در حالی که شما “پناه در محل” Steller عوامل راه اندازی یک سری ویدئو به شما کمک کند برنامه که کوچک سازی حرکت

با این ویروس قفل پایین ساخت آن غیر ممکن است برای حضور در هر یک وقایع عمومی, عوامل, در Steller ارشد گروه راه حل های بسته بندی خود را محبوب زنده همایش ها و سمینارها به ویدئوها — برای سالمندان که می خواهید به آن حرکت بزرگ را به چیزی پایین تر-تعمیر و نگهداری و تنها در سطح.

از امروز شما می توانید خود را برای اولین بار آنلاین تصویری قسط از سری مطالب از این سمینارها شامل ایده ها در گرفتن بیشترین ارزش خارج از خانه خود را, شاخص های آن را برای فروش تنک کردن همه “چیز” است که تجمع بیش از چند دهه از مالکیت و پیدا کردن جذاب امکانات و مکان های که برای خانه بعدی.

پس از یک دیوانه وار در اوایل سال 2020 بازار املاک و مستغلات سوخت موجودی کم و تقاضای بالا Steller عوامل می گویند که آنها در حال دیدن احترام و لازم است مکث در سراسر این صنعت با توجه به محلی و دولت سفارشات مربوط به COVID-19.

“بازار املاک و مستغلات شروع به ضربه زدن به دکمه مکث می گوید:” Steller کارگزار-بلر عامل برایانت هنوز گزارش ترافیک و فروش از هفته گذشته که بیشتر شبیه سوپر-فروشنده بازار در سال 2017 به جای دو کمی سردتر سال در میان است.

“تا زمانی که اقامت در خانه سفارش بسیاری از خواص بوده است که تحت قرارداد در 48 ساعت” او اشاره می کند.

که شامل یک صفحه اصلی این تیم ذکر شده در هفته گذشته در 1.2 میلیون دلار به خود جلب کرد که دو قوی ارائه می دهد در یک روز.

با توجه به کارگزار-صاحب کنراد Steller ایالت اقامت در خانه به منظور به طور خاص مانع معاملات املاک و مستغلات اجازه می دهد تمام موجود در معاملات از جمله همه طرف های درگیر در این فرآیند به کار به آن را به اتمام.

“ما نزدیک به 40 مشتریان تحت قرارداد و تنها یک خاتمه داده شود با توجه به شرایط اطراف COVID-19 می گوید:” Steller. “هر کس نیاز به یک سقف بالای سر او به خصوص در این زمان و ما سخت در حال کار با مشتریان ما برای کمک به آنها نزدیک است.”

برخی از دیرین مالکان می افزاید: برایانت نیاز به فروش زیر یک سختی و یا دیگر استرس است.

“تصمیم به حرکت است که اغلب نه داوطلبانه. مردم نمی یک روز از خواب بیدار و تصمیم می گیرید که آنها می خواهند به حرکت می کند.”

این Steller گروه پس از دستور دولت — توقف همه حاضر و آینده فعالیت خرید و فروش در این زمان صرفه جویی برای نیازهای خاص. در آن موارد, عوامل کار با مشتریان مورد به مورد در دستورالعمل منظور دولت.

“برخی از مشتریان خواهد شد قرار دادن همه چیز در نگه دارید و صبر کنید برای چیزهایی که به حل و فصل کردن اما دیگران نیاز به حرکت” برایانت (آرکانزاس) پیش بینی کرد. “زندگی اتفاق می افتد.”

برایانت اشاره می کند که اقامت در خانه سفارش اثرات تعداد زیادی از خریداران و فروشندگان است.

“صاحب خانه که به دنبال به جلو به یک پست-اورژانس بازار آماده می کند با مرور آنلاین ما سمینار ارتباط هر یک از پرداختن به یک بخش مهم از یک مقام ارشد آزادسازي یا “rightsizing’ حرکت می گوید:” برایانت.

فیلم منعکس Steller ارشد راه حل های یکی-از-یک نوع رویکرد به فروش خانه. Steller عوامل همه متخصصان ارشد در حرکت هستند که اغلب به نام در ماه و یا سال پیش به آماده شدن برای آینده فروش — برای کمک به ارزیابی آنچه در یک خانه است که ارزش فعلی بازار و چقدر بیشتر ارزش آن ممکن است با برخی عاقلانه تعمیرات و بهبود.

Steller حفظ روابط منحصر به فرد با حرفه ای ها که می تواند به حل مسائل و آماده خانه برای فروش و قادر به همه چیز از معوق, تعمیر و نگهداری, تعمیر آسیب به روز رسانی با رنگ های تازه و جدید کف پوش.

Steller کار می کند با یک حرکت با احتیاط رفتار یک پیمانکار ماهر در ظریف حرکت موقعیت و خانه به خانه ارائه و لیست متخصص که حرفه ای مراحل خانه قبل از قرار دادن آنها در بازار است.

Steller عوامل می تواند استناد شما سوره و آیه چقدر ارزش آنها تحویل داده ام به خود فروشندگان با استفاده از این مهارت.

شما می توانید کشف چگونه Steller می توانید آدرس خود را فروش بالقوه و حرکت خود را با سری ویدئو های موجود در DenverSeniorSeminars.com.

اخبار و سرمقاله کارکنان از دنور پست تا به حال هیچ نقشی در این پست آماده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im