کاخ سفید نامزد ژنرال چارلز براون برای تبدیل شدن به اولین سیاه و رئیس ستاد نیروی هوایی ایالات متحده


Gen. Charles Q. Brown, Jr., commander of the U.S. Pacific Air Force talks to a select group of journalists during the course of his visit to the Philippines in suburban Pasay city, south of Manila, Philippines.

ژنرال چارلز Q. براون جونیور فرمانده ایالات متحده در اقیانوس آرام نیروی هوایی ایران به یک گروه را انتخاب کنید از روزنامه نگاران در طول این دوره از سفر خود به فیلیپین در حومه Pasay city, جنوب مانیل فیلیپین.
عکس: Bullit مارکز (عکس از آسوشیتدپرس)

ساعت شکسته مناسب می تواند دو بار در روز و ظاهرا بنابراین می تواند آشکار دشمن بیگانه و نژادپرست است.

نیروی هوایی بار گزارش که ما ادعا جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن فقط نامزد ژنرال Charles Q. براون جونیور برای تبدیل شدن به بعدی رئیس ستاد نیروی هوایی ایالات متحده. برای کسانی که در خارج از حلقه قهوه ای نه تنها با داشتن بالاترین-رتبه بندی لباس شخصی و موقعیت — H. N. I. C. اگر شما خواهد شد—اما او می خواهم تبدیل به اولین افسر سیاه به فرض که عنوان در هر یک از شاخه نظامی و سیاه برای اولین بار ارشد پنتاگون رهبر پس از بازنشسته ارتش ژنرال کالین پاول رئیس ستاد مشترک ارتش از سال 1989 تا 1993.

تبلیغات

“من واقعا افتخار و فروتنی با نامزدی برای خدمت به نیروی هوایی را 22nd, رئیس ستاد” براون گفت: در بیانیه ای در روز دوشنبه. “اگر تایید شد [شوهر] Sharene و من نگاه به جلو به ساختمان بر میراث ژنرال دیو و سحر Goldfein و بسیاری از airpower غول های قبل که در خدمت نیروی هوایی ما و ملت ما با چنین فداکاری است.”

همانطور که برای رزومه کاری خود را, آن را برای خود صحبت می کند.

وال استریت ژورنال یادداشت که ژنرال براون افسر نیروی هوایی پس از سال 1984 بسیار تزئین شده F-16 خلبان که خدمت در منطقه آسیا و اقیانوس آرام و خاور میانه و اروپا, در علاوه بر این به پرواز تقریبا 3000 ساعت—از جمله ماموریت های مبارزه با—در طول این دوره از کار خود را.

“او فوق العاده عملیاتی تجربه” دبورا لی جیمز سابق نیروی هوایی, منشی, گفت: بار. “او تمایل به محبوب با نیروهای نظامی خود را. مردم می خواهند به دنبال او—او نمی شود از ترس او از طریق الهام او به ارمغان می آورد به جدول.”

تبلیغات

پس از تایید توسط سنا ژنرال قهوه ای را جایگزین ژنرال دیوید Goldfein است که انتظار می رود به بازنشسته در ماه ژوئن 30.

“او بی بدیل استراتژیک و چشم انداز عملیاتی تخصص” نیروی هوایی, منشی, باربارا Barrett توییتی. “رهبری او خواهد بود به عنوان ابزاری خدمات همچنان به تمرکز بر روی قابلیت های و استعداد های ما نیاز به پیاده سازی [ملی, استراتژی دفاع].”

تبلیغات

احترام با توجه به ژنرال قهوه ای و تبریک بر اینکه در آستانه ساخت, سیاه تاریخ است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im