Snoop Dogg حضور “ملکه & باریک” برتر در AFI متحرک 2019 در تاریخ 14 نوامبر سال 2019 در هالیوود کالیفرنیا.
عکس: اما مک اینتایر (گتی ایماژ)

آن را به یکی دیگر تشریفاتی کشیدن در رسانه های اجتماعی این هفته به عنوان سیاه و سفید توییتر بخوانید گیل پادشاه برای کثافت برای جسارت به درخواست WNBA جانباز لیزا لسلی در مورد سمت تیره تر از کوبه برایانت میراث (2003 خود را برای حمله زمینی به شارژ بود که پس از آن اخراج و حل و فصل در خارج از دادگاه) در طی یک مصاحبه با CBS This Morning. و در این زمان چندین معروف مردمی انباشت اشیاء بدست آمده و همچنین مهمترین Snoop Dogg که مخالفت تشدید به یک در حال حاضر از ویروسی expletive پر از بیهوده گویی در Instagram که در آن او نه تنها به نام پادشاه چند pejoratives اما متهم او (و BFF اپرا وینفری) بودن همدستی در توطئه ای برای نابود کردن مردان سیاه پوست خود را به پایان, پست توسط به ظاهر تهدید اخبار صبح میزبان باید به او “نه عقب نشینی.”

“احترام به خانواده و عقب, سگ ماده” رپر نویسنده و تلویزیون شخصیت تف در صفحه نمایش و اضافه میکند: “قبل از ما دریافت کنید.”

تبلیغات

جای تعجب نیست (اگر متاسفانه بیشتر درگیر در گفتگو آنلاین به نظر می رسید دست نخورده توسط سولفات و پیشنهاد تهدید خشونت Snoop spewed در شاه; نه آن را به طور گسترده ای در نظر گرفته outsized پاسخ به موضوع در دست است. (یا شاید بسیاری از کسانی که در بر داشت این فیلم نگرانکننده آن را احساس نا امن به آدرس آن را به عنوان چنین است.) به جای رپر بود صریحا مورد تحسین قرار گرفته برای دفاع از سیاه و مردانگی در برابر اتهام شر از دو نفر با مشخصات بالا, سیاه, زنانی که—و من قول در اینجا باید یک دستور کار روشن به رعایت سفید برتری (مقایسه بسیار منفور ترامپ صاحب نظران الماس و ابریشم ساخته شده و این کاملا روشن).

تبلیغات

اما Snoop نیست انجام می شود. او پس از آن ارسال یک سری از سال paparazzi عکس های از پادشاه و وینفری خندان در کنار به طور گسترده ای متهم درنده جنسی Harvey Weinstein, اضافه کردن صدای خود را به کر از کسانی که indicting پادشاه برای عدم مصاحبه Weinstein در مورد اتهامات متعدد علیه او. (به عنوان اگر او نمی خواهد اگر او می تواند; شاه در واقع انجام مصاحبه Weinstein دفاع وکیل دانا Rutunno پاییز گذشته پرسیدن سوال از مراتب بیشتر فشار دادن تنور از کسانی که از او پرسید: Leslie.)

Snoop سپس رفت و برای وینفری را گردن positing که او: “آیا این سینه ی جعلی, کون, [مایکل] جکسون گه به لکه دار کردن نام خود را با آنها دروغ, باسن کودکان و نوجوانان و در اینجا او با یک متجاوز شناخته شده لبخند زدن و خندیدن. Fuck u و گیل. رایگان بیل کازبی.”

تبلیغات

برای بسیاری از “رایگان بیل کازبی” یک پل خیلی دور است. ناگهان بسیاری از مردم که می خواهم شرکت ثبت Snoop را علیه شاه و وینفری بودند ناگهان backpedaling در پاسخ به این رپر دفاع از یک جنایتکار متجاوز.

تبلیغات

و سپس به عنوان اگر در نشانه حتی بیشتر بحث برانگیز صدا وارد نزاع است.

تبلیغات

درست است. آن شد بیل کازبی خود را (و یا پرشور قائم مقام) احتمالا به tweeting از زندان که در آن او در حال حاضر در خدمت سه تا 10 سال حبس برای سه فقره از تشدید زشت حمله به, پس از طوفان است که در آن ده ها تن از دهه اتهامات نیز منتشر شده است.

کازبی هدف در این مخفی—و در عین حال بسیار عمومی—ماموریت ؟ با تشکر از Snoop برای دفاع از افتخار خود را به tweeting: “[W]مرغ آنها به من به من جامعه دردار قرار داده و من داخل از پنت هاوس آنها نمی برد و نه آنها سکوت من. این خیلی غم انگیز و ناامید کننده است که موفق زنان سیاه و سفید استفاده می شود برای لکه دار کردن تصویر و میراث موفق مردان سیاه و سفید حتی در مرگ است.”

تبلیغات

تبلیغات

گذشته از حس حق و توهم خود باید آن را به مراجعه به زندان به عنوان یک “جامعه دردار” و همراه خود را به عنوان یک “پنت هاوس” چه جالب که کازبی باید صدای جیر جیر در مورد سیاه بودن “استفاده می شود” زمانی که درصد قابل توجهی از زنانی که او را متهم کرد از drugging آنها را برای غیر مبتنی بر رضایت طرفین استفاده از بدن خود شد—منتظر—زنان سیاه و سفید? کازبی ناگهانی وفاداری به یک مرد او به احتمال زیاد روشن بینی خود را در حالی که رایگان (Snoop که اذوقه رسان از فرهنگ کازبی برافراشته مورد در خود بدنام “کیک پوند” سخنرانی) گفتن:

Misogynoir را دوست دارد شرکت.

تبلیغات

اجازه دهید روشن است: با این حال شما احساس می کنید در مورد تناسب پادشاه خط از سوال آن به هیچ وجه موجه پیشنهادی تهدید خشونت علیه او. (به عنوان وینفری افشا در امروز نشان می دهد صبح روز جمعه پادشاه دریافت کرده است تهدید به مرگ در صورت اختلاف است.) اگر شما فکر می کنید آن را سرگرم کننده برای شنیدن Snoop تماس او را “بد بو سگ سر سگ ماده” شما به همان اندازه به عنوان همدست در یک فرهنگ است که به طور منظم denigrates سیاه و در عین حال از ما انتظار دارد که یکسره قربانی ایمنی ما و عزت و صداقت به خاطر مردان سیاه و سفید—بدون هر گونه تضمین متقابل.

تبلیغات

در آن صورت Snoop را داد با یک مرد است که unapologetically استثمار زنان (پس با کازبی را برای پذیرش خود تحت سوگنداو با استفاده از آرام بخش ها به داشتن رابطه جنسی با زنان—اما هنوز هم اذعان می کند بدون خطا) یک یادآوری از رپر خود اعلام کرد وضعیت به عنوان یک “دلال محبت”. اما جمعی حمایت از نفرت خود را برای دو زن سیاه—اما سرمایه داری و یا سوال برانگیز تاکتیک های خود را ممکن است—بزرگتر از گیل پادشاه یا اپرا وینفری به دلیل آن صحبت می کند به گسترده تر نژادی پویا است که همواره انکار می کند پویایی جنسیتی و همچنین به عنوان خطرات واقعی زنان اغلب در همان جوامع ما قاطعانه دفاع کند. در “ما در مقابل آنها” دوگانگی که اغلب فریم روابط نژادی در امریکا به عنوان سیاه و سفید زنان ما همه بیش از حد اغلب خودمان را انداخته زیر اتوبوس شرمنده به سکوت و تعجب “اما آنچه در مورد ما?”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de