که اعضای کنگره با استفاده از Coronavirus اینتل به مارتا استوارت سهام خود را? در اینجا چیزی است که ما می دانیم درباره #BURRisma


Senator Richard Burr (R-NC).

سناتور ریچارد با مته سوراخ کردن (R-NC).
عکس: اندرو CABALLERO-REYNOLDS (گتی ایماژ)

در اینجا چگونه کار می کند. اعضای کنگره بخشی از یک گروه را انتخاب کنید از مردمی که حق دارند به اطلاعات ممتاز. این اطلاعات بدیهی است که می تواند بر بازار سهام است. می گویند برای مثال شما یک سناتور از ایالت کارولینای شمالی و بیایید می گویند که شما یک جمهوری خواه و اجازه دهید فقط می گویند به خاطر مکالمه است که شما صندلی در کمیته اطلاعات مجلس سنا و اجازه دهید بگویم که این موقعیت اجازه می دهد تا شما را به دسترسی به برخی از بسیار اطلاعات حساس مانند جهان به عنوان ما آن را می دانم در مورد تغییر است. و اجازه دهید می گویند که چون شما رتبه بندی بالا عضو کنگره شما یاد بگیرند که, تجاری, شرکت های هواپیمایی, رستوران ها, اساسا تمام مکان های که در آن مردم جمع می رویم به شدت نهفته است. و اجازه دهید می گویند—من فقط spitballing در اینجا—که شما خود را یک گه تن از هتل سهام. شما می دانید که این سهام در حال تبدیل شدن به گه در چند هفته آینده پس چه چیزی شما را انجام دهید ؟

اگر شما در حال سناتور. ریچارد با مته سوراخ کردن (R-NC) شما کمپرسی که سهام مانند یک کارداشیان خواهد بهترین دوست برای بازی با کودک, پدر, (فقط به آن پا زدن با کودک, پدر, و نه, بهترین دوست).

تبلیغات

آنچه در حال حاضر در صورتحساب یا لیست به عنوان BURRisma—زبان-و-گونه بازی در این سناتور آغاز شده که این ظروف سرباز یا مسافر و جمهوری خواه به رهبری رسیدگی به معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن پسر شکارچی مدیره موقعیت در شرکت گاز اوکراین به نام Burisma منابع—به نظر می رسد مانند یک چند سناتور کاملا استفاده می شود جایگاه خود را به بازی کمی داخل بیس بال.

در اینجا چیزی است که ما می دانیم.

سناتور ریچارد با مته سوراخ کردن (R-NC)

می توانید با ما تماس بگیرید و او را دیک? من فکر می کنم ما باید. کیر, است که واقعا زندگی می کنند تا به نام مستعار خود را. نه تنها اوله کیر دانم چه شد واقعا خوب او این اطلاعات و به گفته یک اتاق پر از اهدا کنندگان همه چیز را که اتفاق می افتد و آنچه انتظار sparing هیچ جزئیات هفته قبل از بقیه از امریکا تا به حال هیچ سرنخی.

دستگیر در, راز, ضبط, این, سراخ کون, یا, کیر, آن را به عنوان شد گفت: Tar Heel, دایره “یک گروه حزبی که عضویت متشکل از شرکت ها و سازمان ها در کارولینای شمالی” همه چیز آنها می تواند انتظار می رود و بیشتر.

تبلیغات

از NPR:

در فوریه. 27 زمانی که ایالات متحده تا به حال 15 مورد تأیید از COVID-19 رئیس تهمت بود چرخی پایین ترس و نشان می دهد که این ویروس می تواند فصلی.

“آن را به ناپدید می شوند. یک روز آن را مانند یک معجزه است. آن را به ناپدید می شوند” گفت: سپس قبل از اضافه کردن “آن را بدتر می تواند قبل از آن بهتر می شود. این شاید می تواند از بین برود. خواهیم دید چه اتفاقی می افتد.”

در همان روز Burr با حضور در ضیافت ناهار برگزار شد در یک باشگاه اجتماعی به نام کاپیتول هیل ، و تحویل او بسیار نگران کننده پیام.

“یک چیز وجود دارد که من می توانم به شما بگویم در مورد این: آن است که بسیار تهاجمی تر در انتقال آن از هر چیز که ما را دیده اند در تاریخ معاصر” گفت: با توجه به ثبت اظهارات به دست آمده توسط NPR. “این است که احتمالا بیشتر شبیه به سال 1918 بیماری همه گیر.”

