زمانی که Sushant Singh Rajput نشان داد که چگونه نام خود را تا به حال منحصر به فرد اتصال به مادرش

کل کشور است که هنوز هم در حال آمدن به شرایط با Sushant Singh Rajput مرگ غم انگیز خودکشی. آن شده است تقریبا 14 روز و اینترنت هر روز پر از قدیمی خود را در مصاحبه ها یا تعامل با طرفداران خود است. در حال حاضر یک تصویر جدید رفته ویروسی در رسانه های اجتماعی که در آن Sushant گفت: یک فن معنای نام خود را و چگونه آن را همراه با نام مادر.

از طرفداران خواسته بود Sushant معنای نام او و راه Chhichhore بازیگر توضیح داد که آن را به نفع خود قلب خود را. فن پرسید: “چه معنی Sushant @sushantsinghrajput?” که Sushant در پاسخ گفت: “به این معنی که هر چیزی و همه چیز را در همان زمان. بهترین بخش این است که در این میانه قلب من نام آن نیز من را با نام s USHA nt. ببینید, چگونه فوق العاده است.”

چک کردن پست در اینجا.

 

به تازگی 13 روز بعد از او گذشت, Sushant خانواده منتشر شده بود بیانیه ای که خواندن “جهان Sushant Singh Rajput بود به سادگی گلشن به ما. او رایگان-روحیه پرحرف و فوق العاده روشن است. او کنجکاو در مورد همه چیز. او خواب بدون محدودیت و تعقیب رویاهای کسانی که با قلب یک شیر. او با لبخند سخاوتمندانه. او غرور و الهام از خانواده است. تلسکوپ خود را او باارزش ترین اختیار که از طریق آن او از روی علاقه gazed در ستاره است.”

آن را بیشتر به عنوان خوانده شده, “ما نمی توانیم خودمان را به شرایط است که ما نمی خواهد به شنیدن او آسان می خندد کنه. که ما نمی بینیم درخشان خود چشم دیگر است. که ما نمی شنوند بی پایان خود مطالب در مورد علم دوباره. از دست دادن خود را ایجاد کرده دائمی خودنمایی خالی در خانواده که هرگز پر نخواهد شد.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de