در حالی که تنظیم به حالت عادی Broncos GM جان Elway مربی ویک Fangio بحث جدید اضافه شده به فهرست

Broncos مدیر جان Elway تماس های گرفته شده در طول یک پیاده روی در اطراف محله خود و مربی ویک Fangio به نام از خانه صبح روز سه شنبه برای بحث در مورد تیم سراسیمگی از فهرستی از حرکت بیش از ماه گذشته.

به انجمن خوش آمدید کنونی نشانه ای از بار.

با توجه به این بیماری همه گیر کوروناویروس که توقیف NFL را درب Elway و Fangio نیست نشسته side-by-side در Broncos’ سالن قبل از مونتاژ و رسانه ای نیست, عقب نشینی به دفاتر خود را پس از آن برای ادامه آسیاب دور در پیش نویس چشم انداز و/یا آماده شدن برای شروع offseason برنامه مارس 20.

Fangio شده است در تماس با چند بازیکن است.

“خوشبختانه در مورد من و (برای) یک بیت خوب از دیگر مربیان ما تجربه 2011 تحریم وجود دارد برخی از سابقه برای این” او گفت:. “من به صحبت به یک دسته از بازیکنان در آخرین هفته یا بیشتر و بسیاری از آنها در حال پیدا کردن راه هایی برای دریافت (تمرینات) انجام می شود. تفاوت این است که در طول تحریم ها نمی توانیم اجازه تماس با بازیکنان است. این وضعیت اجازه می دهد تا ما را به انجام این کار است و من مطمئن هستم که ما می آمد تا با چیزی است که برای برقراری ارتباط با این بازیکن از طریق (قرص) و یا اسکایپ و همه چیزهای خوب است و ما شکل که.”

این Broncos احساس آنها را نمیفهمد شرایط خود را در سمت راست گارد (گراهام گلاسکو), cornerback (A. J. Bouye) پایان دفاعی/مقابله با (Jurrell کیسی) در حال اجرا به عقب (Melvin Gordon) و توپ (Sam Martin). بعد پیش نویس مارس 23-25 و چگونه به استفاده از خود را در زمان ذخیره کردن 10 میدارد.

Fangio و Elway تحت پوشش موضوعات متعدد در طول تماس:

Gordon-لیندسی پویا

چه داستان: این Broncos امضا گوردون به دو سال با مبلغ 16 میلیون قرارداد به احتمال زیاد در حال حرکت فیلیپ لیندسی — 1000-حیاط حمله کننده خود را در دو فصل به یک نقش مکمل.

Fangio گفت: “من به صحبت فیلیپ — به او صحبت کرد (دوشنبه). ما واقعا در مورد آن صحبت کنید. فیلیپ یک رقیب. او فقط نمی خواهید به دور خود و یا خود را حمل. آن را بسیار عادی در NFL در حال حاضر به دو از پشت به اشتراک گذاری وظایف. وجود دارد مقدار زیادی از کار در آنجا به حال بین هر دو آنها است.”

Elway گفت: “با این فرصت را به زمین ملوین ما فکر آن را یک ترکیب خوب با فیلیپ. … من صحبت با فیلیپ عامل (مایک مک کارتنی). خواهیم دید چه اتفاقی می افتد با آنچه که ما می توانید انجام دهید بعد. که تضمین می کند هر دو راه (از معامله و یا بدون قرارداد).”

تجزیه و تحلیل: بیایید آن روبرو هستند — Gordon امضای خبر بد برای لیندسی. مهم نیست که به Elway که لیندسی او احساس می کند بهتر است قرارداد خود را و سزاوار یک فرمت است که او را در زادگاه خود. منهای یک معامله جدید لیندسی بهترین دوره در حال حرکت رو به جلو است که سرمایه گذاری بر روی شانس خود را در این سال و پس از آن ضربه زدن به بازار باز با یک جامد رزومه.

چگونه Bouye/کیسی مناسب

چه داستان: علاوه بر امضای چندین نمایندگی رایگان به Broncos فعال بودند در بازار تجارت اضافه کرد cornerback A. J. Bouye به جای کریس هریس و دفاعی linemen Jurrell کیسی اساسا به جای درک ولف. Fangio خواسته بود اگر Bouye و کیسی اجازه خواهد داد که او را به تماس با دفاع راه او می خواهد.

