زمانی که مستند برداشته است احتمال عود بالا است’

زمانی که مستند برداشته است احتمال عود بالا است’ – شیوه زندگی

به روز شده: Mar 29, 2020, 10:39 IST | Prutha Bhosle | بمبئی

مردی که شروع به تحقیق در مورد یک کتاب در مورد چگونه و چرا عفونت گسترش چهار سال قبل از coronavirus همه گیر نشان می دهد ادامه داد: انزوای اجتماعی تا یک واکسن می آید

India is currently under a 21-day lockdown. Pic/AFP

هند در حال حاضر تحت 21-day مستند. عکس/AFP

این تصادف وهم آور که آدم Kucharski کتاب قوانین سرایت: چرا همه چیز و به همین دلیل آنها متوقف شد منتشر شده در بریتانیا درست قبل از شیوع کروناویروس دسامبر 2019. “من شروع به کار در سال 2016. این مایه تاسف است که از آن منتشر شد در یک زمان مثل این که جهان در حال مبارزه با یک ویروس کشنده,” Kucharski دانشیار و سر هنری دیل همکار در لندن دانشکده بهداشت و پزشکی گرمسیری می گوید در یک مصاحبه اسکایپ. “اما در راه من خوشحالم که این کتاب که در آدرس اصول اساسی که درایو سرایت خواهد ایجاد آگاهی است.”

Kucharski است TED شخص برنده 2016 روزالیند فرانکلین جایزه و سخنرانی 2012 ولکام تراست علم نوشتن جایزه و نویسنده از شرط: چگونه علوم و ریاضی در حال گرفتن شانس از قمار. آخرین کار خود را توضیح می دهد که چه چیزی باعث می شود همه چیز گسترش همین دلیل شیوع بیماری مانند نگاه کنند و چگونه ما می توانید تغییر دهید و چه چیزی در آینده اتفاق می افتد. Kucharski با استفاده از ریاضی برای درک شیوع ابولا سارس و آنفلوانزا و در حال حاضر COVID-19. با آمار پرواز در اطراف چه آنهایی که نیاز به توجه فوری? “تعداد موارد گزارش شده است که وابسته به چگونه بسیاری از مردم در حال آزمایش است. اغلب آمار را منعکس نمی کند تعداد واقعی. آن است که تنها و تنها تعداد مرگ و میر است که تعیین کننده [میزان] انتقال بیماری” او توضیح می دهد. او روشن است که اگر مرگ رخ داده است امروز به این معنی است که عفونت رخ داده است حداقل یک ماه پیش. “وجود دارد یک تاخیر از انتقال به نتیجه [مرگ]. پس از آن است که تنها آمار و ارقام از مرگ است که نیاز به توجه ما است.”

Kucharski تاکید بر نیاز به یادگیری از شیوع بیماری های قبلی. در این کتاب او می نویسد: “یکی از شیوع لزوما شبیه دیگری است. آنچه که ما نیاز به یک راه برای جدا کردن ویژگی های خاص خاص شیوع از اصول اساسی است که درایو سرایت. یک راه برای نگاه فراتر از ساده توضیحات و کشف آنچه که واقعا در پشت شیوع الگوهای مشاهده می کنیم.”

Adam Kucharski
آدم Kucharski

اما با COVID-19 چه می تواند ما را احتمالا از یاد تاریخ ؟ “اگر شما نگاهی به مالاریا شیوع مردم بسیار قوی بود و نظرات نادرست در اطراف آنچه در آن بود. برخی حتی فکر آن نبود ، در حال حاضر با کروناویروس وجود دارد که مردم می گویند آن است که فقط آنفولانزا و که آن را نمی خواهد بد. اما ما نمی توانیم همان اشتباهات را دوباره و دوباره. ما نیاز به این را بسیار جدی است.”

با وجود جهانی مستندات و آب بندی از مرزهای او نیست متقاعد به اندازه کافی است و در حال انجام است. آنها آغاز شده با درجه حرارت نمایش در فرودگاه اما از گفتن 100 در افراد آلوده به, ورود, تنها چند را نشان می دهد یک تب و یا هر علامت. که بدان معنی است که دستگاه نمی خواهد انتخاب کنید تا موارد بالقوه است. “چین به عنوان مثال مرزهای خود را بسته. که آهسته گسترش در خارج از کشور است. اما در چین آن را تنها آهسته برای چند روز و سپس آن را دوباره به اوج خود رسید. شما باید آگاه باشید که شما فکر می کنید یک کنترل اندازه گیری موثر است اما ممکن است همیشه نمی شود.”

بهترین زمان برای مداخله به گفته وی در مراحل اولیه است. “برای یک دلیل و یا دیگر اوایل اعداد در ووهان نمی شد جدی گرفته شود. این اعداد و ارقام نیست بلافاصله ابلاغ به چه کسی است. اگر این امر انجام شده است که کارشناسان پزشکی می شده اند قادر به کنترل گسترش یافته است.”

سنگاپور با توجه به Kucharski انجام کار موثر در مقابله با این بیماری همه گیر. “هر کشور دارای محدودیت های آن است. اما سنگاپور انجام یک کار فوق العاده. آنها را بالا و مورد اعتماد دولت و راه اندازی رسیدگی به این ویروس است.”

سنگاپور در پاسخ به عفونت برگزار شده است تا بسیاری از سراسر جهان است. این کشور ثبت کرده است دو کشته و گسترش عفونت در نرخ بسیار آهسته تر از بقیه جهان. چه چیزی کمک کرد که آنها آماده بودند قبل از وقوع حتی رخ داده است چرا که از تجربه خود را با برخورد با سارس در 2002-03. آنها متوجه آنها نمی باید زیرساخت برای مبارزه با شیوع. بنابراین در چند سال آینده بیمارستان های جداسازی ساخته شده بودند بیشتر فشار منفی در اتاق ایجاد شد و قانون در محل قرار داده شد. در نهایت زمانی که جهان آگاه شد از COVID-19 سنگاپور آماده بود.

پس چه آینده ای در انتظار برای جهان است ؟ ناخوشایند زمان Kucharski فکر می کند. “از سلامت نقطه نظر قرنطینه و خود انزوا می تواند انتقال. اما ما نمی تواند در مستند برای یک سال; [آن را حمل بر] برای دو تا سه ماه در بهترین حالت. و هنگامی که کنترل ها برداشته کشور را در معرض خطر بیشتر انتقال است. اگر این شیوع عود در چند ماه ما خواهد شد را به یک مربع. و احتمال این اتفاق می افتد بسیار بالا است.”

همه شما می توانید انجام دهید, او می گوید: شستن دست های خود را, اطمینان حاصل شود حداقل تعاملات اجتماعی و اقامت در داخل خانه تا یک واکسن است در بر داشت.

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و همچنین یک راهنمای کامل در بمبئی از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر شهر در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im