زمانی که Telnagana سانتی متر پرواز کاروان به شنیدن یک “divyang’ مرد

Telangana وزیر K Chandrashekhar رائو در روز پنج شنبه متوقف شد او کاروان گوش کردن به شکایت از یک پیرمرد با ناتوانی است.

وزیر به یک بیمار شنوایی به احساساتی گرفتاری فرد معلول و حل مشکل خود را در انسانی ترین راه است.

در حالی که KCR بازگشت از یک برنامه از Toli Chowki منطقه, او در بر داشت یک-سن فرد معلول با یک یادداشت تفاهم در دست خود را. او را متوقف و خود را در کاروان خاموش کردم و از ماشین رفت o فرد و شخصا پرسید: در مورد مشکل خود را.

این فرد با معرفی خود به عنوان محمد سلیم و گفت که او یک راننده و برای نه سال گذشته بوده است مبتلا به بیماری های مختلف. او گفت: او پای او را شکست چهار سال پیش زمانی که او سقوط از یک ساختمان است. سلیم نیز به اطلاع وزیر که پسرش بهداشت نیز خوب نیست و این که او هیچ خانه خود را.

او به دنبال برخی از کمک از KCR.

رائو بلافاصله و دستور حیدرآباد جمع Shwetha Mohanty به انتشار غیر فعال حقوق بازنشستگی به سلیم و تخصیص دادن یک خانه دو خوابه. جمع رفت و به سلیم محل اقامت در Toli Chowki و پرس و جو.

پس از سلیم به حال یک معلول گواهی جمع تحریم بازنشستگی پس از آن و وجود دارد. یک خانه دو خوابه تحریم شد به سلیم در Jiyaguda.

جمع آوری همچنین وعده داده است که هزینه های درمانی خواهد شد به عهده دولت برای سلیم درمان و پسر خود را ارائه خواهد شد کمک های مالی از وزیر صندوق امداد جمع آوری شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>