زمانی که سلیم خان در زمان سلمان خان در مدرسه

سلمان خان اغلب پذیرفته شده است که او شده است یک کودک شیطان به پدر و مادر خود را سلیم و سلما خان. در حال حاضر یک ویدیو که در آن سلمان خان, مذاکرات در مورد سلیم خان شدن به جای سلمان انجام شده است دور از اینترنت است. سلمان خان تا به حال به نظر می رسد در ‘Kapil Sharma نشان می دهد که در آن این بازیگر نشان داد که پدر او سلیم خان در زمان مجازات در مدرسه خود را برای پرداخت هزینه های اواخر.

“یک روز پدر من از بازگشت از کار او را دیدم به من ایستاده در خارج از کلاس. او پرسید: “چه شما باید انجام دهید در حال حاضر؟’ من گفت: “هیچی بابا. من نمی دانم چرا اصل آمد و از من خواست به ایستادن در زیر میله پرچم. من شده اند در اینجا ایستاده ام در تمام طول روز.’ من در کلاس چهارم در آن زمان” سلمان گفت.

پس از یادگیری است که سلمان بود که برای هزینه های سلیم ایستاده بود و زیر میله پرچم به عنوان عذاب است و او قادر به پرداخت این هزینه ها در زمان. “پدرم گفت:” او قرار نیست به پرداخت هزینه هستم. شما قرار است برای نگه داشتن او در کلاس. من در حال اجرا کوتاه از پول است. من پرداخت هزینه اما در حال حاضر اگر شما نیاز به مجازات شما نیاز به مجازات من است.’ بنابراین او رفت و ایستاده در زیر میله پرچم,” سلمان به یاد می آورد در این ویدئو.

سازمان دیده بان ویدیو اینجا هستید::

سلمان خان بسیار نزدیک به پدر سلیم خان است و اغلب با بیان این که ، این بازیگر اما در حال حاضر هزینه های مستند و دور از خانواده اش در پنول خانه رعیتی. در حالی که سلمان جشن عید با پدر سلیم هر سال در این سال آنها تا به حال برای انجام این کار از طریق تلفن.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de