تایگر شروف و Shraddha Kapoor به تازگی به ویژه در ‘Baaghi 3’ آهنگ ‘Dus Bahane 2.0’ و پس از آن آهنگ هم شده مسخره (بیشتر) و یا توسط مردم (دوباره تنها, هاردکور, طرفداران). آیا شما می دانیم که Vishal Dadlani و Shekhar Ravjiani که اصلی آهنگسازان آهنگ مرده بودند در برابر بازسازی آن است. برای اضافه کردن به آن آهنگسازان نیست حتی بخشی از بازسازی هنگامی که آن را نشات گرفته است. سازندگان با نام مستعار احمد خان درگیر Vishal و Shekhar بعدا در این آهنگ که آهنگ در حال حاضر تشکیل شده و رد شده توسط اواز یا موسیقی دو نفری موسیقی بر شنوایی. Vishal و Shekhar سپس در پا و نجات آهنگ یا حداقل با این حال کمی به آنها می تواند.

Vishal و Shekhar همواره مورد انتقاد قرار آهنگسازان که ریمیکس آهنگ های قدیمی و اعتباری برای آن است. در واقع آنها شده اند و در میان آن چند موسیقی که در چند بازسازی آنها انجام داده اند همیشه اعتبار اصلی سازندگان اولین و مهمترین. در واقع در سال گذشته Vishal Dadlani در زمان به توییتر برای هشدار دادن به آهنگسازان از remixing آهنگ های خود را بدون اجازه آنها. او نوشت: “هشدار: من به هر سو ساخت ریمیکس از Vishal & Shekhar آهنگ. من حتی حرکت در دادگاه در برابر فیلم & نوازندگان. پس از Saaki Saaki من شنیدن آینده bastardisations شامل ‘Dus Bahaane’, ‘Deedaar د’, ‘Sajnaji Vaari Vaari’, ‘دختر’ & بیشتر. ایجاد آهنگ های خود را کرکسهای! (sic)” اما این زمان در اطراف این مورد متفاوت بود. پس Dus Bahaane شد نوزاد خود بوده و ریمیکس در راه است که آنها نمی مانند و پس از آن در حال حاضر شات, آنها تا به حال هیچ چاره ای اما به سعی کنید برای نجات آن را به عنوان آنجا که ممکن است.

ظاهرا زمانی که آنها شنیده ام که خود را از یاد پیگیری شد که دوباره برای ‘Baaghi 3′, آنها می خواستند اقدام به جلوگیری از آن, اما, مدیر Ahmed Khan تهیه کننده, Sajid Nadiadwala و بوشان کومار که در زمان طولانی در ارتباط رسیده به اواز یا موسیقی دو نفری و درخواست آنها را به مرحله و تعمیر ضبط شده remix نسخه از آهنگ های خود را برای حفاظت از سحر و جادو اصلی رسید. آهنگساز duo ایجاد نسخه جدید از این تعداد با خود کوله پشتی Se Swagat’ تولید کننده موسیقی Meghdeep بوز نگه داشتن سرعت جدید اما با در نظر گرفتن این آهنگ به عنوان نزدیک به اصلی افسانه ای به عنوان ممکن است. جالب است بدانید نسخه جدید در ادامه به ویژگی های اصلی و صدای – Shaan, KK و Vishal & Shekhar.

پس از ‘Dus Bahane 2.0’, Vishal و Shekhar که یک 2019 با سه تن از بزرگترین chartbusters از سال (با ‘دانشجوی سال 2’, ‘بهارات” و ” جنگ “آهنگ ها “Ghungroo’ و ‘Jai Jai Shivshankar’), در حال حاضر در حال کار بر روی دو فیلم برای YRF و علی عباس ظفر. آنها همچنین صعود دو پروژه بین المللی مستقر در انگلستان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im