گفته هایدی کلوم
عکس: Jerod هریس (هایدی کلوم)

من نمی دانم که شما هستند. من نمی دانم آنچه شما می خواهید. من می توانم به شما بگویم که من پول ندارم. اما آنچه که من را بسیار خاص و مجموعه ای از مهارت های. مهارت های من را به دست آورد بیش از یک حرفه ای است. مهارت های است که من را به یک کابوس برای افرادی مانند شما. بنابراین اگر شما اعتراف است که شما besmirched و مورد آزار واقع شدند ژرمنی زن هایدی کلوم با تماس با او چیزی که او واقعا است که می تواند پایان آن است. من نمی خواهد نگاه شما را دنبال کنید.

اما اگر شما نمی, من به دنبال شما. من شما و من شما را ستایش.

گذشته از این واقعیت که او صحبت می کند مانند یک مارول فیلم supervillain که می پوشد عینک یک چشمی و یک تیم از سرسپردگان من هیچ نظری ندارم که هایدی کلوم است. من زندگی تقریبا هایدی زندگی و برای من هر زن می تواند یک هایدی. مثلا من 80 در صد مطمئن باشید که Gwyneth Paltrow در تصویر بالا. و اگر شما به من گفت که جنیفر آنیستون یا کیت آپتون من تنها پاسخ خواهد بود:

تبلیغات

“کلمه است.”

پس از صحبت با منابع متعدد من گفت که هایدی کلوم سفید است و برخی تایید کرده اند که او در واقع یک زن است. من همچنین مطلع شده است که او در پروژه باند , اما من فکر نمی کنم که درست است. ساکنان در پروژه های مسکن من در زندگی به ندرت متعلق به هواپیماهای بنابراین من کاملا مطمئنم که پروژه ندارد و باند فرودگاه. من نیاز به منابع بیشتر.

تبلیغات

با توجه به صفحه شش کلوم که—من به شما یادآوری می کنند که هر دو سفید و یک زنبود که یک قاضی در america’s Got Talent. در اوایل مصاحبه کلوم گزارش دفاع NBC جلال میانه-مدرسه استعدادهای درخشان نشان می دهد پس از دیگری قاضی Gabrielle Union, به نام AGT برای نژادپرستی در طول دوره تصدی خود را در نشان می دهد.

“من فقط به حال یک تجربه شگفت انگیز” گفت: کلوم که آمریکا نیست و به نظر می رسد هیچ استعداد. “من می توانم صحبت می کنند [گابریل]. من را تجربه نمی کنند همین است. به نظر من هر کس رفتار شما با نهایت احترام. من هرگز دیده می شود هر چیزی که عجیب و غریب بود یا مضر.”

تبلیغات

در حال حاضر کلوم است که دو برابر را گفت او بدنام شدن برای صحبت کردن حقیقت او اضافه کرد که آنچه او گفت تا به حال هیچ چیزی برای انجام با مسابقه. سپس کلوم ادعا شده که خشم و اوباش تبدیل شده و به نام او بیشتر unimaginably ننگین نام شما می توانید تصور کنید. (که شما نمی تواند به دلیل این نوع از تعریف “غیر قابل تصور است.” اما حتی اگر شما می تواند به شما هنوز هم نمی خواهد حدس بزنید که چه نوع از زبان مردم استفاده می شود برای توصیف این که من ممکن است یا ممکن است به ذکر است که از Caucasoidian انواع.)

صفحه شش گزارش:

اما روز چهارشنبه در amfAR gala در Cipriani وال استریت کلوم به ما گفت: “تعداد زیادی از مردم رو دیوانه در من است. من به نام مثلا ” یک زن سفید.'” او افزود: “من فکر می کنم مهم است که برای هر کس برای خود صحبت می کنند حقیقت است. من فکر می کنم که هنگامی که یک داستان وجود دارد که باید گفته شود. من تا به حال یک داستان متفاوت است.”

کلوم گفت: “من فقط می تواند صحبت می کنند به آنچه که من دیدم — این هیچ ربطی به با چه رنگی هستم. من یک انسان بنابراین من فقط نگاه آنچه که من دیدم.”

تبلیغات

در حالی که برخی ممکن است بپرسید چه یک زن سفید احتمالا بدانید در مورد تجربه نژادپرستی کلوم مجاز به صحبت در مورد این موضوع. چه کس دیگری علاوه بر کلوم می توانید می گویند آنچه که آنها را دیدم و زمانی که آنها در مجموعه ای با اتحادیه هر روز در طول زمان است که او با تجربه این اتهام نژادپرستی? بیش از هر کسی کلوم خواهد می دانم آنچه محیط زیست بود…

صبر کنید.

منابع من در حال حاضر به من گفتن که کلوم نبود حتی در AGT اخیر فصل است. من خبرچینان—که او نیز ادعا می کنند که کلوم است که یک اروپایی زن انسان می گویند که کلوم نبود در بازیگران در طول زمان اتحادیه می گوید: او تبعیض. ظاهرا کلوم بدون بینش وجه درست نیست و باور یک زن سیاه و سفید با تجربه نژادپرستی چون به عنوان یک زن او را تجربه نمی کنند هر که نیمه چگونه نژادپرستی کار می کند.

تبلیغات

چه نوع از شخص می گویند چیزی شبیه به این ؟

من می دانم که شما فکر می کنید من میخوام گویند “سفید کاری” اما من هرگز توهین Terry Crews مانند آن.

تبلیغات

از سوی دیگر این حق از زن راهکار. آنها شده اند قهرمان جهان از gaslighting پس از اختراع گاز و چراغ. آنها می توانند چشم پوشی از هر گونه ظلم و ستم نیست که سالی را پوست عاج اما انتظار همبستگی از زنان سیاه خود را هر زمان که ظریف احساسات آشفته هستند. هر زمان که اتفاق می افتد که همه آنها: “Yasss, sis, باور زنان!”

روشن نیست که تمام زنان سفید پوست هستند مانند این. من’mma می گویند 52-53 درصد دارای این صفت است.

تبلیغات

همچنین من می خواهم به استفاده از این “این اتفاق نمی افتد به من پس از آن احتمالا نمی افتد” دفاع. این تنوع کمی از “من مورخ یک پسر سیاه و سفید در کالج” تئوری نژاد پرستی.

زمانی که من دانشجوی سال دوم در دانشگاه, من یک دختر برای دیدن R. Kelly و اطلاعیه های عمومی. به نوعی ما زخم پشت صحنه و ملاقات گروه است. R Kelly با کیفیت بالا محو شدن نیاز به یک لبه بالا و wifebeater شد نوع تیره رنگ است اما به اعتبار خود او نمی ادرار در من و یا تاریخ.

تبلیغات

با توجه به هایدی کلوم که nigga نمی ظروف سرباز یا مسافر با آنها lil دختران.

من در حال حاضر نمیفهمد که چرا بسیاری از مردم سفید نفرت که به نام یک فرد سفید—به دلیل امتیاز از فردیت آنها می توان توانایی تنها بود مشخص می شود که در صورت مفرد. آنها دوست ندارند که مشخص اعمال دیگران. آنها نفرت به نام “سفید رای دهندگان” که زندگی در “سفید محله” و اعمال مانند “سفید کاری” حتی اگر آنها در حال حاضر به بحث در مورد “سیاه رای سیاه و سفید “محله” و “سیاه” در تمام طول روز هر روز.

تبلیغات

به هر حال من فقط می خواستم بگم یک کلمه به هر کدام یکی از شما niggas به نام هایدی “سفید کاری”:

کلمه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im