Fangio گفت: “تمام آن باقی مانده است دیده می شود. بدیهی است که آنها دو خوب بازیکنان فوتبال. آنها رو تجربه در سیستم های مختلف. هر چیزی که ما ممکن است بخواهید آنها را برای ما انجام می دهید آنها باید قادر به از نظر روانی. دوباره, آن را فقط می تواند یک آزمون و خطا برای دیدن آنچه که به بهترین وجه متناسب با 11 بچه های ما. من مطمئن هستم که با این حال دفاع ما معلوم و چه نوع از دفاع به آن نیاز دارد به این بچه ها مناسب خواهد شد در بسیاری از طرح های.”

تجزیه و تحلیل: اولین چیزی که در یک لیگ های اجرایی گفت: پس از Bouye تجارت بود که چگونه به خوبی او را جا به Fangio منطقه مبتنی بر پوشش طرح. و اولین چیزی که یک NFL دستیار مربی گفت: در مورد کیسی آماده شد برای او تولید می شود کابوس. این مهندسان باید احساس اعتماد به نفس آنها را شش هسته بازیکنان در دفاع به صورت 2020 — Bouye کیسی خارج linebackers فون میلر و برادلی Chubb و safeties جاستین سیمونز و کریم جکسون.

پیش نویس تغییرات

چه داستان: بیشتر از هر نرم افزار روز لغو شد همراه با بالا-30 بازدید هر تیم مجاز است. پس از کنفرانس تلفنی یک لیگ های اجرایی گفت: NFL شبکه که تیم اجازه خواهد داشت به 10 یا کمتر مردم در یک اتاق ولی در شش پا و جدایی و فاصله است. اما بررسی روند تغییر کرده است. Elway گفت: Broncos انجام خواهد شد تلفن و زوم مصاحبه با چشم انداز.

Fangio گفت: “هر سال شما به گوش مردم می گویند که 90 ٪ از ارزیابی کردن نوار و دیگر 10 درصد است ترکیب و نرم افزار روز و تمام چیزهای دیگر است که می رود. این سال از آن خواهد شد واقعا تست شده است. از آن خواهد شد 90 ٪ از آنچه شما بر روی نوار کاست و ما را از وجود دارد.”

تجزیه و تحلیل: نداشتن هر گونه بالا-30 بازديد زمانی که چشم انداز مجاز به سفر به یک تیم مرکز پزشکی بررسی و جلسات با مربیان است که بزرگترین تغییر دهید. یک بازیکن بود که دعوت به ترکیب و مجروح شد در سال گذشته است کمتر احتمال دارد به پیش نویس نسبت به سال گذشته است.

پرداختن به خط حمله

چه داستان: اولین پلیر Broncos به توافق نظر با مارس 18 بود Detroit Lions راست گارد گراهام گلاسکو (چهار سال 44 میلیون دلاری).

Fangio گفت: “در هر زمان شما می توانید اضافه کردن یک مرد است که تطبیق پذیری و نه فقط در رفتن و بازی دو موقعیت مختلف, اما آنها بازی خوبی را به نفع چیزی که به (اضافه کردن). در حال حاضر ما در حال نگاه کردن به او به عنوان یک گارد اما ما می دانیم که او می تواند بازی مرکز بسیار خوبی است. که خوب به ویژه هنگامی که شما به عنوان پیش نویس و خود را در کل تیم است نه مجموعه ای در حال حاضر. … او از نوع پسر ما می خواهم برای اضافه کردن به تیم ما در یک دسته از موقعیت.”

تجزیه و تحلیل: برترین کتابها موضوعات کتابخانه امید گلاسکو قادر به اقامت در گارد و متوقف کردن درب گردان در آن موقعیت است. اما مرکز باز می ماند و Broncos باید احساس راحتی شروع یک تازه کار وجود دارد چرا که او را مجبور گلاسکو و چپ گارد دالتون Risner در دو طرف او.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im