن—جامد پشتیبانی قابل اعتماد در میان رای گیری دموکراتیک بلوک و اعتماد به نفس بیشتری در دست زدن به یک بحران — نیز وجود دارد برخی از نقاط داده ها به نگران است.

تبلیغات

نسل Z و هزاره رای دهندگان خالص نگه دارید-منفی نظر شخصی بایدن با فقط یک چهارم از مدارس مشاهده او مثبت (44 درصد نظر او نامطلوب). او هنوز هم محبوب تر از مغلوب ساختن پیشی جستن—برگزاری 20-از نقطه به علاوه استفاده بیش از او خواه حریف—اما این واقعا نیست گفت: بسیار در میان رای دهندگان جوان.

و حتی اگر رای دهندگان به نظرسنجی در این نظرسنجی می گویند که آنها ترجیح می دهند بایدن رهبری در طول یک بحران آنها به نظر نمی رسد به آگاهی از آنچه که او شده است گفت: تا کنون در این بیماری همه گیر.

تبلیغات

از ان بی سی نیوز:

وقتی پرسیده شد که اگر به آنها اعتماد اظهارات خود را در مورد کوروناویروسیک کثرت رای دهندگان—42 درصد گفت: آنها آگاه بودند اظهارات خود را یا ندارد, نظر, در حالی که 26 درصد گفت: آنها او را مورد اعتماد و 29 درصد نیست. (مقایسه مغلوب ساختن پیشی جستن است در 36 درصد اعتماد 52 درصد اعتماد ندارند و 10 درصد آگاه نیست/بدون نظر.)

تبلیغات

این می تواند شواهدی که گفت: هیچ چیز به مراتب بهتر از این مخلوط پیام و اطلاعات غلط تهمت قرار دادن است در طول جلسات خود را, اما آن را نیز برقرار روشن رهنمود برای بایدن—بیشتر قابل مشاهده است و بیشتر آوازی در مواجهه با این بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im