V بی نظیر برنده america’s Got Talent فصل 2. قبل از پیروزی بالیوود, بازیگران, Ranveer Singh and Akshay Kumar تا به حال روت شده برای آنها. V بی نظیر به اشتراک گذاشته بود یک ویدئو از آنها. آنها در انجام Ranveer Singh آهنگ ‘Tattad Tattad’ در آخر.

در این ویدئو Ranveer گفت: “من بسیار خوشحال هستم که V بی نظیر را ساخته اند آن را به فینال america’s Got Talent. این بی سابقه است. من می خواهم به من بهترین آرزوهای خود را به این گروه. من فقط می خواهم بگویم که هر چه به دست می آورد در صحنه جهانی بی سابقه است. به انجام آنچه شما انجام داده اید در صحنه جهانی در چنین مد های دیدنی و جذاب شما باید برنده قلب از تمام ملت است.”

“ما بسیار افتخار می کنم. ما به شما عشق خود را برای فداکاری و تعهد و صداقت. نگه داشتن آن رفتن تا فینال. قرار داده و تمام انرژی خود را و انجام خود را با قلب و آوردن آن به خانه. C’mon V بی نظیر,” او اضافه شده است.

در اینجا این ویدئو:

از سوی دیگر, Akshay Kumar بود که در آخر با V بی نظیر و Shiamak داور. “همه شما خواهد بود خوشحال می دانیم که V بی نظیر هستند در فینال در امریکا استعدادهای درخشان و آنها در حال انتظار برای نتایج. من می خواهم و دعا و هند باید دعا کنیم که آنها برنده استعداد نشان می دهد” گفت: Akshay در این ویدئو با Shiamak.

دیدن این ویدئو اینجا هستید::

زمانی که مجری تری خدمه اعلام برندگان america’s Got Talent فصل 2 تمام قضات Simon Cowell, هایدی کلوم Alesha Dixon و Howie Mandel به V بی نظیر متشکل از 29 رقصنده یک ایستاده اند. مخاطبان رفتم جلو و حتی تشویق و هو کشیدند برای آنها.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im