تبلیغات

او گفت: اساسا همه آنها به فروش همه چیز آنها و اجرای تپه. من نه سبک بودن در اینجا. تصور کنید اگر شما یک تاجر و خود را در کنگره فقط گفت که یک بیماری همه گیر در تاریخ همتراز با سال 1918 همه گیر است در افق. شما لازم نیست به یک نابغه به می دانم که خود شرکت هواپیمایی و هتل سهام احتمالا به مخزن.

اما با مته سوراخ کردن می خواهد مردم آمریکا به این باور است که او “ریخته تا $1.7 میلیون سهام” به طور تصادفی و آن را به حال چیزی برای انجام با این عکس ترسناک او نقاشی را ثروتمند ترکیبات که به اندازه کافی غنی در یک باشگاه اجتماعی است که هزینه در هر نقطه از $500 به $10,000 برای تبدیل شدن به یک عضو.

تبلیغات

نادیده گرفتن تماس برای او به استعفا و اعتراف است که او یک فرد فاسد به هسته با مته سوراخ کردن ادعا کرد که او می خواهم فقط تماشای اخبار هنگامی که او کاهش یافته است یک مقدار عظیم از سهام. و گفت که او هیچ جا نمی رود.

تبلیغات

حتی Tucker Carlson به نام برای با مته سوراخ کردن برای استعفا و واضح است که این نشانه ای از آخرالزمان هنگامی که کارلسون نمی خم کردن پشت خود را برای محافظت از یک جمهوری خواه است.

تبلیغات

سناتور. کلی Loeffler (R-Ga.)

من مطمئن هستم این است که همه فقط یک سوء تفاهم است. من مطمئن هستم که کلی Loeffler (R-Ga.), که فقط اتفاق می افتد به ازدواج به Jeffrey C. Sprecher که فقط اتفاق می افتد به رئیس بورس نیویورک به فروش می رسد خاموش هفت چهره’ ارزش سهام و دارایی های…

تبلیغات

صبر کنید…hol’ ،

یک نماینده کنگره متاهل به رئیس بورس نیویورک و حدس و گمان وجود دارد که آنها را فریب سیستم ؟

تبلیغات

Waitaminute, 50 درصد است تماس با من:

من: هی 50. آیا شما در مورد گوش Sprecher و همسرش Loeffler ظاهرا آزادسازی سهام…

تبلیغات

50 Cent:

تبلیغات

منظورم این است که شما باید اعتراف که اپتیک از این خیلی fucked up اما اجازه دهید شکستن آن همه را.

از روزانه وحش:

سناتور. کلی Loeffler (R-GA) گزارش اولین فروش سهام به طور مشترک متعلق به او و شوهرش در Jan. 24 روز است که کمیته های بهداشت و درمان مجلس سنا کمیته میزبانی خصوصی, همه سناتورهای جلسه از مقامات دولت از جمله CDC مدیر و Anthony Fauci, رئیس موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی در coronavirus.

“قدردانی از جلسه امروز از رئیس جمهور بالا مقامات بهداشتی در رمان شیوع کروناویروس” او توییتی در مورد این جلسه در این زمان.

که اولین معامله شد فروش سهام در شرکت Resideo فن آوری های با ارزش در بین $50,001 و $100,000. این شرکت قیمت سهام کاهش یافته است بیش از نیمی از آن و میانگین صنعتی داو جونز کلی ریخته است حدود 10 ، 000 امتیاز حذف حدود یک سوم از ارزش خود را.

این اولین بار بود که از 29 معاملات سهام که Loeffler و ساخته شده از طریق اواسط فوریه جز دو تا که فروش. یکی از Loeffler دو خرید سهام به ارزش بین 100.000 دلار و 250.000 دلار در Citrix یک شرکت فن آوری است که ارائه می دهد teleworking نرم افزار و که دیده است یک دست انداز کوچک در آن قیمت سهام پس از Loeffler خریداری شده به عنوان یک نتیجه از coronavirus ناشی از آشفتگی بازار.

تبلیغات

چه چیزی باعث Loeffler مورد کمی متفاوت با مته سوراخ کردن است این است که او نه تنها کمپرسی سهام که به مقصد از دست دادن ارزش در این coronavirus بار; او نیز فقط تا اتفاق افتاده است به خرید سهام که افزایش در ارزش از امریکا که در coronavirus بازداشت خانگی است.

Loeffler در حال حاضر گرفته شده به توییتر برای دفاع از خودش و تماس با همه چیز بی اساس:

تبلیغات

من مطمئن هستم که او حق است و گرداننده از او سهام فقط کورکورانه برداشت خاص این سهام بدون او یا شوهرش که فقط اتفاق می افتد به رئیس بورس نیویورک بدون ورودی خود را.

تبلیغات

همچنین تا به حال به این کمی عجیب و غریب: اولین کسی که به درخواست رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد کوروناویروس سهام تخلیه شد….سابق مدیر ارتباطات کاخ سفید و کاخ سفید عید پاک اسم حیوان دست اموز شان اسپایسر:

تبلیغات

سناتور. جیم Inhofe (R-Okla.)

Inhofe شده است می تواند حرکت بر دانش خودی و یا او می توانست یک ادم سفیه و احمق کامل است اما در هر صورت او همچنین ساخته شده برخی از معاملات درست قبل از آمریکا آموخته است که چگونه ویرانگر این همه چیز خواهد بود.

تبلیغات

این “اوکلاهما جمهوری خواه ریخته تا آنجا که $400,000 ارزش سهام در Jan. 27 سوابق نشان می دهد” به گزارش نیویورک پست. “او به فروش سهام پنج شرکت های مختلف از جمله اپل پی پال و مدیریت دارایی بروکفیلد با توجه به افشای گزارش.”

چیزی به من می گوید فقط بر اساس سهام او خلاص شدن از شر است که هر کس موفق خود را در سبد سهام بود فقط انجام گه که هیچ ربطی به خودی coronavirus دانش است.

تبلیغات

من می تواند کاملا اشتباه باشد چرا که Inhofe یک جمهوری خواه و با توجه به hotep تعریف از حزب جمهوری خواه آن را به معنی “محدود به انجام برخی از fuckshit.” بنابراین در حال حاضر ما صبر کنید.

دایان فاینستاین سناتور. (D-کالیفرنیا.)

تنها حزب دموکرات در این لیست است.

فاینستاین گزارش به فروش می رسد بین $1.5 میلیون و 6 میلیون دلار از سهام در یک شرکت بیوتکنولوژی در اواخر ژانویه و اوایل فوریه, درست قبل از سقوط بازار و راست پس از یادگیری از شیوع بیماری در طبقه بندی جلسات با توجه به اخبار چند رسانه.

تبلیغات

از سان فرانسیسکو کرونیکل:

فاینستاین و همسرش, سرمایه گذاری بانک Richard Blum فروش سهام در Allogene درمان یک شرکت بیوتکنولوژی با توجه به مالی آشکار است. آنها به فروش سهام در Jan. 13 Feb. 18. سهام پس از افزایش در ارزش, اوج در اوایل ماه مارس.

فاینستاین گفت: شوهرش به فروش سهام در درمان سرطان شرکت که “نامربوط است به هر کار در coronavirus و فروش بود و ربطی به این وضعیت است.”

فاینستاین را به عنوان یک دیوانگی فوران اطراف گزارش از فروش سهام توسط GOP بهداشت ، ریچارد با مته سوراخ کردن کارولینای شمالی, رئیس کمیته اطلاعات. او و همسرش به فروش می رسد 33 سهام در فوریه. 13 ارزش مجموع $628,000 به $1.7 میلیون, با توجه به گزارش های رسانه ها از جمله بیش از $200,000 در هتل های زنجیره ای سهام. بسیاری از سهام سقوط ارزش پس از همه گیر زده آمریکا

تبلیغات

فاینستاین در حال حاضر گرفته شده به توییتر به توضیح معاملات:

تبلیغات

بر خلاف دیگران در این لیست فاینستاین سهام حرکت می کند در واقع منجر به ضرر و زیان که باعث می شود من می خواهم به او اعتقاد دارند. من می خواهم به این باور شما بو. من انجام دهد. اما من بدست سوخته با نوع خود را قبل از. توسط نوع خود من معنی کنید. و سوخته منظورم این است که 53 درصد از زنان سفید رای دادند و خود را در برابر منافع خود به رای فعلی گه پاشنه پا به کاخ سفید. به طوری که من می گویند من به شما ارسال افکار و دعاهای من.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im